جک پالت برقی

جک پالت برقی

جک پالت برقی

جک پالت برقی کاملاً برقی می‌باشد بدین صورت که کلیه عملیات های بالابری و حرکت دستگاه پالت تراک توسط باطری ۲۴ ولت ۲۲۵ آمپر ساعت صنعتی تغذیه می‌گردد و الکتروموتورهای حرکت و پمپ دستگاه به وسیله برد های الکترونیکی و دسته فرمان تمام ارگونومیک کنترل و هدایت می‌شود. این دستگاه نام های دیگری نیز مانند لیفتراک برقی، بالابر برقی، پالت بر برقی و جک برقی نیز دارد و با این نام ها شناخته می‎شود. توجه داشته باشید که این نا دستگاه دارای 2000 ساعت کاری و یا یک سال گارانتی نزد شرکت آتی بالابر می‌باشد.
علاوه بر استفاده از تجهیزات حمل بار همانند لیفتراک، استاکر های دستی و برقی و ریچتراک می‌توان از جک پالت‌ها نیز استفاده نمود که دارای کاربری ساده‌ای به جهت جابجایی اجسام سنگین می‌باشد. با استفاده از این دستگاه می‌توان انواع وسایل را در یک شرکت ،کارخانه و یا یک مجموعه از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل نمود .تمامی عملیات بالابری پالت و نیز جابجایی وسایل در جک پالت های دستی به وسیله نیروی دست صورت می‌پذیرد این نوع از جک پالت ها دارای یک سیلندر هیدرولیک هستند که می‌تواند با کمک بازو هایی که در زیر شاخک های جک پالت قرار گرفته است آن را به ارتفاع ۲۰ سانت برای جابجایی بلند کند. با استفاده از دسته‌هایی که در قسمت انتهایی دستگاه تعبیه شده است و با کمک نیروی اپراتور می‌توان جک پالت را جابجا نمود. در مکان‌هایی که با استفاده از پالت ها جابجایی‌های سنگینی صورت می‌پذیرد ممکن است در هنگام استفاده از جک پالت های دستی مشکلاتی رخ دهد و این کار خسته کننده باشد. در این هنگام می‌توان از انواع دیگری از جک پالت به نام جک پالت استفاده نمود.
جک پالت برقی که دارای نام پالت تراک برقی نیز می‌باشد همچون جک پالت‌های دستی کار می‌کند اما جابجایی دستگاه و بالا بری جک هیدرولیک آن به وسیله نیروی محرکه الکتریکی (یک نوع باتری قابل شارژ )صورت می‌پذیرد.
برای اطلاع از انواع مدل‌های جک پالت و آگاهی از قیمت این نوع از جک پالت ها می‌توانید با شماره تماس09125462051 ( آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی :تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه –شرکت آتی بالابر می‌باشد.

جک پالت برقی

جک پالت برقی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مشخصات جک پالت برقی

مکانیزم عمل جک پالت نیز مانند جک پالت دستی می‌باشد اما در جک پالت نیروی محرکه الکتریکی به وسیله باتری تامین می‌گردد و عملیات بالابری و جابجایی بار صورت می‌پذیرد. با توجه به اینکه در جک پالت های برقی از نیروی محرکه الکتریکی استفاده می‌گردد به همین دلیل سرعت انجام کار نیز در این نوع جک پالت‌ها افزایش می‌یابد و این عمل باعث بهره‌وری بالا در جابجایی و حمل بار در یک مجموعه یا شرکت و یا کارخانه خواهد شد.
جک پالت های برقی به دو صورت تمام برقی یا اتوماتیک و نیمه برقی در بازار عرضه می‌گردد. در جک پالت‌های تمام برقی عملیات بالابری و حرکت دستگاه توسط نیروی الکتریکی تولید شده به وسیله یک باتری اسیدی- سربی و الکتروموتور‌های حرکت صورت می‌پذیرد که این ابزار نیز در دو نوع جک پالت بدون سکو و جک پالت سکو دار وجود دارد. در نوع جک پالت نیمه برقی با استفاده از نیروی محرکه الکتریکی حرکت دستگاه صورت می‌پذیرد و همچنین با استفاده از جک هیدرولیکی دستی مانند پمپ قرار داده شده در جک پالت دستی با هندل زدن عملیات بالابری صورت می‌پذیرد.

مشخصات جک پالت برقی

جک پالت برقی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مزایای جک پالت برقی

با استفاده از جک پالت های برقی می‌توانید از مزیت‌های گوناگون آن بهره‌مند شوید که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌شود:
1- سرعت انجام کار افزایش یافته و بهره‌وری بیشتر می‌شود.
2- به نیروی مکانیکی نیازی ندارد.
3- به جهت کار با نیروی محرکه الکتریکی به محیط زیست آسیب نمی‌زند.
4- آلودگی و سر و صدا ایجاد نمی‌کند.
5- قابلیت شعاع چرخش کمتر
6- دارابودن نمایشگر دیجیتال که قابلیت نمایش وضعیت باتری و میزان کارکرد دستگاه را دارا می‌باشد.
7- قابلیت رمز‌دهی به جهت کارکرد دستگاه برای امنیت بیشتر را دارا می‌باشد.

پالت تراک تمام برقی ۱.۵ تن مدل EPT15

جک پالت شارژی، جک پالت و یا همان پالت تراک برقی بدون سکو مدلEPT15 دارای مشخصات زیر می‌باشد:
1- 5تن ظرفیت اسمی و ۹۰۰ کیلوگرم ظرفیت واقعی
2- چرخ‌های پلی یورتان
3- باتری صنعتی ۲۴ ولت ۶۰ آمپر ساعت با یک سال گارانتی
4- ارتفاع بالابری ۲۰۰ میلیمتر
5- طول شاخک ۱۱۵۰ میلیمتر
6- ۱۲ ماه یا 2000 ساعت گارانتی.

جک پالت شارژی (برقی) مدل EPT15

 1. دارای ظرفیت اسمی ۱۵۰۰ کیلوگرم می‌باشد.
 2. ظرفیت واقعی آن ۹۰۰ کیلوگرم است.
 3. حداقل ارتفاع از زمین ۸.۵ سانتیمتر است .
 4. حداکثر ارتفاع از زمین ۲۰ سانتی متر می‌باشد.
 5. عرض دستگاه ۵۴ سانتی متر است.
 6. طول شاخک دستگاه ۱۱۵ سانتی متر است .
 7. توان دستگاه ۸۰۰ وات می‌باشد.
 8. سیستم ترمز الکترومگنتیک دارد.
 9. باتری ۲۴ ولت ۶۰ آمپر قابلیت تعویض آسان
 10. به سیستم کنترل سرعت مجهز می‌باشد.
 11. دارای برد کنترلر کرتیس می‌باشد.

کاربرد جک پالت برقی

 1. پس از اینکه پالت بر برقی را پس از هر بار شارژ شدن باتری مورد استفاده قرار دهید می‌توانید تا چندین ساعت از آن استفاده کنید.
 2. فشار کار تا حد امکان از شخص اپراتور کاسته می‌شود.
 3. جابجایی پالت هایی با حجم سنگین و بزرگ
 4. دارابودن فرمان گیری آسان
 5. تا حد امکان به نیروی انسانی نیازی ندارد.
 6. برخی از جک پالت می‌توانند اشخاص را نیز حمل کنند اما برخی از جک پالت های برقی این قابلیت را ندارند.
مزایای جک پالت برقی

جک پالت برقی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

قیمت جک پالت برقی

قیمت جک پالت‌های برقی با توجه به تناژ آن‌‌ها محاسبه می‌شود. در صورتی که شما قصد دارید جک پالت برقی تهیه کنید شرکت آتی بالابر به عنوان تامین کننده انواع جک پالت‌های برقی در ایران افتخار این را دارد که  به اطلاع برساند در جهت گسترش فعالیتهای خود و برطرف کردن نیاز مشتریان، واردات و فـروش از محل موجودی انواع پالت تراک از تناژ 1 الی 3 تن را در دستور کار قرار داده و همچنین آماده قبول سفارشات مدل‌های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز می‌باشد.

سخن پایانی

در این مقاله با جک پالت برقی و مشخصات آن آشنا شدید. با استفاده از این نوع جک پالت برقی می‌توانید سرعت انجام کار را افزایش داده و به همین دلیل باعث افزایش بهره وری در جابجایی و حمل بار در مجموعه مورد نظر خود شوید. در این مقاله مطالب همچون مشخصات جک پالت برقی ، پالت تراک برقی۱.۵ تن مدل  EPT15 و مزایای جک پالت عنوان شد.
در مکان‌هایی که حجم کاری جابجایی پالت ها بالا می‌باشد به جای استفاده از جک پالت‌های دستی که خسته کننده است می‌توان از جک پالت‌های برقی استفاده نمود تا هم سرعت کار افزایش یابد و هم بتوان به راحتی اقدام به جابجایی وسایل مورد نظر خود کنید.
آتی بالابر با داشتن کارشناسان متخصص در خصوص مشاوره جهت خرید پالت تراک برقی بر در خدمت شما میباشد. همچنین می‌توانید به جهت اطلاع از انواع مدل‌های جک پالت برقی  و آگاهی از قیمت و شرایط این جک پالت ها از طریق شماره تماس09125462051 (آقای ساعی) با شرکت آتی بالابر ارتباط برقرار نمایید تا بتوانید نیازهای خود را رفع کنید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی :تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه –شرکت آتی بالابر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *