blog هوم لیفت چیست - آتی بالابر

هوم لیفت چیست

source this article منبع مقاله
هوم لیفت چیست

هوم لیفت چیست

هوم لیفت ها را می‌توان نمونه‌ای از بالابرهای هیدرولیکی در نظر گرفت که امکانات آسانسور را دارا هستند و به آنها نام مینی آسانسور هم داده شده است. اجرای این نوع هوم لیفت آسانسوری به وسیله پاورپوینت هیدرولیک و جک صورت می پذیرد. هوم لیفت و آسانسور های هیدرولیکی دارای تفاوت در سیستم نیستند و تجهیزات این دو اکثراً مشابه هستند. در واقع می‌توان گفت  هوم لیفت ها نوعی از آسانسور های سایز کوچک هستند که بین ۲ تا ۶ نفر ظرفیت دارند. هدف از نگارش این مقاله آشنایی با انواع هوم لیفت هایی می باشد که در بازار موجود هستند. تا انتهای این مقاله همراه باشید تا بتوانید جواب سوالات خود را پیدا کنید. برای خرید انواع هوم لیفت می‌توانید از طریق شرکت آتی بالابر اقدام کنید، علاوه بر آن می‌توانید برای مشاوره با شماره تلفن 09125462051 در تماس باشید.

هوم لیفت چیست

هوم لیفت چیست شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

هوم لیفت چیست و در چه مکان هایی استفاده میشود؟

از هوم لیفت ها می توان در مکان های گوناگونی استفاده نمود مانند فروشگاه ها، ساختمانهای دوبلکس، کلینیک ها، ساختمان های قدیمی و غیره. همچنین از این ابزار در ساختمان هایی که فضای تعیین شده برای آسانسور ندارند نیز استفاده می شود.
آسانسورهای هیدرولیکی خانگی می توانند تا ۳۰۰۰ کیلوگرم بار را جابجا کنند و می توان آنها را در مکان های مختلفی مانند راه پله ها ،راهروها ،حیاط ها و غیره نصب نمود. با توجه به اینکه هوم لیفت ها دارای وزنه تعادل نیستند ،بنابراین فضای اضافی را اشغال نمی کند. در انواع هوم لیفت ها میتوان از کابین های شیشه ای و همچنین جک مستقیم استفاده نمود.
در زمان قطعی برق بالابر سیستم اضطراری را دارا می باشد که می‌تواند کابین را به سمت پایین حرکت دهد تا اشخاص بتوانند از داخل آسانسور خارج شوند بنابراین دارای امنیت زیادی می باشد. احتمال اینکه یک آسانسور هوم لیفت سقوط کند تقریباً کم و یا نزدیک صفر میباشد.
در مقایسه با آسانسور های معمولی اغلب هوم لیفت ها برق کمتری را مصرف میکنند و با استفاده از برق تک فاز می توان بالابر را راه اندازی نمود. آسانسور های معمولی نیز اکثراً با برق تک فاز کار میکنند و با برق ۲۲۰ ولت هم می توان آنها را راه اندازی نمود. در صورتی که دچار مشکل شوید امکان دسترسی به سیستم محرک آسانسور را به سهولت خواهید داشت. از مزیتهای هوم لیفت می توان به این موارد اشاره کرد که این بالابر نیازمند فضای کمی برای موتورخانه و تابلو کنترل است و همچنین قیمت این آسانسورها نسبت به آسانسور های معمولی بسیار کمتر است.

مشخصات فنی هوم لیفت چیست ؟

 1. دارای سیستم پاراشوت یا سیستم ایمنی ضد سقوط هستند.
 2. با استفاده از شیر هیدرولیکی مخصوص راه اندازی می شوند.
 3. امکان جابجایی تا12/5متر ارتفاع را دارند.
 4. بهره بردن از حسگر پوششی برای اتاقک آسانسور خانگی (هوم لیفت)
 5. سرعت جابجایی آن در مدت زمان ۶۰ دقیقه یا یک ساعت به صورت ماکسیمم ۱۵ سانتیمتر در یک ثانیه می باشد.
 6. ماکسیمم سفر4.2 می باشد.

مزایای هوم لیفت چیست ؟

استفاده از هوم لیفت ها مزایای گوناگونی دارند که در اینجا به آنها اشاره خواهد شد. برای اشخاصی که علاقه به داشتن خانه های لاکچری دارند و یا می خواهند به سهولت در منزل خود رفت و آمد کنند و جابجا شوند یکی از بهترین راهه ا نصب آسانسور خانگی یا هوم لیفت می باشد.همچنین اگر شما نیز قصد دارید که یک آسانسور خانگی را در منزل خود نصب و راه اندازی نمایید، مطالعه این مقاله برای شما مفید می باشد.
در زیر ۵ مزیت مهمی که نصب و استفاده از آسانسور خانگی به همراه دارد ذکر شده است که کلیه موارد، موارد مهمی می باشند. امید است با مطالعه این مزیت‌ها شما هم به فکر ایجاد تغییری در ساختمان مورد نظر خود ترغیب شوید.

1-قابلیت دسترسی آسان به همه جای ساختمان

از جمله مزیت هایی که استفاده از آسانسور خانگی برای شما خواهد داشت این است که شما می‌توانید به سهولت به قسمتهای مختلف ساختمان خود دسترسی داشته باشید. همچنین برای افرادی که در راه رفتن، رفت آمد از پله ها و مسیرهای طولانی دچار مشکل هستند برای مثال افراد سالمند و بالای ۶۵ سال ،می‌توانند از این آسانسورهای خانگی بهره گیرند تا بتوانند به سهولت مسیر مورد نظر خود را طی نمایند. با استفاده از آسانسور خانگی دیگر لازم نیست هنگام بالا رفتن از پله ها و یا پله برقی ها کمک بگیرید زیرا شما با نصب این نوع آسانسور میتوانید به راحتی در بین طبقات منزل خود جابجا شوید. برای آن دسته از افرادی که در منزل خود افراد سالمند را نگهداری میکنند نصب آسانسور خانگی یک پیشنهاد عالی و به صرفه می باشد.

2-بهبود ایمنی

از مزیت های دیگر نصب آسانسور خانگی افزایش ایمنی در منزل شخصی شما می باشد زیرا هنگام استفاده از پله ها ممکن است افراد سقوط کنند که باعث ایجاد خسارت و زیان برای آنها می شود. مخصوصاً استفاده از پله ها برای کودکان و خردسالان و نیز افراد با سنین بالاتر یک مشکل جدی تلقی می شود. اگر شما نیز در منزل خود کودک و یا سالمند دارید استفاده از یک آسانسور خانگی می تواند ایمنی خانه شما را در هنگام رفت و آمد برای این افراد فراهم آورد. شما می توانید برای برخی از طبقات منزل خود رمز عبور در آسانسور تعیین نمایید که از این طریق محدودیتی را ایجاد می‌کنید که باعث افزایش ایمنی منزل شما می گردد و همچنین می تواند مزاحمت ها را کاهش دهد.

3-داشتن یک منزل لوکس و لاکچری

در حقیقت شما با نصب یک آسانسور خانگی در منزل خود می توانید یک فضای به روز و منحصر به فرد ایجاد نمایید. نصب آسانسور خانگی در منزل شخصی می تواند فضای شیک را به خانه شما بدهد زیرا با استفاده از این آسانسور به راحتی می توانید در سالن پذیرایی یا اتاق خواب خود جابجا شوید. تعداد افرادی که در خانه خود اسانسور شخصی داشته باشند بسیار کم است پس بنابراین با نصب آسانسور خانگی می‌توانید منزل خود را متمایز و فوق العاده شیک نمایید. در صورتی که برای جابجایی بین طبقات منزل خود دچار مشکل هستید و یا احساس خستگی یا تنبلی دارید بهترین پیشنهاد استفاده از یک آسانسور خانگی می باشد که منزل شما را به یک خانه لاکچری تبدیل خواهد کرد.

4-تضمین راحتی در آینده

ممکن است شما گمان کنید که اکنون به آسانسور خانگی نیازی ندارید اما با انتخاب و راه اندازی یک آسانسور در منزل خود می توانید این اطمینان را داشته باشید که منزل شما از هر جهت آماده و به روز می باشد. با توجه به اینکه با گذشت زمان شرایط افراد نیز تغییر می‌کند پس بنابراین بهتر است از الان به فکر آینده خود و افزایش سن باشید. در صورتی که یک آسانسور خانگی را در منزل شخصی خود داشته باشید دیگر نگران این موضوع نخواهید بود که در آینده و با افزایش سن چگونه قرار است از پله ها رفت و آمد داشته باشید. پس بهتر است از الان به فکر باشید و تا زمان سالمندی خود صبر نکنید. همین امروز برای نصب آسانسور خانگی خود اقدام نمایید تا بتوانید با خیالی راحت منزل خود را برای آینده آماده نموده و این اطمینان را داشته باشید که منزل شما از تمامی ابعاد فوق العاده و لاکچری می باشد. همچنین با نصب آسانسور خانگی می توانید به خانه خود تنوع ببخشید.

5-افزایش ارزش فروش مجدد منزل مسکونی

همچنین شما با نصب آسانسور خانگی در منزل خود می توانید ارزش فروش مجدد خانه خود را نیز افزایش دهید. ممکن است لازم باشد تا در آینده منزل خود را بفروشید پس بهتر است که تغییراتی مثبت را در فضای منزل خود ایجاد نموده تا باعث افزایش قیمت فروش آن شوید. اگر در منزلی ویژگی منحصر به فردی وجود داشته باشد می‌تواند به افزایش قیمت فروش منزل کمک نماید. نصب آسانسور خانگی نیز یکی از ویژگی‌های منحصر به فردی می باشد که خانه‌های کمی این مزیت را دارند. با نصب آسانسور خانگی میتوانید ساختمان خود را در هنگام فروش در بازار نسبت به ساختمان های دیگر کاملاً متمایز سازید.دو عامل مهمی که در هنگام خرید خانه باید رعایت شوند سبک و تطبیق پذیری می باشد در صورتی که در منزلی آسانسور خانگی نصب شده باشد به رعایت این دو عامل مهم کمک شده است.
با توجه به مطالبی که عنوان شد می توان دریافت که نصب و راه اندازی یک آسانسور خانگی در منزل دارای مزیت های فراوانی می‌باشد و دلایل زیادی برای این کار وجود دارد برای مثال با نصب آسانسور خانگی میتوانید ایمنی منزل خود را افزایش داده و به سهولت به قسمتهای مختلف ساختمان خود دسترسی یابید. همچنین با نصب آسانسور خانگی فضایی لوکس و منحصر به فرد را به خانه خود اضافه می نمایید در نتیجه نصب آسانسور خانگی یک پیشنهاد فوق العاده می باشد که بهتر است در نظر گرفته شود.

مزایای هوم لیفت چیست ؟

هوم لیفت چیست شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

ویژگی هوم لیفت چیست ؟

 1. حرکت آسانسور خانگی به صورت آرام و بی صدا می باشد.
 2. آسانسور خانگی با استفاده از برق تک فاز و سه فاز کار می کند.
 3. برای بهره مندی از آن احتیاجی به حفر چاله یا چاه نمی باشد.
 4. در استفاده از آسانسور خانگی صرفه جویی در مصرف برق بسیار زیاد می باشد.
 5. با بهره گیری از آسانسور خانگی امنیت بیشتری نسبت به آسانسور های معمولی خواهید داشت.
 6. برای استفاده از آسانسور های خانگی نیاز به احداث موتورخانه نمی‌باشد.
 7. آسانسور های خانگی به جهت نگهداری و تعمیرات دارای هزینه کمی می باشند.

انواع بالابرهای خانگی هوم لیفت

بالابر خانگی متحرک: این نوع از بالابر ها نوعی از آسانسور های خانگی محسوب می شوند که برای ساختمان هایی مناسب هستند که دارای حداکثر ۴ طبقه هستند.
بالابر خانگی هیدرولیکی: اینگونه از بالابر ها امنیت بسیار زیادی دارند و پرفروش ترین نوع بالابر خانگی نیز به شمار می روند.
بالابر خانگی شیشه ای: بالابر خانگی شیشه ای امنیت زیادی را دارا می باشد و می تواند زیبایی منحصر به فردی را به منزل شما ببخشد.
بالابر خانگی کابین: این نوع از بالابر ها همان بالابر خانگی هیدرولیکی ساده هستند و کابین دارند که با بهره گیری از این کابین ،امنیت در هنگام استفاده از آن افزایش می یابد.
بالابر خانگی ساده : این نوع از بالابرها کابین و هیدرولیک ندارند پس بنابراین دارای قیمت کمتری نسبت به سایرین می باشند و از انواع بالابر خانگی ارزان قیمت محسوب می گردند.

تفاوت های هوم لیفت و آسانسور

 1. در مقایسه با آسانسور های معمولی هوم لیفت ها هزینه راه اندازی پایین تری دارند.
 2. هوم لیفت ها معمولا برای ساختمان های قدیمی و یا ساختمان های مسکونی، عمومی یا تجاری که محل تعیین شده ای برای آسانسور ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد.
 3. هوم لیفت ها نسبت به آسانسور دارای هزینه نگهداری پایین تری می‌باشند.
 4. برای راه اندازی آسانسور نیاز به برق سه فاز دارید اما هوم لیفت را میتوان با برق تکفاز نیز راه اندازی نمود.
 5. هوم لیفت ها ظرفیت پایین تری نسبت به آسانسور ها دارند برای مثال با هوم لیفت تک فاز میتوان دو یا سه نفر را جابجا کرد اما آسانسور می تواند 3 تا ۳۰ نفر را نیز جابجا نماید.
 6. سر و صدای آن ها معمولاً نسبت به آسانسور کمتر می باشد.
تفاوت های هوم لیفت و آسانسور

هوم لیفت چیست شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

موارد استفاده از بالابر خانگی (هوم لیفت)

موارد استفاده از بالابر خانگی بسیار زیاد می باشد و همین امر باعث شده است تا محبوبیت آنها در بین افراد افزایش یابد و افراد بیشتری اقدام به خرید بالابر خانگی نمایند.
با استفاده از بالابر های خانگی می توانید انواع نیازهای خود را رفع نموده و با استفاده از آن ها تجربه های متمایز و منحصر به فردی را داشته باشید.در دامه مطلب از جمله مهمترین موارد استفاده از بالابر خانگی (هوم لیفت) ذکر شده است که اطلاع از آن‌ها می‌تواند برای شما عزیزان مفید باشد.

استفاده ی سالمندان و معلولین

افرادی که دارای اختلالات حرکتی هستند و یا ناچارند از ویلچر استفاده کنند، می توانند از بالابر خانگی (هوم لیفت) استفاده نمایند که این مورد از جمله موارد استفاده از بالابر خانگی(هوم لیفت) می باشد. همچنین افراد سالمندی که نمی توانند به صورت مداوم از راه پله استفاده نمایند و در ناحیه پا و کمر احساس درد و ناراحتی دارند، می‌توانند از بالابر های خانگی استفاده نمایند زیرا استفاده طولانی مدت از پله ها باعث می شود به سلامتی آنها آسیب جدی وارد شود. در حقیقت جابجایی از طریق راه پله برای این گونه از افراد کاری بسیار دشوار می‌باشد.
در این صورت میتوانند از بالابر های خانگی یا همان هوم لیفت ها استفاده نمایند که بهترین راهکار برای این گونه از افراد محسوب می‌شود و این افراد می‌توانند بدون نیاز به کمک دیگران جابجا شوند. افرادی که از ویلچر استفاده می کنند و یا افراد مسن به راحتی می توانند از بالابر های خانگی استفاده نمایند و در بین طبقات جابجا شوند. همچنین توجه داشته باشید که افراد می‌توانند با ویلچر به بالابر وارد شوند و از آن استفاده نمایند. البته توجه داشته باشید که در چنین مواردی ضروری می باشد تا از بالابر های محصور، عمدتاً شیشه ای استفاده نمود.

جابجا کردن تجهیزات

همچنین شما می توانید با استفاده از بالابر خانگی (هوم لیفت) با توجه به گنجایش وزن آن برای جابجا نمودن وسایل و تجهیزات در منزل خود نیز استفاده نمایید و این بالابرها تنها برای جابجا نمودن اشخاص در بین طبقات استفاده نمی شود.
هنگامی که افراد قصد دارند دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند اما جابجایی وسایل با استفاده از راه پله ها برای آنها مشکل و خسته کننده می باشد، در این صورت میتوانند از بالابر های خانگی یا هوم لیفت ها استفاده نمایند تا به سهولت بتوانند تجهیزات منزل خود را جابجا نمایند و در وقت و انرژی آنها صرفه جویی گردد. در نتیجه از جمله مهم ترین موارد استفاده از بالابر خانگی(هوم لیفت) امکان جابجایی تجهیزات داخل منزل می‌باشد.
نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در هنگام استفاده از بالابر خانگی (هوم لیفت) برای جابجایی تجهیزات لازم است به گنجایش بالابر نیز دقت فرمایید و وزن و حجم تجهیزات به گونه ای نباشد که به آسانسور خانگی شما آسیب وارد گردد. بنابراین لازم است قبل از استفاده از این مورد در رابطه با این موضوع آگاهی کافی داشته باشید. در صورتی که از بالابر خانگی خود استفاده غیر صحیحی داشته باشید ممکن است باعث خرابی بالابر خانگی (هوم لیفت) شوید که احتمالاً هزینه‌های زیادی را برای شما به دنبال خواهد داشت بنابراین لازم است در این موارد دقت لازم را داشته باشید.

حداقل ابعاد آسانسور هوم لیفت

آسانسور هوم لیفت به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توان از آن در فضاهای کوچک بهره گرفت و هزینه اجرایی آن مناسب می‌باشد. حداقل ابعادی که یک آسانسور خانگی میتواند داشته باشد ۱۱۰ در ۱۱۰ سانتی متر است و ابعاد مفید کابین نیز ۸۰ در ۹۰ سانتیمتر می باشد که برای جابجایی افراد و بار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در مواردی که ساخت سازه و یا بنا نامتعارف است و فضای مشخص شده ای جهت تعبیه آسانسور در نظر گرفته نشده است، میتوان از آسانسور هوم لیفت استفاده نمود. استفاده از آسانسور های خانگی اغلب در ساختمانهای دو یا چهار طبقه، ساختمان های دوبلکس، ویلایی،تجاری، مسکونی، رستوران ها، فروشگاهها و همچنین ویلا هایی که ارتفاع و فضای کمی دارند، به چشم می خورد. از جمله موارد استفاده از آسانسور های خانگی در ساختمان های قدیمی می باشد که دارای فضای تعیین شده برای آسانسور نیستند که استفاده از آسانسور هوم لیفت نیز در این گونه از ساختمان ها بسیار کاربردی می باشد.

هوم لیفت برای چه فضاهایی مناسب است؟

با توجه به اینکه هزینه خرید و راه اندازی و نگهداری آسانسور های هوم لیفت نسبت به آسانسور های معمولی کمتر می باشد و همچنین با توجه به اینکه این آسانسورها وزنه تعادلی ندارند پس فضای کمتری را اشغال می کنند، در نتیجه می توان از آنها در کلینیک ها ،فروشگاه ها و ساختمان های دوبلکس استفاده نمود. همچنین همانگونه که در مطالب قبلی عنوان شد نصب آسانسور های هوم لیفت در ساختمان هایی که فضای تعیین شده ای برای آسانسور ندارند، بسیار کاربردی می باشد. این گونه از آسانسور ها می توانند تا ۳۰۰ کیلوگرم بار را جابجا نمایند و به جهت نصب در راهرو ها، راه پله ها و نیز در بیرون از ساختمان مناسب می باشند.
آسانسورهای هوم لیفت همچنین می توانند دارای کابین شیشه‌ای و جک مستقیم باشند. اینگونه از آسانسور ها دارای سیستم اضطراری می باشند که اگر برق قطع شود کابین آسانسور به صورت خودکار به سمت پایین حرکت می کند تا مسافران بتوانند بدون مشکل از آسانسور خارج شوند.
لازم است در هنگام خرید بالابر خانگی و یا آسانسور هوم لیفت مواردی را در نظر بگیرید از جمله این موارد می‌توان به نوع ساختمان، مکانیسم چاله، محل قرار گرفتن آسانسور و ارتفاع ساختمان اشاره نمود. در صورتی که ارتفاع آسانسور زیاد باشد لازم است از آسانسورهای کششی موتور گیرلس و یا اسانسورهای هیدرولیکی استفاده نمود. همچنین استفاده از آسانسور کششی گیربکس دار در ساختمان هایی با ارتفاع کم و یا ساختمان هایی با ارتفاع  متوسط مناسب میباشد.
آنچه در طراحی آسانسور هوم لیفت باید به آن توجه کرد:
1- ارتفاع ساختمان
2- نوع ساختمان
3- محل قرار گرفتن آسانسور
4- مکانسیم چاله آسانسور
در زمان انتخاب نوع آسانسور لازم است ارتفاع ساختمان مورد نظر را در نظر بگیرید تا بتوانید بر اساس ارتفاع ،بهترین نوع آسانسور را برای ساختمان مورد نظر انتخاب کنید. برای ساختمان هایی که ارتفاع کمی دارند، استفاده از آسانسورهای هیدرولیکی، برای ساختمان هایی که دارای ارتفاع متوسط می باشند استفاده از آسانسورهای کششی گیربکس دار و همچنین برای ساختمان های بلند استفاده از آسانسور های کششی گیرلس مناسب می باشد.
مجموعه آتی بالابر علاوه بر هوم لیفت های جنرال و معمولی، انواع مختلف سفارشی را نیز ارائه می نمایند که برای استفاده در ساختمان ها و ویلاهای لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. برای تهیه این نوع از هوم لیفت ها از تجهیزات درجه یک اروپایی استفاده شده است و دارای کارایی زیادی می باشند. به جهت اطلاع از انواع مدل های بالابر خانگی یا هوم لیفت میتوانید با شماره تماس09125462051 (آقای ساعی)تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس مجموعه به  نشانی تهران-شهرک صنعتی چهار دانگه- شرکت آتی بالابر می باشد.

هوم لیفت برای چه فضاهایی مناسب است؟

هوم لیفت چیست شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

چند نمونه از موارد کاربردی خاص طراحی هوم لیفت

1- داخل کمد: این نوع هوم لیفت ها در فضاهای داخلی کمد لباس طبقه زیرین و طبقه فوقانی جایگذاری می‌شوند. در صورتی که نیاز به آسانسوری در سایز کوچک باشد می توان از این نوع آسانسور استفاده نمود.
2- هوم لیفت استاندارد: این نوع از بالابر در داخل ساختمان ها قرار می گیرد به صورتی که بالابر از طبقه های پایین مانند اتاق پذیرایی به طبقات بالا مانند اتاق خواب جاگذاری و نصب می گردد.
3- هوم لیفت چشم پله: این نوع از بالابر ها در فضای پرت بین راه پله نصب میگردد و از طبقه همکف به طبقات بالایی امکان جانمایی و نصب دارد.
4- هوم لیفت دو ورودی:  با استفاده از این نوع بالابر میتوان از دو یا سه سمت به کابین آن وارد و خارج شد. استفاده از این نوع از آسانسور های خانگی در جانمایی های خاص بسیار پرکاربرد می باشد.
5- هوم لیفت شیروانی:  برای فیکس کردن ریل هوم لیفت باید از سطوح افقی بهره گرفت. این گونه از آسانسور ها را بیشتر در ساختمان هایی که دارای سقف شیبدار می باشند ،نصب می‌کنند.
6- هوم لیفت پارکینگ:  با استفاده از  مدل های هوم لیفت شرکت آتی بالابر می توانید به راحتی و به سهولت از پارکینگ خانه خود به آسانسور وارد شده و در طبقات داخلی ساختمان خود از بالابر خارج شوید.

خرید بالابر خانگی (هوم لیفت)

در هنگام خرید بالابر خانگی( هوم لیفت) ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشید که استفاده از کدام نوع از بالابر خانگی برای شما مناسب تر خواهد بود. در حقیقت می توان گفت که استفاده از بهترین نوع بالابر خانگی (هوم لیفت)بستگی به نیازهای روزمره شما خواهد داشت.
ممکن است انتخاب بهترین نوع بالابر خانگی (هوم لیفت) با توجه به اندازه، عملکرد و سبک آن صورت پذیرد. شما می توانید با در نظر گرفتن اصول ایمنی بهترین انتخاب را داشته باشید تا بالابر خانگی شما بتواند ظاهری منحصر به فرد را به خانه شما ببخشد و همچنین با ظاهر منزل شما نیز سازگاری داشته باشد.
در هنگام خرید بالابر خانگی (هوم لیفت)باید به امنیت آن نیز توجه کنید که امری بسیار مهم می باشد. بالابر خانگی (هوم لیفت) باید به گونه ای انتخاب شود که در هنگام استفاده از آن کاملاً این اطمینان را داشته باشید که در کمال صحت و سلامت مسیر مورد نظر خود را طی خواهید کرد.
اگر شما همیشه از خطرات احتمالی استفاده از بالابر خانگی (هوم لیفت) خود نگرانی داشته باشید ممکن است برای همیشه و در هنگام استفاده از بالابر خانگی دچار مشکل شوید. بنابراین لازم است تا در هنگام خرید بالابر خانگی(هوم لیفت) به مجموعه ای مطمئن مراجعه کنید که کیفیت ساخت و همچنین ایمنی بالایی را دارا می باشد. در نظر گرفتن این نکته همچنین بویژه کودکان و افراد مسن و ضعیف که برای بالا رفتن از پله ها نیاز به یک بالابر خانگی دارند بسیار مهم می باشد.
شما با بهره گیری از یک بالابر خانگی (هوم لیفت) که دارای سطح ایمنی بالایی می باشد ،همچنین میتوانید تصادفات معمولی مانند سقوط کردن از پله ها و یا افتادن کودکان روی ریل پله را به میزان قابل توجهی کاهش دهید در نتیجه با استفاده از یک بالابر خانگی نه تنها موجب کاهش ایمنی تردد خود نمی شوید، بلکه حتی می توانید از حوادث ناگواری نیز جلوگیری نمایید. شرکت آتی بالابر با دارا بودن بالابر های خانگی بسیار با کیفیت و کاربردی می‌تواند این نیاز شما عزیزان را برطرف سازد.شما می توانید به جهت ارتباط با مجموعه آتی بالابر با شماره تماس09125462051 (آقای ساعی)تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس مجموعه به  نشانی تهران-شهرک صنعتی چهار دانگه- شرکت آتی بالابر می باشد.

قیمت بالابر خانگی (هوم لیفت)

برای تعیین قیمت بالابر خانگی (هوم لیفت) لازم است فاکتور های گوناگون را در نظر بگیرید و با توجه به این فاکتور ها می توان قیمت نهایی بالابر خانگی را تعیین نمود.
برای مثال در صورتی که بخواهید بالابر خانگی (هوم لیفت) محصور که عموماً از جنس شیشه می‌باشد را استفاده نمایید، در حقیقت باید هزینه بیشتری نسبت به بالابر خانگی (هوم لیفت) بدون حصار پرداخت نماییدو البته بهتر است که بالابر های خانگی دارای حصار باشند تا ایمنی آنها افزایش یابد اما در هر حال مشتری می‌تواند با توجه به خواست و سلیقه خود بالابر خانگی مورد نظر خود را تهیه نمایید. توجه داشته باشید در ساختمان هایی که فاصله بین طبقات بیش از ۳ متر می باشد بهتر است از بالابر های خانگی محصور شده استفاده کنید و استفاده از بالابر خانگی بدون حصار به هیچ وجه توصیه نمی گردد.
در صورتی که میخواهید از یک بالابر خانگی( هوم لیفت) با حصار استفاده نمایید ممکن است که قیمت خرید و نصب آن افزایش داشته باشد. همچنین ممکن است دارای زمان طولانی تری به جهت نصب و راه اندازی بالابر باشد اما در آخر موجب افزایش سطح ایمنی شما خواهد شد. همچنین اگر به ظاهر بالابر خانگی (هوم لیفت) با حصار و بدون حساب توجه کنید متوجه خواهید شد که در ظاهر نیز دارای تفاوت هایی می باشند.

قیمت بالابر خانگی (هوم لیفت)

هوم لیفت چیست شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

فاکتورهای موثر بر قیمت بالابر خانگی (هوم لیفت)

1-سایز بالابر خانگی

در صورتی که میخواهید قیمت بالابر خانگی (هوم لیفت) مورد نظر خود را تعیین نمایید، باید در نظر داشته باشید که برای بالابر مورد نظر خود چه اندازه ای را در نظر گرفته اید. همچنین انتخاب اندازه بالابر خانگی (هوم لیفت) به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره شده است:
1- فضایی که به جهت نصب بالابر خانگی (هوم لیفت) در اختیار دارید می تواند تعیین کننده اندازه آن باشد.
2- گنجایش تعداد نفرات داخل بالابر خانگی
3- در صورتی که در زمان جابجا شدن با بالابر خانگی (هوم لیفت) از ویلچر استفاده نمایید در نظر گرفتن اندازه صندلی چرخ شما نیز مهم می باشد.
4- حداکثر وزنی را که بالابر توانایی جابجایی آن را دارد باید در نظر بگیرید.

2-تعداد طبقات تحت پیمایش بالابر خانگی (هوم لیفت)

به هر میزان که تعداد طبقات تحت پوشش بالابر خانگی (هوم لیفت) افزایش یابد قیمت آن نیز دارای افزایش خواهد بود .در حقیقت می توان اینگونه بیان کرد که فاصله‌ای که قرار است بالابر خانگی (هوم لیفت) طی نماید ارتباط مستقیمی با تعداد طبقات ساختمان مورد نظر دارد. از این جهت می‌توان این مورد را همان فاصله پیمایش بالابر خانگی (هوم لیفت) در نظر گرفت.
در صورتی که از بالابر در مسیرهای طولانی تری استفاده کنید لازم است که توقف های بیشتری داشته باشد و این موضوع به این معنی می باشد که لازم است تنظیمات مربوط به کنترل بالابر تغییراتی داشته باشد. در  نتیجه فرآیند پیمایش بالابر خانگی هوم لیفت پیچیده‌تر و وقت گیر می‌شود و همین موضوع باعث افزایش قیمت بالابر خانگی (هوم لیفت) خواهد شد. در صورتی که شما برای منزل خود قصد تهیه بالابر را دارید و ساختمان شما بیش از دو طبقه است، لازم نیست که نگران باشید چرا که مجموعه آتی بالابر با در نظر گرفتن شرایط خاص امکان طراحی و تولید بالابر خانگی (هوم لیفت) را به جهت استفاده از در ارتفاعات بیشتر را نیز دارا می باشد.

3-بالابر خانگی (هوم لیفت) چه مشخصاتی داشته باشد

در هنگام تعیین قیمت بالابر خانگی، مشخصات طراحی بالابر شیشه ای و موارد اضافی اختیاری که ممکن است انتخاب نمایید نیز تاثیر زیادی خواهد داشت. در واقع لازم است شما ویژگی های مورد نظر خود را در نظر داشته باشید. برای مثال  آیا شما  دکمه های کنترلی بزرگتری روی صفحه کنترل یا یک صندلی تعیین شده در بالابر نیاز خواهید داشت؟ هنگامی که قرار است بالابر خود را انتخاب نمایید لازم است موارد مورد نظر خود را لیست نموده و بررسی کنید که کدام یک از موارد به صورت استاندارد بر روی بالابر های خانگی قرار دارد و کدام یک از موارد لیست شده از جمله مواردی هستند که هزینه های اضافی را برای شما به دنبال خواهد داشت. در نتیجه شما می توانید با حذف برخی از موارد اضافی هزینه خرید بالابر خانگی خود را کاهش دهید.
هنگامی که صحبت از ظاهر منزل در میان است چگونگی به نظر رسیدن بالابر و نیز طراحی بالابر موضوع مهمی می باشد که به اندازه کارایی آن دارای اهمیت است. مجموعه آتی بالا بر با بهره گیری از خلاقیت طراحان با تجربه خود در عین بالا نگه داشتن سطح ایمنی بالابر ها و استانداردهای لازم، طراحی شیک و منحصر به فردی را در بالابر خانگی (هوم لیفت) ارائه می نماید. بنابراین شما با هر مقدار هزینه ای می توانید بالابر خانگی خود را تهیه نمایید.

4-آیا نصب و راه اندازی بالابر خانگی (هوم لیفت) نیاز به اقدامات اضافی روی ساختمان دارد؟

از جمله مهمترین مواردی که لازم است توسط کارشناسان تعیین گردد، اقدامات اضافی بر روی ساختمان مورد نظر می باشد. در صورتی که به جهت نصب بالابر خانگی (هوم لیفت) نیاز باشد اقدامات ویژه در ساختمان صورت پذیرد باید این مورد را نیز در هزینه کلی که برای خرید بالابر خانگی هوم لیفت در نظر گرفته‌اید، لحاظ نمایید. گاهی اوقات ممکن است حتی لازم باشد چیدمان داخلی منزل خود را از لحاظ طراحی دکوراسیون تغییر دهید.
کارشناسان مجموعه آتی بالابر می توانند با بازدید از منزل شما و نیز بررسی فضاهای داخلی ،بهترین و ایده آل ترین حالت ممکن را برای نصب بالابر خانگی هوم لیفت برای شما عزیزان در نظر بگیرند. در واقع می توان گفت ما بهترین حالتی را که برای شما دارای هزینه کمتری می باشد در نظر خواهیم گرفت بنابراین از این بابت نگرانی نداشته باشید.
برای بهره گیری از بالابر خانگی (هوم لیفت )تنها یک دیوار قابل تحمل بار به جهت نصب فناوری درایو هیدرولیک لازم است. مابقی شافت بالابر را می‌توان با دیواره های پارتیشن تولید کرد. پس در نتیجه نصب بالابر خانگی (هوم لیفت) به مدت زمان کمی نیاز دارد. همچنین منعطف بودن بالابر خانگی (هوم لیفت) به گونه ای می باشد که اقدامات جانبی در ساختمان را به حداقل ممکن خواهد رساند بنابراین باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های مصرفی خواهد شد.

فاکتورهای موثر بر قیمت بالابر خانگی (هوم لیفت)

هوم لیفت چیست شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

سخن پایانی

در ساختمان هایی با ارتفاع یا طبقات کم می توان از آسانسور های هوم لیفت یا خانگی استفاده نمود. همچنین با توجه به دارا بودن ویژگی های مطلوب و امکانات مناسب می توان از آسانسور های خانگی در ساختمان هایی با فضاهای محدود نیز استفاده نمود. علاوه بر این در ساختمان های قدیمی برای تامین آسایش و رفاه می توان از آسانسور های خانگی بهره گرفت. همچنین توجه داشته باشید که با نصب بالابر خانگی هم می توانید نوعی سرمایه گذاری انجام دهید زیرا این کار باعث افزایش ارزش منزل شما خواهد شد. در صورتی که خانه ای دارای تجهیزات و امکانات رفاهی سطح بالا باشد علاوه بر این که یک امتیاز منحصر به فرد محسوب می گردد، همچنین برای خریداران نیز دارای جذابیت می باشد و برای خرید این نوع منزل حاضرند هر هزینه ای را پرداخت نمایند.
شما عزیزان می توانید با سفارش بالابر خانگی (هوم لیفت) از مجموعه آتی بالابر از طراحی شیک و منحصر به فرد این بالابر که کاملاً با نیازهای ملک شما مطابقت دارد و طبق سلیقه شما سفارش داده شده است، بهره مند شوید و همچنین شما می‌توانید به واسطه نصب بالابر خانگی هوم لیفت کمبود فضای منزل مورد نظر خود را نیز برطرف نمایید.
با استفاده از بالابر خانگی می توانید دسترسی راحتی به طبقات مختلف منزل خود داشته باشید همچنین برای افرادی که استفاده از راه پله برای آنها دشوار می باشد استفاده از بالابر خانگی یک پیشنهاد فوق العاده می باشد که با استفاده از آن می توانند جابجایی راحتی داشته باشند.
جهت آگاهی از انواع مدل های مختلف بالابر های خانگی موجود در مجموعه آتی بالابر می توانید با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی)تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به  نشانی تهران-شهرک صنعتی چهار دانگه- شرکت آتی بالابر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button