درباره ما

درباره

شرکت آتی بالابر

شرکت آتی بالابر همکاری تعدادی از مهندسین با تجربه و مدیران با سابقه در زمینه ماشین آلات صنعتی کشور، در راستای مشاوره، خرید و فروش انواع لیفتراک، بالابرهای هیدرولیکی و جک پالت و تامین قطعات و خدمات پس از فروش، ضمن تلاش در بهینه سازی فرآیند خدمات، با استفاده از تجارب و توانمندیهای مدیران خود و متخصصان کار آمد و تحصیلکرده و بهره گیری از کلیه منابع خود، امکانات وسیعی را در زمینه فروش انواع لیفتراک، تامین قطعات یدکی لیفتراک، بالابرهایی هیدرولیکی و مشاوره در خصوص نوع نیاز شما و انواع جک پالت در تناژهای مختلف و همچنین آموزش مشتریان، سرویس و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن برای شرکتها وکارخانجات در سراسر کشور را فراهم آورد.

0 تا 100 کار، در کنار شما هستیم

چرا مشتریان، آتی بالابر را انتخاب می‌کنند

در اوایل دهه 80 شمسی با توجه به رفع موانع گمرکی در خصوص ورود ماشین آلات نو و دست دوم به کشور، و نیاز صنعت کشور به ماشین آلات مرغوب، هیئت مدیره این مجموعه را بر آن داشت تا با استفاده از تجارب قبلی و استفاده از امکانات و پتانسیل های مالی و فنی خود نسبت به تاسیس دو شرکت فنی بازرگانی جدید به نامهای پارس پالت صنعت و تکنو لیفتراک نوین اقدام نموده و در زمینه واردات لیفتراک های معتبر نو و سایر لیفتراکهای دست دوم و با کیفیت خارجی اقدام نماید که این دو شرکت ضمن برقراری ارتباط و همکاری فی مابین با شرکتهای معتبر اروپایی، ژاپنی و کره ای اقدام به واردات تعداد زیادی لیفتراک صفر کیلومتر در تناژهای یک تن الی 25 تن و نیز تعداد بسیاری لیفتراکهای دست دوم خارجی با کیفیت و کارشناسی شده در مبدآ، در تناژ مختلف به کشور اقدام نمودند که این موضوع موجبات رضایتمندی بسیاری از خریداران این دستگاهها از قبیل کارخانجات و صنایع کشور را فراهم نمود که در ادامه برخی از برندهای لیفتراک های وارداتی به کشور و فروخته شده توسط این مجموعه به شرح ذیل معرفی میگردند.

کمترین زمان

هدف آتی بالابر این است که خدمات تخصصی در اولین فرصت ممکن و در کمترین زمان، بدون کاستی از کیفیت خدمات ارائه شود تا هر خدمت، برگ زرینی به کارنامه آتی بالابر بیافزاید.

هزینه منصفانه

هزینه و قیمت زیاد همیشه ملاک کیفیت بالا نیست، لذا شرکت آتی بالابر نسبت به هزینه خدمات، عدالت و انصاف را رعایت می‌نماید و در عین حال باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه می‌کند.

پیگیری کار

از لحظه‌ی درخواست و سفارش شما، آتی بالابر با مشتری و مراجعه کننده همراه خواهد بود تا با پیگیری دقیق، از صحت و کیفیت انجام درخواست اطمینان حاصل نماید.

حسن انجام کار

شرکت آتی بالابر کیفیت حسن انجام کار را وظیفه اصلی خود می‌داند و لذا خدمات خود را توسط تیم مجرب بررسی و برعهده کرشناسان باسابقه و ماهر و درعین حال، خوش‌رفتار و خوش‌ برخورد می‌سپارد.

درباره آتی بالابر

متفخریم که در این زمینه توانسته‌ایم به شرکت‌های زیادی یاری رسانیم و در حال حاضر با کشور‌های عراق، گرجستان و ارمنستان در تعاملیم.

ماموریت ما

کیفیت خوب، ایمنی بالا، زیبایی محصولات، تسریع در کاربری، خدمات پس از فروش و گارانتی از ویژگی‌های محصولات آتی بالابر می‌باشد.

چشم‌انداز ما

متفخریم که در این زمینه توانسته‌ایم به شرکت‌های زیادی یاری رسانیم و در حال حاضر با کشور‌های عراق، گرجستان و ارمنستان در تعاملیم.

انواع لیفتراک در شرکت آتی بالابر