blog جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور | آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱
source this article منبع مقاله
جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور

جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور

در این مقاله قصد داریم در مورد موضوعات جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور، نکات استفاده از جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور، مزایای جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور و معایب جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور موارد مورد نیاز را بیان کنیم.
جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور سیستم عملکردی مشابهی مثل جک پالت دستی دارد. با تفاوت اینکه از یک نیروی جریان برقی که توسط یک باتری تولید می‌شود عملیات بالابردن و جابه‌جایی را صورت می‌دهد. به لطف بکار رفتن نیروی جریان برق در جک پالت برقی سرعت کار بالا خواهد رفت. از این سو به همین جهت این سیستم راندمان و بازدهی حمل بار و جابه‌جایی در یک مجموعه را می‌افزاید. جک پالت‌های برقی در دو مدل تمام برقی (اتوماتیک) و نیمه برقی در بازار موجود و عرضه شده است. در جک پالت‌های تمام برقی نیروی جریان برقی که توسط یک باتری اسیدی سربی و الکترو موتور‌های حرکت تولید می‌شود عملیات باربری و حمل دستگاه را بر عهده می‌گیرد که این ابزارالات همچنین خود به دو نوع جک پالت برقی بدون سکو و جک پالت برقی سکودار طبقه بندی می‌شود. در مدل نیمه برقی نیروی جریان برق حرکت دستگاه را انجام می‌دهد و جک هیدرولیکی دستی مثل پمپ قرار گرفته در جک پالت دستی با هندل زدن موجب حرکت دستگاه می‌شود. در جک پالت برقی سکودار دستگاه به یک پلت فرم یا سکو برای ایستادن اپراتور و حرکت کردن در انبار مجهز شده است در حالتی که در جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور این پلت فرم یا سکو تعبیه نشده است و کاربر باید پیاده دستگاه را با فرمان کنترل کند که قیمت جک پالت برقی در حالت کارکرد یا دست دوم از دسته اول مناسب‌تر است.
چنان‌چه قصد خرید و تهیه این محصولات را دارید باید بدانید که سایت آتی بالابر یکی از به نام‌ترین و با سابقه‌ترین عرضه کنندگان لوازم انبار‌داری مثل جک پالت برقی در ایران می‌باشد. نقطه قوت این شرکت تامین و فروش انواع مدل‌های جک پالت برقی از با کیفیت‌ترین تولید کنندگان داخلی و خارجی بازار می باشد و توانسته سهم بالایی از فروش را در بازار از ان خود نماید.
آدرس: تهران –شهرک صنعتی چهار دانگه-شرکت اتی بالابر
تلفن تماس: اقای ساعی 09125462051
آتی بالابر فروش انواع استاکر بالابر و جک پالت

جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور

جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

نکات استفاده از جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور

این بخش از مقاله در مورد نکات استفاده از جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور است. مهم‌ترین فاکتور در این دستگاه در مقایسه با جک پالت دستی اصول شارژ باتری پالت تراک برقی می‌باشد که باید همواره شرایط نگهداری باطری رعایت نمود. باتری دستگاه را تا مدت زمان 8 ساعت شارژ می‌نمایید و بعد از شارژ تا مدت 8 ساعت می‌توانید از ان استفاده نمایید. در زمان خرید دستگاه به مدل باتری که بر روی پالت تراک برقی متصل شده دقت لازم داشته باشید و اگر کاربری زیادی از دستگاه خواهید داشت می‌توانید از یک باتری اضافی استفاده کنید تا در زمانی که باتری اول در حال  شارژ شدن می‌باشد از باتری جایگزین استفاده نمایید.

مزایای جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور

مزایای جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور به شرح زیر است:
1. فشار فیزیکی کم‌تر:
به بالابرهای شاخک نیرومندی مجهز می‌باشد و در نتیجه فشار خیلی کم‌تری بر روی کارگرانی که از آن استفاده می‌کنند وارد می‌شود
2. افزایش بهره‌وری: به دلیل اینکه با نیروی برق کار می‌کند شاخک‌ها به راحتی بالا و پایین می‌روند و عملیات جاب‌جایی با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد و نتیجه ان افزایش راندمان و بازدهی انبار خواهد بود. خصوصا به این نکته دقت نمایید که جک پالت کارکرد خریداری ننمایید.
3. بارگیری سنگین‌تر: به دلیل بهره بردن از نیروی جریان برق برای حرکت برای جابه‌جایی‌های سنگین مساله و مشکلی با کارگران نخواهید داشت و دستگاه به اسانی برای شما سنگین‌تر فعالیت می‌نماید و جابه‌جایی‌ها در وزن بیشتر با سرعت بالاتری صورت خواهدگرفت.

مزایای جک پالت برقی

جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

معایب جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور

معایب جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور به شرح زیر است:
1.گران‌تر:
بودجه‌ای که برای خرید جک پالت برقی باید داشته باشید بیشتر از جک دستی باید باشد ولی با سودی که از افزایش بهره‌وری در کار و سود خودتان کسب می‌کنید می‌توانید بودجه خرید ان‌را کسب نمایید.
2. تعمیر و نگه‌داری بیش‌تر: این مدل جک می‌تواند با مشکلات تعمیر و نگهداری بیشتری رو‌برو شود و به‌دلیل سیستم ساخت پیچیده‌تری که دارد، بودجه و زمان بیش‌تری صرف تعمیر و نگه‌داری از آن خواهد شد
3. متوقف شدن ناگهانی سخت: به دلیل کاربری ان چون برای جابه جایی پالت‌های بزرگ و سنگین تولید شده‌اند، متوقف نمودن دستگاه بسیار دشوار خواهد بود
4. آموزش بیشتر: به دلیل تکنولوژی ساخت پیچیده‌تر قبل از شروع به کار دستگاه حتما لازم است اموزش‌های نحوه کار با دستگاه و رعایت نکات ایمنی و غیره دیده شود.

معایب جک پالت برقی

جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی مواردی از قبیل جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور، نکات استفاده از جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور، مزایای جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور و معایب جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور پرداختیم.
در ادامه به معرفی و بررسی کامل جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور پرداخته‌ایم. همچنین به نکات استفاده از جک پالت برقی بدون جایگاه اپراتور اشاره نموده‌ایم و همین‌طور مزایای جک پالت برقی شامل گران‌تر بودن و هزینه تعمیر و نگه‌داری بالاتر و متوقف شدن ناگهانی سخت و اموزش بیشتر را عنوان نموده‌ایم.
سایت آتی بالابر یکی از به نام‌ترین و با سابقه‌ترین عرضه کنندگان لوازم انبار داری مثل جک پالت برقی در ایران می‌باشد. نقطه قوت این شرکت تامین و فروش انواع مدل‌های جک پالت برقی از با کیفیت‌ترین تولید کنندگان داخلی و خارجی بازار می باشد. جک پالت هایی که این شرکت عرضه مینماید در تناژ‌های 1 الی 3.5 تنی و با کیفیت بالا و  همراه گارانتی معتبر فروش می‌باشند. برای راحت نمودن حال مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه آنها واحد فروش این شرکت به فروش اینترنتی مجهز شده است تا این تجهیزات را به تمام نقاط کشور ارسال نماید
فرایند ثبت سفارش، خارج شدن از انبار مرکزی شرکت و ارسال کالا در سریع‌ترین زمان ممکن به ادرس اعلامی؛ به‌طوری می‌باشد که توانسته نظر مشتریان را به خود جلب نماید
آدرس: تهران –شهرک صنعتی چهار دانگه-شرکت آتی بالابر
تلفن تماس: اقای ساعی 09125462051
آتی بالابر فروش انواع استاکر بالابر و جک پالت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button