blog رول گیر لیفتراک + انواع گیره | آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱
source this article منبع مقاله
رول گیر لیفتراک

رول گیر لیفتراک

در این مقاله قصد داریم در مورد رول گیر لیفتراک و موضوعاتی از قبیل، اتصالات رول کاغذی، مزایای رول گیر لیفتراک، کاربرد رول گیر لیفتراک، نحوه استفاده از گیره لیفتراک، امکانات رول گیر لیفتراک و انواع گیره لیفتراک صحبت کنیم.
نوعی از الحاقیه لیفتراک که به جهت جابجایی و حمل کالاهای رولی مانند رول های بزرگ کاغذ و انواع رول های تیشو و فلزی استفاده می‌شود، رول گیر لیفتراک نام دارد. این دستگاه قابلیت چرخش ۱۸۰ و ۳۶۰ درجه را دارد که مورد نیاز اغلب مصرف کنندگان این محصول می‌باشد.
صنایع تولید کننده کاغذ به جهت جابجایی و انتقال رول های بزرگ کاغذ به وسیله لیفتراک با بهره‌وری حداکثری نیازمند استفاده از یک نوع الحاقیه لیفتراک همانند رول گیر هستند تا بتوانند بدون اینکه به سطوح رول‌ها آسیبی وارد کنند و همچنین بدون در نظر گرفتن وزن، قطر و یا نوع کاغذ در هر ابعادی جابجایی و حمل آن‌ها را توسط لیفتراک به انجام برسانند .استفاده از این نوع الحاقیه لیفتراک برای صنعت حمل و نقل تا چاپ و حتی سازندگان کاغذ بسیار توصیه می‌گردد.
شرکت آتی بالابر تولیدکننده انواع رول گیر لیفتراک با کیفیت بالا می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید به جهت اطلاع از مدل‌های رول گیر و همچنین قیمت آن‌ها با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه – شرکت آتی بالابر می‌باشد.

رول گیر لیفتراک

رول گیر لیفتراک - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

در تعریف رول گیر این‌گونه می‌توان گفت که در واقع قطعه هیدرولیکی میباشد که به لیفتراک وصل می‌گردد و توسط آن می‌توان رول‌های کاغذ و مواد اولیه کارخانه‌ها و یا رول‌های نایلون و محصولاتی که تولید آنها به صورت رول می‌باشد را جابجا و حمل نمود. رول گیر لیفتراک با توجه به طراحی خاصی که دارد می‌تواند جابجایی ترانزیت را تا ۴ برابر تسریع کند.

اتصالات رول کاغذی

اتصالات رول کاغذی چه کاربردی دارند؟ با وصل کردن گیره‌های رول کاغذی شما می‌توانید بدون توجه به وزن، قطر و یا نوع کاغذ رول‌های کاغذ را مدیریت نمایید. معمولاً در صنایع حمل و نقل کاغذ از رول گیر لیفتراک استفاده می‌گردد که این دستگاه برای انواع لیفتراک و ماشین‌ها مناسب می‌باشد.

مزایای رول گیر لیفتراک

مزایای رول گیر لیفتراک به شرح زیر است:
1. با استفاده از رول گیر می‌‌توانید بهره وری جابجایی کاغذ را افزایش دهید.
2. با توجه به نیازهای کاربری شما گزینه های گوناگونی به جهت تنظیم گیره رول کاغذی در این دستگاه وجود دارد.
3. به جهت جابجایی و حمل بار های رولی از الحاقیه رول گیر لیفتراک استفاده می‌شود که با توجه به داشتن مکانیزم نگه داشتن و برداشتن رو خود باعث افزایش سرعت حمل و نقل می‌شود.
4. احتمال اینکه بار سقوط کند و یا در دهنه رول گیر گیر کند بسیار کم می‌باشد.
5. الحاقیه لیفتراک دارای مکانیزم بسیار ساده ای می‌باشد که با کمترین آموزش افراد مبتدی نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.
5. به راحتی نصب می‌شود و روتین الحاقیه رول گیر به صورتی می‌باشد که افراد نیمه ماهر هم می‌توانند آن را نصب نمایند.
6. برای نصب و استفاده از الحاقیه رول گیر نیازی به نصب منبع تغذیه جداگانه نمی‌باشد و سیستم کنترل گیر حتی این امکان را خواهد داشت که به واحد شیر کنترلر اضافه گردد.
7. دستگاه امکان چرخش ۳۶۰ درجه از هر دو سمت را دارا می‌باشد.

مزایای رول گیر لیفتراک

رول گیر لیفتراک - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

کاربرد رول گیر لیفتراک

در صورتی که در کسب و کار خود هر روز از لیفتراک استفاده می‌کنید احتمالاً آشنایی کاملی با کاربرد رول گیر لیفتراک دارید. در صورتی که نیاز به کار با مواد خاصی مانند رول‌های کاغذی، یونجه و یا موارد دیگر دارید، می‌توانید با استفاده از رول گیر لیفتراک این کار را به راحتی و به سهولت به انجام برسانید و بتوانید کارایی فعالیت خود را افزایش دهید. اگر قصد شما جابجایی انواع مواد می‌باشد، می‌توانید با استفاده از گیره لیفتراک کار خود را بسیار آسان نمایید.

کاربرد رول گیر لیفتراک

رول گیر لیفتراک - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

نحوه استفاده از گیره لیفتراک

در این قسمت از مقاله در رابطه با نحوه استفاده از گیره لیفتراک صحبت می‌کنیم. با استفاده از اتصالات لیفتراک می‌توانید محصولات با شکل منحصر به فرد را با خیال آسوده‌تری جابجا و حمل نمایید. این محصولات می‌تواند از بارهای گرد گرفته باشد تا کارتن .با استفاده از اتصالات لیفتراک اپراتورها می‌توانند کارها را ساده تر انجام دهند. اتصالی که به دکل لیفتراک نصب می‌گردد گیره لیفتراک می‌باشد. این گیره ها معمولاً در محل اتصال چنگال سنتی تعبیه می‌شوند. گیره های لیفتراک در انواع مختلفی وجود دارد که با استفاده از کاربری آنها می‌توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. گیره‌ای که انتخاب می‌کنید در مشاغل مختلف متفاوت می‌باشد. بنابراین لازم است تا قبل از خرید حتما با کارشناسان محلی مشورت کنید.

امکانات رول گیر لیفتراک

امکانات رول گیر لیفتراک به شرح زیر است:
1. به صورت سریع بر روی لیفتراک استاندارد نصب می‌گردد.
2. از کریج لیفتراک به راحتی دی اسمبل می‌شود.
3. در هر دو سمت امکان چرخش ۳۶۰ درجه به ازای هر جهت را دارا می‌باشد.
4. قابلیت تنظیم فشار با توجه به فشار سر حد سقوط رول + مقداری بیشتر را دارد.
5. بر روی لیفتراک‌هایی با تناژهای مختلف قابلیت نصب دارد.

امکانات رول گیر لیفتراک

رول گیر لیفتراک - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

انواع گیره لیفتراک

با توجه به موادی که قرار است حمل شوند انواع گیره لیفتراک وجود دارد که برای اهداف متفاوتی طراحی شده‌اند. در ادامه مطلب به رایج ترین گیره‌های لیفتراک که در مشاغل گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد اشاره خواهد شد:
گیره های چنگالی: گیره‌های چنگالی برای تحمل بارهایی همانند لاستیک استفاده می‌شود. از گیره های چنگالی هنگام جابجایی موادی که معمولاً مدیریت کردن آنها دشوارتر است استفاده می‌شود که می‌تواند حمل و نقل مواد را راحت تر و ایمن تر کند.
گیره عدل (عدل گیر لیفتراک): گیره عدل امکان کار کردن با هر ماده ای که از پالت استفاده نمی‌کند مانند پنبه ،پشم و یونجه را دارا می‌باشد.
گیره لوازم خانگی/کارتن: معمولاً از گیره های لوازم خانگی و کارتون به جهت جابجایی و حمل و نقل بار های بسته بندی شده که حاوی سبزیجات، مایعات و یا سایر مواد بدون پالت هستند، استفاده می‌شود. با استفاده از این نوع گیره می‌توانید محصولات نامبرده شده را با امنیت بیشتری جابجا نمایید.
گیره‌های رول کاغذی: در مشاغلی که نیاز به حمل و نقل رول کاغذ دارند استفاده از این نوع گیره ها بیشتر به چشم می‌خورد. این نوع گیره ها با شکل گرد و طراحی صافی که دارا هستند می‌توانند بارگیری رول‌های کاغذ را در هنگام جابجایی و حمل و نقل آسان تر نمایند. با استفاده از گیره‌های رول کاغذ هنگام جابجایی رول کاغذ می‌توانید این کار را به راحتی هر چه تمام تر انجام دهید.
گیره بلوک بتنی: با استفاده از این نوع گیره می‌توانید بلوک‌ها یا آجر های بتنی را بدون اینکه به آنها آسیبی برسد و یا شکسته شوند جابجا و حمل نمایید. طراحی گیره‌های بلوک بتنی (بلوک گیر بتنی) با استفاده از عناصر نرم‌تری صورت می‌پذیرد که به همین دلیل موجب جلوگیری از آسیب به آجرها و بلوک ها می‌شود.

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با رول گیر لیفتراک که به جهت جابجایی و حمل کالاهایی مانند رول های بزرگ کاغذ و موادی که به صورت رول تولید می‌شوند استفاده می‌شوند ، صحبت شد و شما عزیزان با این نوع رول گیر لیفتراک آشنا شدید. در صنایع مختلفی می توان از رول گیر های لیفتراک گوناگونی استفاده نمود. در این مقاله به مطالب گوناگونی مانند رول گیر لیفتراک چیست و چه استفاده هایی دارد، مزایای رول گیر لیفتراک، کاربردهای رول گیر لیفتراک، امکانات رول گیر لیفتراک و انواع گیره لیفتراک پرداخته شد.
با استفاده از گیره های لیفتراک می‌توانید با توجه به کاربری آن‌ها محصولات با شکل منحصر به فرد را با خیال آسوده تری حمل نمایید. توجه داشته باشید که قبل از تهیه گیره لیفتراک بهتر است ابتدا این موضوع را مورد بررسی قرار دهید که چه نوع گیره ای برای کسب و کار و مشاغل شما مناسب تر است و سپس با استفاده از مشاوره یک کارشناس مجرب می‌توانید گیره مورد نیاز خود را تهیه و نیاز خود را رفع نمایید.
در صورتی که شما قصد تهیه الحاقیه لیفتراک یا اتصالاتی را دارید که با استفاده از آنها بتوانید جابجایی انواع مواد و افزایش انعطاف‌پذیری تجهیزات را انجام دهید بهتر است از گیره لیفتراک استفاده نمایید.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع رول گیر لیفتراک در مدل‌های گوناگون و کیفیت بالا می‌باشد. به جهت اطلاع از انواع مدل های این دستگاه و نیز اطلاع از شرایط و قیمت این نوع دستگاه می‌توانید با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه – شرکت آتی بالابر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button