blog عدل گیر لیفتراک + کاربرد عدل گیر | آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱
source this article منبع مقاله
عدل گیر لیفتراک

عدل گیر لیفتراک

در این مقاله قصد داریم در مورد عدل گیر لیفتراک و موضوعاتی پیرامون آن از قبیل ضمیمه عدل گیر لیفتراک چیست؟، کاربرد عدل گیر لیفتراک، مزایای عدل گیر‌ لیفتراک، امکانات عدل گیر – بغل گیر و ویژگی عدل گیر لیفتراک صحبت کنیم.
نوعی الحاقیه لیفتراک که هدایت بار‌ها را بدون پالت با اندازه بازو‌های گوناگون آسان‌تر می‌کند و می‌توان از آن برای حمل و نقل کالاهایی مانند خمیر کاغذ، منسوجات، ورق‌های کاغذی، پنبه خام، صنایع کنف خام و محصولات بازیافتی و غیره استفاده نمود، عدل گیر لیفتراک نام دارد.
در صورتی که بتوان بدون پالت بار های بسته بندی شده ای همانند پشم، پنبه، پارچه های مصنوعی، کاغذ روزنامه، پارچه، یونجه و ضایعات فلزی و غیره را انجام داد می‌توان در وقت و هزینه صرفه جویی نمود.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع عدل گیر لیفتراک می‌باشد که جهت آشنایی با مدل‌های این دستگاه می‌توانید با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران -شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

عدل گیر لیفتراک

عدل گیر لیفتراک - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

ضمیمه عدل گیر لیفتراک چیست؟

در پاسخ به سوال ضمیمه عدل گیر لیفتراک چیست باید بگوییم در عدل گیر لیفتراک اتصالات گیره به جای اینکه بر روی شاخک استاندارد نصب شوند بر روی دکل لیفتراک تعبیه می‌شوند. عدل گیر دارای دو گیره هیدرولیکی می‌باشد که این امکان را دارد تا محصول را از هر دو طرف بگیرد .در صورتی که قاب پشتی اتصالات بار را در زمان جابجایی و بلند کردن در محل نگه می‌دارد.

کاربرد عدل گیر لیفتراک

در این بخش از مقاله قصد داریم در مورد کاربرد عدل گیر لیفتراک در صنایع مختلف صحبت کنیم. می‌توان از عدل گیرها برای جابجایی و بلند کردن ایمن محصولات و کالاهای بسیار گسترده‌ای استفاده نمود که قابل استفاده در صنایع گوناگونی می‌باشد از جمله این صنایع می‌توان موارد زیر را نام برد:
1. صنایع کشاورزی
2. صنایع کاغذ
3. صنعت بازیافت
4. صنایع بسته بندی پشم و مواد نساجی و مصنوعی
می‌توان گیره‌های عدل گیر را به جهت جابجایی هر نوع محصول بسته بندی شده در صنایع کشاورزی استفاده نمود که این محصولات می‌توانند بسته های خوراک دام ها همانند یونجه یا مواد اولیه مانند پنبه قبل از فرآوری و یا در حین فرآوری باشد.
همچنین ممکن است با استفاده از لیفتراک مجهز به عدل گیرها به جهت کمک به کارهای خمیر کردن کاغذ در زمان فرآیند بازیافت یا دفع زباله های جمع شده در پایان کار در صنایع بازیافت و بسته بندی کاغذ استفاده شود.
همچنین تولیدکنندگان مواد نساجی و مصنوعی که می‌خواهند محصولات خود را به آسانی جابجا نمایند می توانند از عدل گیرها به جهت حرکت راحت محصولات در فرایند تولید یا کمک به ذخیره‌سازی کالاهای آماده استفاده نمایند.

کاربردهای معمول عدل گیر لیفتراک

عدل گیر لیفتراک - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مزایای عدل گیر‌ لیفتراک

در این قسمت مزایای عدل گیر‌ لیفتراک را مورد بررسی قرار می‌دهیم و بیان می‌داریم به چه علت استفاده از این دستگاه موجت سهولت در کارها می‌شود. در زمانی که بسته بندی‌های مختلفی روی همدیگر قرار گرفته اند با استفاده از بازوهای عدل گیر می‌توان بار های فشرده شده را به سهولت و به شکل قفل شده جابجا نمود. با استفاده از این توانایی می‌توان ایمنی عملیات را افزایش داد و همچنین کارایی و بهره‌وری عملیات را بهبود بخشید.
با توجه به اینکه یک اپراتور لیفتراک می‌تواند مستقیم بار ناپیوسته را تحویل بگیرد حتی اگر کاملاً فشرده باشد، پس ایمنی بیشتری حاصل می‌شود بنابراین نیازی نیست که اپراتور دستگاه از قبل بار بزرگ و سنگین را به صورت دستی جابجا کند تا گیره ها این امکان را داشته باشند بار را در بر بگیرند و همچنین ممکن است در برخی از شرایط ذخیره سازی بسته ها از کف تا سقف محل روی یکدیگر قرار بگیرند، در این صورت با استفاده از عدل گیر نیاز به بالا رفتن از روی مواد پلاستیکی که ممکن است منجر به ضربه یا سقوط شود، نمی‌باشد.
با توجه به اینکه لیفتراک با گیره متصل به آن می‌تواند عملیات بلند کردن و جابجایی را یکباره انجام دهد پس بنابراین عدل گیر ها دارای بهره وری بالایی می‌باشند. در زمانی که فرایند جابجایی بار صورت می‌گیرد نیازی نیست که از وسیله نقلیه دیگری استفاده نمود همچنین نیازی به هیچ اقدام دیگری نمی‌باشد به این دلیل که عدل گیرها می‌توانند بار را بلند کرده و آن را جابجا نمایند و با امنیت زیادی بار را منتقل نمایند که باعث صرفه جویی در زمان جابجایی و همچنین افزایش کارایی و بهره وری جابجایی محصولات می‌شود.
به صورت هوشمندانه‌ای می‌توان فشاری را که هنگام گرفتن بار از طریق گیره عدل گیر وارد می‌شود کنترل نمود تا بتواند منجر به ایجاد فشار صحیح شود و یک قفل ایمن و مطمئن ایجاد کند در حالی که در صورت صدمه به محصول حداقل آسیب وارد شود.
همچنین در این صورت خسارت وارد شده به بسته ها به صورت چشمگیری کاهش می‌یابد به این دلیل که از طیف گسترده‌ای از لنت های مناسب استفاده می‌نماید که می‌تواند طیف وسیعی از کاربردهای خاص موجود در بازار را پوشش دهد.
با استفاده از گیره های عدل گیر می‌توان بار هایی را که به شکل پالت نیستند به سهولت و در مدت زمان کمی جابجا نمود. این کار می‌تواند به صرفه جویی در هزینه منجر شود زیرا دیگر نیاز نمی‌باشد که وزن هر پالت چوبی و پلاستیکی در هزینه‌های پرداختی حمل و نقل و جابجایی مد نظر قرار بگیرد.
علاوه بر مواردی که گفته شد، فضای ذخیره سازی اضافه نیز کاهش چشمگیر خواهد داشت. با توجه به اینکه بسته‌ها از روی پشته های ذخیره سازی جمع می‌شوند و به طور مستقیم روی هم قرار می‌گیرند می‌توان فضای ذخیره سازی اضافی را کاهش داد.

مزایای عدل گیر‌های لیفتراک

عدل گیر لیفتراک - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

امکانات عدل گیر - بغل گیر

امکانات عدل گیر – بغل گیر به شرح زیر است. در این جا لازم به ذکر است که بغل گیر نام دیگر عدل گیر لیفتراک نیز می‌باشد.

  1. می‌توان بر روی انواع لیفتراک آن را نصب نمود.
  2. برای جنس فک ها از فولاد استفاده می‌شود.
  3. با توجه به نیاز مشتری طول فک ها از ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی متر طراحی می‌شوند.
  4. محدوده باز و بسته شدن فک ها از ۲۵ تا ۲۵۰ سانتیمتر می‌باشد.
  5. دارای چک ولو می‌باشند.
  6. باز و بسته شدن فک‌ها به صورت همزمان صورت می‌پذیرد.

ویژگی عدل گیر لیفتراک

ویژگی عدل گیر لیفتراک موضوع این بخش از مقاله است. خرید عدل گیر لیفتراک و انتخاب مدل مناسب کاملا به نوع نیاز شما مرتبط است. توجه داشته باشید که برای خرید عدل گیر لیفتراک و استعلام قیمت عدل گیر لیفتراک می‌توانید با مجموعه آتی بالابر در تماس باشید.
عدل گیر لیفتراک (بغل گیر لیفتراک) دارای خصوصیات و ویژگی‌های گوناگونی می‌باشد که در ادامه مطلب به مهم‌ترین ویژگی‌های عدل گیر، این الحاقیه مهم و کاربردی لیفتراک، خواهیم پرداخت.
1. توجه داشته باشید که ایمنی و اعتماد راننده لیفتراک را نسبت به بار بلند شده تضمین می‌نماید.
2. از افتادن بار بلند شده و سقوط کردن آن بر روی زمین جلوگیری به عمل می آورد که این کار باعث می‌شود آسیب وارده به بار به حداقل برسد.
3. طراحی این ابزار به گونه‌ای انجام شده که این اجازه را به کاربر می‌دهد تا بارهای سنگین را در حالی که بار را در مقابل خود جابجا می‌کنند مشاهده نمایند. همچنین با استفاده از این ابزار می‌توانید دید و کنترل بهتری بر موقعیت و نحوه قرارگیری بارها داشته باشید.
4. می‌تواند از بروز هرگونه خطای انسانی و یا مشکل و پارگی در مدار هیدرولیک لیفتراک جلوگیری به عمل آورد.
5. عمل بلند کردن بار را به صورت ایمن انجام می‌دهد و از صدمه دیدن بار مورد نظر جلوگیری می‌کند.
6. می‌تواند بر روی انواع لیفتراک نصب شود.
7. از فولاد برای بازو آن استفاده می‌شود.
8. کاربر راننده می‌تواند باز و بسته شدن بازوان را به صورت همزمان انجام دهد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی خود را کردیم تا شما را با تمامی اطلاعات پیرامون  عدل گیر لیفتراک آشنا کرده و به بررسی موضوعاتی از قبیل ضمیمه عدل گیر لیفتراک چیست؟، کاربرد عدل گیر لیفتراک، مزایای عدل گیر‌ لیفتراک، امکانات عدل گیر – بغل گیر و ویژگی عدل گیر لیفتراک پرداختیم.
همانگونه که در مطالب قبلی نیز عنوان شد شما با استفاده از عدل گیر لیفتراک می‌توانید به راحتی جابجایی و حمل و نقل بار هایی را بدون پالت با اندازه بازو های مختلف انجام دهید.
در صورتی که شما هم قصد تهیه عدل گیر لیفتراک را دارید می‌توانید برای اطلاع از انواع مدل‌های عدل گیر لیفتراک و قیمت این نوع ابزار با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید. شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع عدل گیر لیفتراک با کیفیت های بالا می‌باشد.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران -شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button