blog رمپ هیدرولیک + رمپ بارگیری پرتابل | آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱
source this article منبع مقاله
رمپ هیدرولیک

رمپ هیدرولیک

در این مقاله قصد داریم در رابطه با رمپ هیدرولیک، معرفی رمپ هیدرولیک، انواع همسطح کننده بارانداز یا رمپ، رمپ بارگیری و معرفی انواع آن، رمپ بارگیری پرتابل، انواع فاکتورهای مهم در انتخاب رمپ بارگیری، لزوم استفاده از سکوی بارگیری کامیون، ارتفاع سکوی بارانداز، رمپ بارگیری متحرک و رمپ سردخانه صحبت کنیم. رمپ هیدرولیک را میتوان دستگاهی در نظر گرفت که حرکت کامیون‌ها را به جهت عبور از لبه هایی که در ورودی انبار و سردخانه‌ها تعبیه شده است، مرتفع می سازد. در حقیقت می توان گفت که این دستگاه همسطح کننده بارانداز می‌باشد و کار آن یکسان سازی ارتفاعی سکوی بارگیری کامیون با ورودی آن می باشد. در اغلب موارد میان کامیون و وسایل انتقال بار یک اختلاف سطح وجود دارد که می‌توان  ارتفاع سکوی بارانداز را با رمپ گیری کاهش داد و آن را به حداقل رساند.
کارشناسان مجموعه آتی بالابر می­توانند به سرعت و در کم­ترین زمان ممکن، مناسب­ترین نوع رمپ هیدرولیک را برای مجموعه شما انتخاب و نصب نمایند تا از مزایای سرشار این وسیله کاربردی، بهره­‌مند شوید. آدرس شرکت: تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه – شرکت «آتی بالابر». همچنین جهت کسب اطلاعات بیش­تر می­توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. شماره تلفن: 09125462051 «جناب آقای ساعی»

رمپ هیدرولیک

رمپ هیدرولیک - آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

معرفی رمپ هیدرولیک

در این قسمت به معرفی رمپ هیدرولیک می‌پردازیم. اگر سوال شما این باشد که رمپ هیدرولیک چه نوع دستگاهی است باید اینگونه پاسخ داد که در واقع  ابزار رمپ بهترین وسیله ای می باشد که می توان به وسیله آن بارگیری و انتقال و تخلیه بار از سکوی بارانداز به درون کانتینر را به سهولت انجام داد.
رمپ هیدرولیکی با نام داک لولر نیز شناخته می‌شود که استفاده از این وسیله باعث می‌شود شما یک بارگیری آسان را تجربه نمایید. از این وسیله برای لیفتراک ها و کانتینرها بسیار استفاده می گردد. همچنین در مراکزی که بارگیری کامیون در آنها مورد نیاز می‌باشد استفاده از رمپ هیدرولیکی رواج دارد.

انواع همسطح کننده بارانداز یا رمپ

رمپ های هیدرولیکی یا همسطح کننده بارانداز دارای انواع گوناگون می باشند که بسته به دستگاه هایی که لازم است بارگیری شوند ارتفاع و عرض آن‌ها متفاوت می باشد و با توجه به این موضوع انتخاب می گردد.
انوع همسطح کننده بارانداز یا رمپ به شرح زیر است:
1. همسطح کننده هیدورلیکی
2. همسطح کننده دستی یا غیر اتوماتیک
3. همسطح کننده عمودی یا پلی ایستاده
4. همسطح کننده مینی داک لولر

همسطح کننده هیدرولیکی بارانداز

این گونه از هم سطح کننده‌ها در یک چاه با اندازه کوچک قرار داده می‌شوند. هم سطح کننده‌های هیدرولیکی بارانداز در بین رمپ های هیدرولیکی پرکاربردترین می‌باشند.  برای استفاده از این دستگاه مکانیزم خاصی وجود دارد و این دستگاه به وسیله مکانیزم ویژه بالا و پایین می رود و با این کار موجب تنظیم هماهنگی و ارتفاع بین لبه‌های کامیون و بارانداز می‌گردد.
این دستگاه حالت ارتجاعی و فنر مانند دارد که همین امر باعث می‌شود در زمان بارگیری و یا انتقال بار تعادلی در میان دو لبه شکل بگیرد تا بار خود را با امنیت بیشتری انتقال و یا تخلیه نمایید. استفاده از این دستگاه در مراکزی که لازم دارند با سرعت زیادی بارگیری را انجام دهند بیشتر به چشم می‌خورد و همچنین این دستگاه از ایمنی بالایی نیز برخوردار است.

همسطح کننده دستی یا غیر اتوماتیک

نحوه کار این نوع از هم سطح کننده‌ها نیز همانند هم سطح کننده هیدرولیک می باشد. این دو نوع از رمپ‌ها در درون حفره بزرگی نصب می شوند و به وسیله اهرم های سطحی که لیفتراک بر روی آنها قرار دارد به پایین و بالا می‌روند. عملیات همسطح سازی در همسطح کننده های دستی یا غیر اتوماتیک به طور دستی تنظیم می گردد که برای این کار لازم است از زنجیر و نیروی فنر کمک گرفت.
با توجه به اینکه هزینه‌های این نوع از دستگاه ها از هم سطح کننده های دستی کمتر می‌باشد بنابراین اغلب کارفرمایان ترجیح می دهند تا از هم سطح کننده‌های هیدرولیکی اتوماتیک به جهت بارگیری و انتقال بار خود استفاده نمایند. از جمله مزیت‌های این نوع دستگاه ها نسبت به همسطح کننده‌های دستی سرعت و کارایی بیشتر این مدل می باشد.

همسطح کننده عمودی و پلی ایستاده

نحوه عملکرد این نوع از رمپ‌های هیدرولیکی به این صورت می باشد که در این نوع از رمپ‌ها همسطح کننده به وسیله استفاده از سطحی که در موقع بی نیازی از آن می‌توان آن را جمع کرد، کار می‌کند.
یک لبه درون کامیون درهمسطح کننده عمودی و پلی تعبیه می شود و البته لبه دیگر روی بارانداز قرار می‌گیرد. در حقیقت می توان گفت که در میان این دو یک پل ارتباطی شکل می گیرد تا ورود و خروج بارها به راحتی صورت پذیرد. پلی که به جهت بارگیری از آن استفاده می شود تا زمانی که بارها به کامیون وارد و یا خارج نشده‌اند، در جای خود قرار دارد که خود به دو نوع تقسیم می گردد: همسطح کننده عمودی دستی و همسطح کننده عمودی هیدرولیکی. استفاده از همسطح کننده های عمودی بیشتر در مکان‌هایی که دارای فضای کمی می باشند، به چشم می خورد.

همسطح کننده مینی داک لولر

این نوع از رمپ‌ها بیشتر در لبه‌های قسمت‌های بارانداز قرار می‌گیرند و زمانی باز می‌شوند که لیفتراک به لبه نزدیک شده باشد. در مکان هایی که فضای کمی وجود دارد استفاده از همسطح کننده مینی داک لولر انتخاب مناسبی می باشد که با استفاده از این گونه از رمپ‌ها می توان در فضای مورد نظر صرفه جویی نمود. این نوع از همسطح کننده‌ها به دو صورت دستی و هیدرولیک موجود می باشند. همسطح کننده‌های مینی داک لولر به جهت زمان بهره وری و فضای کم، بیشتر مورد استفاده کارفرمایان قرار می گیرد.

انواع همسطح کننده بارانداز یا رمپ

رمپ هیدرولیک - آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

رمپ بارگیری و معرفی انواع آن

در این بخش از مقاله به رمپ بارگیری و معرفی انواع آن می‌پردازیم. در بحث رمپ بارگیری از اصطلاحات گوناگونی استفاده می شود که تعداد آنها نسبتاً زیاد است. رمپ بارگیری را اغلب با نام‌های رمپ محوطه باز و هم سطح کننده نیز میشناسند. جنس رمپ بارگیری متحرک، از فولاد می باشد که دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر فشارهای وارده است. این نوع از رمپ‌ها به جهت اینکه از جنس فولاد هستند در زمان‌های طولانی دچار تغییر شکل نخواهند شد بنابراین از وارد کردن خسارت و ریزش بار جلوگیری می گردد.
رمپ‌های بارگیری به جهت تخلیه و بارگیری بارهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای مدل‌های گوناگون می باشند. یکی از همین مدل ها که به دلیل دارا بودن مزیت های مختلف از جمله پر طرفدار ترین رمپ ها به شمار می‌روند، رمپ بارگیری هیدرولیکی می‌باشد. این نوع از رمپ‌ها در ارتفاع مناسبی از سطح زمین قرار می‌گیرند و بارگیری وسیله نقلیه را آسان تر می نمایند.
با استفاده از رمپ‌های بارگیری هیدرولیکی می‌توان به راحتی جابجایی انواع لوازم و بارها را از ماشین و وسایل نقلیه با ارتفاع زیاد انجام داد. بالا و پایین بردن صفحه‌ رمپ‌های بارگیری هیدرولیکی با استفاده از پمپ های هیدرولیکی موجود در آن صورت می‌گیرد که می‌تواند به سرعت ارتفاع را تغییر و تنظیم نمایند.
ماشین‌هایی مانند لیفتراک و پالت تراک با استفاده از رمپ بارگیری هیدرولیکی این قابلیت را خواهند داشت که وارد انبار شوند. اگر در عملیات بارگیری و تخلیه بار از رمپ‌های هیدرولیکی استفاده گردد این کار سریعتر و با امنیت بیشتری انجام می شود و همچنین مقرون به صرفه نیز می‌باشد. استفاده از رمپ بارگیری هیدرولیکی در مکان‌هایی که جابجایی و گردش کالا و محصولات بیشتر است اهمیت زیادی دارد و بیشتر به چشم می خورد. مکان‌هایی مانند تفرجگاه‌ها، فرودگاه‌ها، بازارها و تاسیسات صنعتی.
در حقیقت اگر بخواهیم یک راه حل مدرن برای جابجا کردن راحت کالا و محصولات ارائه دهیم می‌توانیم رمپ های بارگیری هیدرولیکی را معرفی نماییم. انواع برندهای رمپ بارگیری به تولید این محصول می پردازند.
با توجه به اینکه تنظیم این نوع از رمپ ها به راحتی صورت می گیرد استفاده از آنها در ارتفاعات مختلف رایج می باشد. در واقع رمپ های بارگیری هیدرولیکی نوعی پل را ما بین انبار و وسیله نقلیه ایجاد می‌کنند تا بتوان بارگیری را به راحتی انجام داد. همچنین با توجه به پیستون ها و پمپ هایی که در این دستگاه ها قرار دارند ایمنی استفاده از آنها نیز افزایش می یابد تا بتوان به سهولت آنها را مورد استفاده قرار داد.
مجموعه آتی بالابر معتبرترین مرکز ارائه دهنده انواع رمپ هیدرولیک و رمپ بارگیری می باشد که با ارائه خدمات گسترده توانسته است رضایت مشتریان بیشماری را جلب نماید. شما عزیزان میتوانید به جهت ارتباط با این مجموعه با شماره تلفن  09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
آدرس مجموعه: تهران-شهرک صنعتی چهار دانگه-شرکت آتی بالابر

رمپ بارگیری پرتابل

رمپ بارگیری پرتابل با نام رمپ قابل حمل نیز شناخته شده‌است. رمپ بارگیری پرتابل از جمله تجهیزاتی محسوب می شوند که موقتی سبک و فشرده هستند. با توجه به دارا بودن این ویژگی ها می توان به راحتی از آنها در مکان‌های مختلفی برای مثال در منزل، در حرکت و در سفر از آنها استفاده نمود. همانطور که گفته شد این گونه از رمپ ها می توانند به صورت فشرده شده در داخل خانه و یا در خارج از خانه قابل دسترسی باشند بنابراین استفاده از آنها بسیار آسان است.
در ادامه مطلب دلایلی که نشان دهنده این است که شما به یکی از رمپ بارگیری پرتاب نیاز دارید، ذکر شده اند:
1-به نصب کردن رمپ بارگیری پرتابل اضافی نیاز ندارید.
توجه داشته باشید که این گونه از رمپ ها به صورت همیشگی به نصب و اتصال سطح ثابت یا وسیله نقلیه نیازی نخواهد داشت و پروسه نصب و راه اندازی رمپ بارگیری پرتابل به سهولت انجام می پذیرد. البته ممکن است در بعضی از مواقع شما به ثبات بیشتری برای رمپ بارگیری نیاز داشته باشید که در این صورت می توانید از رمپ‌های قابل نصب بهره گیرید. این نوع از رمپ ها به جهت ایمنی بیشتر به نصب و بسته شدن نیاز دارند که جابجایی آنها نیز به راحتی صورت می پذیرد.
2-قابلیت دسترسی با رمپ بارگیری پرتابل وجود دارد.
ممکن است در مکان هایی قرار بگیرید که امکان دسترسی به لوازم چرخدار را نداشته باشید و در نتیجه به جهت ورود و خروج لوازم و اسباب مورد نیاز دچار مشکل شوید. در این صورت می‌توانید از رمپ بارگیری پرتابل استفاده نمایید که اینگونه از رمپ ها جایگزین مقرون به صرفه ای  به جای ساخت رمپ های دائمی با مصالح می باشند.
3-تنوع هزینه ها در رمپ بارگیری پرتابل بالاست.
مهمترین فاکتوری که به جهت خریداری رمپ بارگیری پرتابل باید مورد نظر قرار بگیرد هزینه می‌باشد که اغلب افراد هزینه وسیله را به عنوان اولین اولویت مورد توجه قرار میدهند. هزینه رمپ بارگیری بسته به عوامل مختلفی مانند کیفیت، وزن، طول و برند رمپ بارگیری متفاوت می‌باشد. همچنین با توجه به اینکه شما به چه میزان به استفاده از رمپ بارگیری می پردازید و نیازهای شما در این زمینه چه چیزهایی می‌باشد، ممکن است قیمت نهایی رمپ تغییراتی داشته باشد.

رمپ بارگیری پرتابل

رمپ هیدرولیک - آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

انواع فاکتورهای مهم در انتخاب رمپ بارگیری

انواع فاکتورهای مهم در انتخاب رمپ بارگیری شامل موارد زیر است:
1. نوع خودروی بارگیری
در اولین اقدام لازم است بدانید که قصد جابجایی چه نوع باری را داریم. این فاکتور بسیار با اهمیت می باشد زیرا با توجه به اینکه هر باری وزن، اندازه و فاصله متفاوتی از زمین دارد لازم است با توجه به شرایط ،رمپ مناسب خود را انتخاب نمایید.
2. طراحی رمپ بارگیری
انواع مختلف رمپ‌ها توسط انواع برند رمپ بارگیری در مدل‌ها و طرح‌های گوناگون تولید و عرضه میشوند. رمپی که شما انتخاب می کنید باید به گونه‌ای باشد که به خوبی به وسیله نقلیه شما متصل گردد و در هنگام جابجایی بارهای شما شرایط ایمنی را فراهم آورد. برای این که بتوانید بار خود را به راحتی جابجا نمایید می توانید از رمپ های تاشو استفاده کنید که به راحتی باز و بسته می شوند.
3. ارتفاع وسیله نقلیه
وسایل نقلیه ممکن است در ارتفاعات گوناگونی قرار داشته باشند. هنگام استفاده از کامیون هایی که دارای اندازه معمولی می باشند می توان با بهره گیری از رمپ ها کار انتقال بار را به سهولت انجام داد اما در شرایطی که از وسایل نقلیه دیگری مانند وانت استفاده می کنید ارتفاع بیشتری وجود دارد که به جهت بارگیری آنها باید از رمپ‌های طولانی تری بهره گرفت.
4. وزن خودروی بارگیری
هنگام انتخاب مدل و برند رمپ بارگیری مورد نظر لازم است وزن وسیله نقلیه را بسنجید. به جهت انجام این کار می توانید به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه فرمایید تا بتوانید این اطلاعات را از دفترچه استخراج نمایید.
5. شرایط محل بارگیری
محلی که در آن بارگیری را انجام می‌دهید اهمیت زیادی در انتخاب نهایی شما دارد. در واقع شما باید توجه داشته باشید که در محل بارگیری برف، باران، خاک و یا سطح ناهمواری وجود دارد یا خیر. در صورتی که در یکی از این موقعیت ها قرار دارید با استفاده از رمپ های بارگیری می‌توانید کنترل بیشتری بر شرایط داشته باشید. پس در نتیجه اطلاع از محل بارگیری و شرایط آن می‌تواند به انتخاب مناسب ترین رمپ کمک کند. برای مثال در شرایطی که بارندگی یا شن وجود دارد لازم است محصولاتی را انتخاب کنید که به اندازه کافی سنگین و مقاوم باشند. همچنین باید توجه داشته باشید که رمپ انتخابی شما به خوبی در جای خود قرار بگیرد و دارای لغزش نباشد.
6. سطح رمپ بارگیری
در آخر لازم است که شما به سطح رمپ هم توجه داشته باشید. مدل های مختلفی در سطح شیبدار رمپ موجود می باشد. وجود شیب در یک  رمپ بارگیری امری مهم می باشد که توجه به آن ضرورت دارد. هر اندازه که شیب در رمپ بارگیری بیشتر باشد جابجایی بار نیز با سهولت بیشتری انجام می پذیرد.
شما برای انتخاب یک رمپ بارگیری مناسب لازم است تا انواع محصولات و برندها را مورد بررسی قرار دهید. انواع  رمپ های بارگیری دارای ویژگی های گوناگونی هستند که با توجه به این ویژگی ها رمپ ها برای استفاده در مکان ها و شرایط گوناگونی تولید شده‌اند. بارگیری و جابجایی بار و کالا با بهره گیری از رمپ‌های بارگیری می‌تواند به راحتی انجام پذیرد. همچنین با استفاده از رمپ‌های بارگیری ایمنی را در جابجایی های خود می‌توانید افزایش دهید.

لزوم استفاده از سکوی بارگیری کامیون

لزوم استفاده از سکوی بارگیری کامیون به این دلیل است:
زمانی که بارگیری یا تخلیه بار از کامیون‌ها یا کلیه کانتینرها صورت می‌گیرد در حقیقت یک اختلاف سطحی بین مکانی که کامیون لازم است بار را تخلیه نماید و محل تخلیه بار وجود دارد که به جهت برطرف کردن این اختلاف سطح میتوان از سکوی بارگیری کامیون بهره گرفت. با استفاده از سکوی بارگیری کامیون می توان حمل و نقل کالاها را به راحتی انجام داد و همچنین از ضربه خوردن کالاها نیز جلو گیری می‌شود.
با استفاده از رمپ هیدرولیک و با توجه به عملکرد ویژه ای که این نوع از رمپ دارا می باشد میتوان این اختلاف سطح را کاهش داد و یا آن را به صفر رساند که در نتیجه حمل و نقل بار آسان تر انجام می پذیرد.
در صورتی که شما از یک سکوی بارگیری استاندارد و با کیفیت استفاده کنید می توانید در سریع ترین و امن ترین حالت کالاهای مورد نیاز خود را جابجا کنید. وبسایت آتی بالابر با در اختیار گذاشتن جدیدترین وسایل و تجهیزات هیدرولیکی به صاحبان صنایع  رضایت کامل این افراد را فراهم آورده است و با توجه به نیاز مشتریان انواع مختلف رمپ هیدرولیک را که دارای کاربردهای مختلفی می باشند تولید و عرضه کرده است به جهت ارتباط با مجموعه آتی بالابر می توانید با شماره تلفن 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
آدرس مجموعه: تهران-شهرک صنعتی چهار دانگه-شرکت آتی بالابر

لزوم استفاده از سکوی بارگیری کامیون

رمپ هیدرولیک - آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

ارتفاع سکوی بارانداز

ارتفاع سکوی بارانداز چقدر است؟ برای اینکه پاسخی به این سوال بدهیم باید توجه داشته باشید که انواع مختلف کانتینرها و کامیون‌ها  دارای ارتفاع گوناگونی هستند و برای کم کردن این تفاوت ارتفاع می توان از رمپ هیدرولیکی که متعادل کننده و هماهنگ کننده میان این دو سطح می باشد بهره گرفت.
انتخاب رمپ‌ها معمولاً با توجه به مکانی که قرار است در آن نصب شوند و همچنین میزان باری که روی آن ها رد و بدل می شود صورت می پذیرد. شما عزیزان میتوانید برای انتخاب مناسب ترین رمپ از اطلاعات مشاوران بهره بگیرید. مجموعه آتی بالابر معتبر ترین مرکز فروش رمپ هیدرولیک می باشد که تمامی محصولات خود را شامل گارانتی های معتبر می کند. این مجموعه همچنین پشتیبانی‌های همه جانبه در رابطه با نصب و تامین قطعات برای کارفرمایان خود خواهد داشت شما به جهت ارتباط با مجموعه آتی بالابر می‌توانید با شماره تلفن  09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
آدرس مجموعه: تهران-شهرک صنعتی چهار دانگه-شرکت آتی بالابر

رمپ بارگیری متحرک

رمپ بارگیری متحرک نیز همان رمپ هیدرولیکی است که با نام رمپ محوطه باز نیز شناخته شده‌است. این نوع از ر‌مپ‌ها به صورت انحصاری به جهت بارگیری و یا تخلیه در زمانی که یک لیفتراک تخلیه بار خود را انجام می‌دهد، مورد استفاده قرار می گیرد.  لیفتراک لازم است تا به وسیله پلی اقدام به تخلیه بار خود نماید که در این هنگام می توان از رمپ بارگیری متحرک استفاده نمود.

رمپ هیدرولیک آتی بالابر 09125462051 5

رمپ هیدرولیک - آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

رمپ سردخانه

زمانیکه لازم است کالاهایی از سردخانه به درون کانتینر منتقل شوند و یا از کانتینر و به صورت مستقیم به سردخانه وارد شوند می‌توان از رمپ سردخانه به جهت آسان نمودن فرایند جابجایی کالا بهره گرفت. دربرخی از انواع مدل‌های رمپ همچنین می‌توان آنها را به صورت کاملاً از پیش ساخته و به سادگی استفاده نمود. این رمپ‌ها دارای ارتفاع متفاوتی می‌باشند که قابلیت تغییر دارد. به صورتی که می توان از سطح زمین تا ارتفاع های متفاوت و مورد نظر از آنها بهره گرفت. این نوع از رمپ ها چادری دارند که با استفاده از این چادر می‌توان آن‌ها را از رطوبت و یا گرد و خاک محافظت نمود. جهت اطلاع از انواع مدل‌ها و نمونه های رمپ سردخانه می‌توانید با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید تا به کلیه سوالات شما عزیزان پاسخ داده شود.

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با با رمپ هیدرولیک، معرفی رمپ هیدرولیک، انواع همسطح کننده بارانداز یا رمپ، رمپ بارگیری و معرفی انواع آن، رمپ بارگیری پرتابل، انواع فاکتورهای مهم در انتخاب رمپ بارگیری، لزوم استفاده از سکوی بارگیری کامیون، ارتفاع سکوی بارانداز، رمپ بارگیری متحرک و رمپ سردخانه صحبت کردیم.
وسیله‌ای بسیار کاربردی که در هنگام انجام فرایند بارگیری و تخلیه بار در کارخانه‌ها و انبارها می توان از آنها استفاده نمود همسطح کننده هیدرولیک ویا رمپ بارگیری متحرک است.
همچنین در صورتی که شما از همسطح کننده داک لولر همراه با لیفتراک عملیات بارگیری را انجام دهید، می‌توانید این کار را بدون نیاز به تعداد بالای اپراتور به انجام برسانید.
جنس هم سطح کننده بارانداز یا داک لولر از فولاد مقاوم می باشد که شامل یک صفحه آجدار فولادی با مقاومت زیادی است. همچنین با توجه به اینکه داک لولر دارای خاصیت ضد لغزش می باشد میتوان بدون هیچ مشکلی از آنها در شرایط آب و هوایی گوناگونی مانند برف و باران استفاده نمود. تنظیم ارتفاع سکوی بارانداز با توجه به شرایط بارگیری، ارتفاع سکوی بارگیری و کانتینر ماشین باربری صورت می پذیرد.  ابعاد تولیدی سکوی بارانداز یا داک لولر با توجه به نیاز و سفارش مشتری و همچنین به صورت استاندارد انجام می پذیرد.
مجموعه آتی بالابر تولیدکننده انواع رمپ های بارگیری می باشد که شما می توانید جهت اطلاع از کلیه مدلها و محصولات این موسسه با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه نیز به نشانی تهران-شهرک صنعتی چهار دانگه-شرکت آتی بالابر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button