blog جک پالت تکیه گاه دار | آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱
source this article منبع مقاله
جک پالت تکیه گاه دار

جک پالت تکیه گاه دار

در این مقاله قصد داریم در رابطه با جک پالت تکیه گاه دار و مشخصات فنی جک پالت تکیه گاه دار صحبت کنیم.
پالت تکیه گاه دار می‌تواند به عنوان یکی از بهترین نمونه‌های جک پالت دستی باشد که از آن برای حمل برخی از بار‌هایی که ممکن است در میان راه احتمال افتادن آن وجود داشته باشد استفاده می‌کنند. این امکان فراهم است از جک پالت دستی با تکیه گاه برای انواع مختلفی از بار‌ها علی الخصوص آن دسته بار‌های حجیم مورد استفاده قرار بگیرد. لازم به ذکر است بیان کنیم جک پالت تکیه گاه از این قابلیت برخوردار است به میزان ۲۵۰۰ کیلوگرم بار را حمل و جابه جا کند.
با در نظر گرفتن این موضوع که نمونه‌های کاملاً متنوع و گوناگونی از جک پالت دستی به همراه طرح‌ها و کاربرد‌های متفاوت وجود دارد به همین دلیل خریدار می‌تواند با توجه به نیاز خود بهترین تجهیزات ممکن را تهیه و خریداری کند. همانطور که گفته شد، جک پالت‌های دستی مربوط به تجهیزات حمل و نقل دارای تنوع بالایی می‌باشد که همین موضوع باعث ایجاد تفاوت در بین آن‌ها شده و می‌توانید آن‌ها را با قیمت‌های متنوع خریداری نمایید.
توجه داشته باشید که اگر قصد خرید جک پالت تکیه گاه دار را دارید این امکان فراهم است تا با مراجعه به آدرس: تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه – شرکت آتی بالابر انواع استاکر بالابر و جک پالت را با بهترین قیمت مناسب خریداری نمایید. همچنین جهت به دست آوردن اطلاعات بیشتر امکان برقراری ارتباط از طریق شماره تلفن درج شده وجود دارد.
تلفن تماس:
۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱ آتی بالابر < آقای ساعی >

جک پالت تکیه گاه دار

جک پالت تکیه گاه دار - آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مشخصات فنی جک پالت تکیه گاه دار

مشخصات فنی جک پالت تکیه گاه دار به شرح زیر است:
1. ظرفیت در نظر گرفته شده: ۳۰۰۰ کیلوگرم
2. وزن خالص: ۸۰. ۶ کیلوگرم
3. قطر چرخ فرمان: ۲۰۰ میلی‌متر
4. قطر چرخ شاخک: ۸۰ میلی‌متر
5. حداکثر ارتفاع در نظر گرفته شده بالابری: ۱۱۵ میلی‌متر
6. حداقل ارتفاع مربوط به شاخک‌ها: ۸۵ میلی‌متر
7. ارتفاع کل با دسته: ۱۲۲۴ میلی‌متر
8. طول کل دستگاه: ۱۶۰۳ میلی‌متر
9. ابعاد شاخک(s/e/l): ۴۵/۱۶۰/۱۲۲۰ میلی‌متر
10. فاصله بیرونی دو شاخک: ۶۸/۵ میلی‌متر
11. ارتفاع پایین‌ترین نقطه بدنه از زمین: ۴۰ میلی‌متر
12. عرض راهرو برای پالت‌های ۱۲۰۰×۱۰۰۰: ۱۸۰۳ میلی‌متر
13. عرض راهرو برای پالت‌های ۱۲۰۰×۸۰۰: ۱۸۰۳ میلی‌متر
14. شعاع گردش: ۱۳۳۶ میلی‌متر

سخن پایانی

همانطور که ملاحظه کردید به توضیح جک پالت تکیه گاه دار و همچنین مشخصات فنی جک پالت تکیه گاه دار پرداختیم.
در پایان نیز باید به طور مجدد یادآوری این موضوع شویم که در حالت کلی جک پالت به عنوان ابزاری در نظر گرفته شده که کاربرد آن جهت جابجایی، حمل و نقل و بلند کردن ابزار‌های گوناگون در بسیاری از مکان‌های مختلف مانند انبار، کارخانه، سردخانه و سایر مکان‌های مختلف دیگر است. بیشترین کاربرد مربوط به این وسیله جهت حرکت دادن آن دسته از وسایل‌های سنگین می‌باشد و با کمک آن این امکان فراهم است تا محصولات مورد نظر را از مکانی به مکان دیگر بدون وجود هیچ گونه دردسر و مشکلی جابجا نمایید. همانطور که در مطالب فوق نیز گفته شد می‌توانید از جک پالت تکیه گاه دار برای انواع مختلفی از بار‌ها، علی الخصوص بار با حجم بسیار زیاد استفاده نمایید و ظرفیت حمل پالت و بار توسط آن تا ۲۵۰۰ کیلوگرم نیز می‌باشد.
پیشنهاد می‌دهیم قبل از اقدام جهت خرید جک پالت تکیه گاه دار حتماً با انواع مختلفی از آن آشنا شوید تا از این طریق بتوانید مناسب‌ترین نوع آن را که با نیاز شما نیز تناسب لازم را دارد انتخاب کنید. لازم است جهت آشنایی بیشتر حتماً فضا و محیط کار را در اولویت قرار داده و به آن دقت کنید. اندازه جک پالت مورد نظر با توجه به ابعاد فضای مورد نظر تعیین خواهد شد. در زمان خرید لازم است حتماً به حجم و وزن بار نیز توجه لازم صورت بگیرد تا امکان خرید جک پالت با ظرفیت کافی و مناسب فراهم شود. مشاوران فروشی که در شرکت آتی بالابر حضور دارند به خوبی می‌تواند تمامی موارد لازم را برای شما توضیح دهند و با در نظر گرفتن نیاز و همچنین بودجه شما بهترین نوع آن را پیشنهاد دهند و برای این کار نیز می‌توانید به آدرس: تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه – شرکت آتی بالابر مراجعه فرمایید.
در شرکت آتی بالابر فروش انواع استاکر، بالابر و جک پالت با مناسبترین قیمت ممکن برای شما وجود دارد که البته مشاوران ما اطلاعات دقیق‌تری را در این باره در اختیار شما قرار خواهند داد و همچنین می‌توانید با برقراری تماس تمامی موارد لازم را از مشاوران بپرسید.
۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱ شماره تماس < آقای ساعی >

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button