blog جک پالت رول بر + کاربرد جک پالت | آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱
source this article منبع مقاله
جک پالت رول بر

جک پالت رول بر

در این مقاله قصد داریم در مورد جک پالت رول بر، مشخصات فنی جک پالت رول بر، تفاوت جک پالت ساده با جک پالت رول بر، کاربرد جک پالت رول بر، ابعاد جک پالت رول بر، انواع جک پالت رول بر، قطعات جک پالت رول بر، روش کار با جک پالت رول بر، امکانات جک پالت رول بر و قیمت جک پالت رول بر صحبت کنیم.
جک پالت های رول بر یکی از انواع جک پالت‌ها است. کاربرد این جک پالت، جابه‌جایی اشکال استوانه‌ای شکل است و می‌توان این جک پالت‌ را با اندازه دلخواه سفارش داده و تهیه کنید. سفارش این جک‌ پالت بر اساس نسبت قطر رول محصول و فاصله بین پایه‌های دستگاه جک پالت انجام می‌شود. در هنگام ساخت دستگاه رول بر، شاخک‌ها همانند شاخک‌های جک پالت‌های معمولی ساخته می‌شود ولی هنگام نصب بر روی دستگاه به صورت زاویه 45 درجه قرار گرفته تا توانایی پوشش سطح داخلی استوانه را داشته باشد و از سر خوردن بار از وسط پایه‌ها و آسیب رسیدن به سطح جانبی استوانه جلوگیری کند.
شماره تماس آتی بالابر را به خاط بسپارید 09125462051 ((آقای ساعی))

جک پالت رول بر

جک پالت های رول بر - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مشخصات فنی جک پالت رول بر

مشخصات فنی جک پالت رول بر به شرح زیر است:

 1. یکی از ویژگی‌های جک پالت های رول بر، ضخامت زیاد ورق به‌ کار گرفته شده در ساخت آن است. این افزایش ضخامت ورق برای افزایش ‌استحکام و مقاومت بیشتر در حمل بار است. استاندارد ضخامت ورق در یک جک پالت های رول بر 4 میلی‌متر یا بیشتر است.
 2. چرخ‌های دوبل در این جک پالت از فلز است و روکشی از جنس پلی اورتان دارد تا به راحتی دچار سایش نشده و در شرایط سخت دچار کاهش کارایی نشود.
 3. پمپی که در هنگام ساخت پالت رول‌بر استفاده شده قدرتمند است و توانایی تعمیر دارد.
 4. اگر از پمپ باز‌شو در این پالت رول بر استفاده شده باشد، هنگام تعمیر بسیار شرایط بهتر و آسان‌تری دارد و هنگام جابه‌جایی پالت رول‌بر کارآمد است.
 5. پالت رول‌بر عرض 54 سانتی‌متری دارد و طول شاخک‌های این محصول 120 سانتی‌متر است.
 6. از لوازم مورد نیاز این جک پالت می‌توان به پکینگ جک ترکیه و جک پیستونی اشاره کرد.

تفاوت جک پالت ساده با جک پالت رول بر

تفاوت جک پالت ساده با جک پالت رول بر در چبست؟ اگر در صنعت و حرفه شغلی شما بار‌هایی با اشکال رولی جابه‌جا می‌شود باید از جک پالت های رول بر استفاده کنید چرا که این جک پالت‌ها دارای شاخک‌های با طول بیشتر و به شکل منحنی (دلیل منحنی بودن شاخک‌های پالت رول‌بر، جابه‌جایی بار‌هایی است که شکل دایره‌ای دارند مانند رول‌های کاغذ یا چله ریسندگی) است و بسته به نیاز شغل شما و میزان بار، با اندازه‌های مختلف قابل سفارش است.

کاربرد جک پالت رول بر

این بخش از مقاله در مورد کاربرد جک پالت رول بر است. این جک پالت در حمل‌ و نقل انواع بار با شکل‌های منحنی و رولی نقش دارد مانند غلتک، کابل، رشته سیم، رول‌های کاغذ، چله ریسندگی، قرقره‌های فلزی، فرش و غیره. قطر طول شاخک‌های جک پالت های رول بر و عرض آن بر اساس نیاز مشتری طراحی و ساخته می‌شود و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.
یکی از نقاط قوت جک پالت های رول بر حمل و نقل رول‌های کاغذ، سلفون و الیاف تیشو و چله ریسندگی در محیط‌های بسته و محدود است. جک پالت های رول بر به‌راحتی می‌تواند انواع رول با قطر 1800 میلی‌متر و با وزن‌ تقریبی 1500 کیلوگرم  را جابه‌جا کند.

کاربرد جک پالت رول‌بر

جک پالت های رول بر - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

ابعاد جک پالت رول بر

در ابعاد جک پالت رول بر اندازه فاصله‌ای که میان شاخک‌ها وجود دارد برای حمل و نقل انواع بار با شکل‌های مختلف طراحی شده است. طراح جک پالت های رول بر بنابر سفارش مشتری بر اساس حمل بار مورد نظر، اندازه و فاصله شاخک را در سایز‌ مناسب طراحی و تولید می‌کند. گاهی جک پالت‌های رول‌بر با قابلیت تنظیم شاخک‌ها طراحی می‌شوند، این محصول بسیار کاربردی است و برای حمل انواع بار مناسب می‌باشد.
دلیل ساخت شاخک‌های منحنی شکل در جک پالت های رول بر، حمل رول‌های دایره‌ای شکل است. شاخک‌ها با زاویه 45 درجه‌ای مایل به درون نصب می‌شوند تا حمل انواع محصولات رول گونه به آسانی انجام شود. اندازه استاندارد شاخک‌های جک پالت های رول بر، طول 1 متر و 20 سانتی‌متر و عرض 54 سانتی‌متر است.

انواع جک پالت رول بر

انواع جک پالت رول بر با مدل‌های مختلفی از طراحی‌های مکانیکی ساخته می‌شود. شرکت آتی بالابر یکی از ماهرترین شرکت‌های کشور در زمینه تولید و طراحی انواع بالابرها و جک پالت‌ها است. شرکت آتی بالابر فروش انواع جک‌ پالت‌های ایرانی و خارجی را به شما عزیزان عرضه می‌نماید، امید است تلاش همکاران ما در این زمینه، پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد .
1. جک پالت دستی: این نوع جک پالت دارای ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر انواع جک پالت‌های رول‌بر است و رایج‌ترین و پرفروش‌ترین محصول در بازار متقاضیان می‌باشد. این جک پالت همانطور که از نامش پیداست با نیروی انسانی کار می‌کند.
2. پالت رول بر برقی:  با کابل به برق وصل شده و کار می‌کند.
3. جک پالت شارژی: جک پالت‌های شارژی دارای باتری شارژی هستند و در دو نوع پلتفرم‌دار (امکان حمل اپراتور) یا بدون پلتفرم طراحی می‌شوند.

انواع جک پالت رول بر

جک پالت های رول بر - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

قطعات جک پالت رول بر

قطعات جک پالت رول بر از موارد زیر تشکیل شده است:

 1. شاخک
 2. پمپ جک
 3. چرخ‌‌های دوبل فلزی
 4. ورق محافظ با قطر 4 سانتی‌متر
 5. پدال بالابرنده
 6. دسته پالت تراک رول‌بر

روش کار با جک پالت رول بر

در این قسمت روش کار با جک پالت رول بر را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در هنگام کار کردن با این جک پالت ابتدا باید شاخک‌ها را در زیر محصول رولی شکل قرار دهید و سپس اپراتور جک را می‌فشارد و یا در برخی جک پالت‌ها که اهرم حکم و عملکرد جک را دارد، با بالا پایین کردن اهرم باعث بالا بردن کالای شما می‌شود و کمی بعد که کالا از زمین فاصله گرفته است، اپراتور می‌تواند سریع‌تر و آسان‌تر محموله را جابه‌جا کند. بعد از این مراحل جک را به مقصد مورد نظر هدایت کنید و با فشردن اهرم جک، محموله را روی زمین قرار دهید و سپس محموله مورد نظر را جک پالت رول بر جدا کنید.

روش کار با جک پالت رول بر

جک پالت های رول بر - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

امکانات جک پالت رول بر

از امکانات جک پالت رول بر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. فرمان پذیری بالا
 2. امکان چرخش درجا
 3. قدرت مانور در محیط های بسته و کوچک
 4. عدم نیاز به برق و شارژ ( در مدل دستی)
 5. درصد و امکان خرابی بسیار پایین و قابلیت تعمیر آسان
 6. اشغال فضای کم در محیط‌های کوچک
 7. عدم ایجاد آلودگی صوتی

قیمت جک پالت رول بر

قیمت جک پالت رول بر به عوامل مختلفی بستگی دارد. جک پالت های رول بر دارای انواع مختلفی از جنس، کاربرد، برند و کیفیت است به همین دلیل دارای رنج قیمتی متفاوتی است. چنانچه قصد خرید این محصول کاربردی را دارید با کارشناسان مجموعه آتی بالابر تماس بگیرید تا مشاوره‌های تخصصی و رایگان دریافت کنید.

سخن پایانی

در این مقاله جک پالت رول بر، مشخصات فنی جک پالت های رول بر، تفاوت جک پالت ساده با جک پالت های رول بر، کاربرد جک پالت های رول بر، ابعاد جک پالت های رول بر، انواع جک پالت های رول بر، قطعات جک پالت های رول بر، روش کار با جک پالت های رول بر، امکانات جک پالت های رول بر و قیمت جک پالت های رول بر را بررسی کردیم.
شرکت آتی بالابر یکی از بزرگ‌ترین و ماهرترین شرکت‌های کشور با مدیریت آقای ساعی در زمینه تولید و طراحی انواع استاکر،  بالابر و جک پالت‌ و تجهیزات انبار داری است. کارشناسان و متخصصان مجموعه ما، می‌توانند بهترین محصولات را برای شما عزیزان طراحی و عرضه کرده و همچنین انواع تعمیرات را برای شما انجام دهند. همچنین تمام محصولات شرکت آتی بالابر با بهترین کیفیت و برند با ضمانت شرکت به شما عزیزان عرضه می‌گردد. خدمت به شما افتخار ماست. چنانچه قصد خرید و نصب این وسیله کاربردی را دارید، می‌توانید روی مجموعه آتی بالابر حساب کنید و کارشناسان مجموعه تماس گرفته و تخصصی و رایگان مشاوره بگیرید.
مدیریت مجموعه آتی بالابر: سرکار آقای ساعی
آدرس شرکت: تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، شرکت آتی بالابر
شماره تماس شرکت: 09125462051

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button