جک پالت چیست؟

جک پالت ها در برخی از شکل ها و فرم ها به حدود 100 سال پیش باز می گردند، اما نوع امروزی آن در اوایل دهه 1930 میلادی ظهور پیدا کرد. پیش از آن، ثبت اختراعاتی برای پایه های باری مختلف صورت پذیرفت اما جورج ریموند و بیل هوس اولین نفراتی بودند که طراحی را برای یک پالت از چوب های ارزان انجام دادند ( بدون پایه ها و رشته های آهنی) که در صفحه زیرین آن ها فواصلی بود که به لیفتراک ها و جک پالت ها(تجهیزات انبارداری) این امکان را می داد که از آن ها استفاده کنند.

جک پالت ابزاری است که برای جابه جایی ، حمل و نقل ، بلند کردن ابزار های گوناگون در مکان های مختلف نظیر انبار ، کارخانه ، سردخانه و مکان های دیگر استفاده می گردد . نام های دیگری که برای این دستگاه استفاده می شود عبارتند از Pullet Truck ، پالت تراک ، لیفتراک دستی ،Pullet Jack . این محصول پر کاربرد بسته به موارد مورد نیاز آن انواع متفاوتی نیز دارد که بر اساس میزان کارآمدی از هر کدام از انواع آنها ( لیفتراک دستی ) استفاده می شود .این وسیله به طور کلی از دو شاخک فلزی ثابت و بسیار محکم و تعدادی چرخ برای حرکت ساخته شده اند و بار را تا ارتفاع 20 سانتی از سطح زمین بالا می آورند.

قیمت جک پالت

قیمت جک پالت بسته به نوع برند آن نسبت حمل تناژ بسیار متفاوت است برخی از شرکت ها از برند های متفرقه و غیر استاندارد را خریداری میکنند که این موضوع باعث خرابی زود از انتظار و موارد دیگر میشود پیشنهاد ما خرید جک پالت مناسب است.شرکت آتی بالابر با چندین سال سابقه در زمینه فروش جک پالت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

شرکت آتی بالابر با رصد سازندگان معتبر تجهیزات انبارداری در بازارهای جهانی اقدام به واردات و خرید انواع جک پالت با کیفیت  از معتبرترین سازندگان جک پالت دستی در سطح جهان نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.