blog جک پالت برقی با جایگاه اپراتور | آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱
source this article منبع مقاله
جک پالت برقی با جایگاه اپراتور

جک پالت برقی با جایگاه اپراتور

در این مقاله قصد داریم در مورد جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، نکات خرید جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، کاربرد جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، ‌ویژگی جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، نحوه استفاده جک پالت نفربر، مزایای جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، نکات نگهداری جک پالت برقی نفربر و نکات ایمنی استفاده از جک پالت تمام برقی صحبت کنیم.
امروزه با پیشرفت علم و فناوری کار جابه‌جایی انواع بارهای سنگین و فوق سنگین توسط جک پالت برقی با جایگاه اپراتور به راحت‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود. جک پالت‌ها در دو نوع دستی و برقی تولید می‌شوند، که نوع برقی آن‌ها علاوه بر تمام اتوماتیک بودن، سرعت عمل بالاتری نیز دارد.
این دستگاه‌های کاربردی پالت‌ها و بارهای پالت شده را در انبار و محیط‌های صنعتی از یک محل به محل دیگر جابه‌جا می‌کنند. در واقع استفاده از دستگاه جک پالت علاوه بر کارایی فوق‌العاده ای که دارد موجب افزایش کارایی نیز می‌شود. چرا که با وجود این دستگاه، کاری که چندین اپراتور انجام می‌دهند را یک نفر می‌تواند با سرعت بسیار بالاتر و در زمان کم‌تری به سرانجام رساند.
جک پالت برقی در دو نوع طراحی شده است. یک نوع آن مجهز به جایگاهی است که متصدی دستگاه می‌تواند روی آن ایستاده و در محوطه سالن حرکت کند. اما در نوع دیگر آن متصدی به شکل پیاده با دستگاه کار می‌کند.
جهت بارگیری و جابه جایی راحت بار با دستگاه، متصدی دستگاه می‌تواند با انجام دستورات لازم جهت بالا و پایین آوردن دستگاه، آن را تا حدود 20 سانتی متر بالا آورد.
شرکت آتی بالابر با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی ساخت و فروش انواع ابزارآلات صنعتی، انواع مدل‌های جک پالت را با کیفیتی فوق‌العاده و قیمتی بسیار مناسب در اختیار خریداران قرار داده است. شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع مدل‌های جک پالت و قیمت آن‌ها با شماره تلفن: 09125462051  «جناب آقای ساعی» تماس بگیرید. یا به صورت حضوری به آدرس شرکت: تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه – شرکت «آتی بالابر» مراجعه کنید.

جک پالت برقی با جایگاه اپراتور

جک پالت برقی با جایگاه اپراتور - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

نکات خرید جک پالت برقی با جایگاه اپراتور

نکات خرید جک پالت برقی با جایگاه اپراتور موضوع مورد بحث این بخش از مقاله است. قبل از خرید جک پالت برقی حتما به میزان شارژ باتری آن توجه کرده و پس از خرید نیز به دقت از دستگاه نگه‌داری کنید تا دچار آسیب نشود. شما می‌توانید جهت استفاده از باتری جک پالت برقی، آن را به مدت 8 ساعت به برق متصل کرده و به همان اندازه یعنی 8 ساعت از دستگاه استفاده کنید. در صورت استفاده زیاد از جک پالت برقی، می‌توانید در هنگام خرید آن یک باتری دیگر نیز به عنوان جایگزین خریداری کرده تا هنگامی‌که شارژ باتری اولیه به پایان رسید با جایگزین کردن باتری دوم، همچنان به کار خود ادامه دهید.

کاربرد جک پالت برقی با جایگاه اپراتور

کاربرد جک پالت برقی با جایگاه اپراتور به شرح زیر می‌باشند:
1. جک پالت تمام برقی در انبارها و اماکن صنعتی استفاده می‌شود.
2. جک پالت تمام برقی در کارخانه‌های تولیدی و صنعتی استفاده می‌شود.
3. جک پالت تمام برقی به منظور جابه‌جایی بار در مسیر‌های کوتاه استفاده می‌شود.
4. جک پالت تمام برقی به منظور تخلیه و بار‌گیری پالت در انبارها استفاده می‌شود.
5. جک پالت تمام برقی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپر مارکت‌ها استفاده می‌شود.

کاربرد جک پالت برقی با جایگاه اپراتور

جک پالت برقی با جایگاه اپراتور - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

‌ویژگی جک پالت برقی با جایگاه اپراتور

د‌ر این بخش در مورد ویژگی جک پالت برقی با جایگاه اپراتور صحبت خواهیم کرد.
جک پالت تمام برقی نفربر، پمپی قدرتمند داشته و مجهز به محافظ ضد انفجار می‌باشد، همچنین روی آن، سیستم میکروسوئیچ‌‌های چشمی بسیار حساس جهت امنیت بیشتر در باربری و سیستم تعادل و تطبیق ایستایی نیز نصب شده است.
دستگاه جک پالت برقی مجهز به سیستم ضد لغزش بوده و قابلیت هدایت شوندگی بسیار آسانی دارد به‌طوری‌که امکان تغییر جهت ناگهانی دستگاه را به راحتی فراهم می‌سازد. همچنین این دستگاه امکان شارژ آمپر بالا داشته و مجهز به محافظی قدرتمند جهت تخلیه بیش از حد باتری نیز می‌باشد.
بیشترین میزان ارتفاع بالابری جک پالت برقی 200 میلی‌متر می‌باشد، سرعت بالابری آن به 30 میلی متر بر ثانیه خواهد رسید و سرعت کشنده بار آن بدون بار تا 6 کیلومتر بر ساعت بوده و به همراه بار 5 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
همچنین این دستگاه مجهز به سیستم ترمز افزونه‌ای پروانه‌ای بوده و از یک موتور کشنده 1.5 کیلو وات و یک موتور بالابر 2.2 کیلو وات تشکیل شده است. حد‌اکثر وزن دستگاه بدون باتری نیز 900 کیلوگرم می‌باشد، در حالی که وزن باتری دستگاه خود به تنهایی در حدود 200 کیلوگرم است. علاوه بر این ولتاژ ورودی باتری دستگاه 220 ولت و ولتاژ خروجی باتری آن نیز 24 ولت تنظیم شده است.

نحوه استفاده جک پالت نفربر

نحوه استفاده جک پالت نفربر موضوع مورد بحث این بخش است.
دستگاه جک پالت تمام برقی نفربر بسیار حساس بوده و مانند تمام لوازم و تجهیزات برقی نیازمند روش استفاده و نگه‌داری اصولی است. چرا که کوچک‌ترین آسیب به دستگاه موجب اختلال در عملکرد صحیح آن شده و می‌تواند هزینه‌های سنگینی را متحمل شود.
جهت استفاده از دستگاه رعایت اصول زیر بسیار ضروری می‌باشد:
1. دستگاه، قبل از روشن کردن، کاملا و به‌طور صحیح شارژ شود.
2. متصدی دستگاه حتما مهارت کافی جهت استفاده از دستگاه را داشته باشد.
3. پس از روشن کردن دستگاه، حتما به میزان سرعت مجاز و ظرفیت باربری آن توجه شود تا به موتور الکتریکی بالابر و موتور الکتریکی کشنده دستگاه فشاری وارد نشده و دچار آسیب نشود.
4. کاربرد دستگاه جک پالت تمام برقی فقط در فضاهای سرپوشیده و سطوح صاف انبارها می‌باشد و به کارگیری آن در غیر از این فضاها ممکن است موجب آسیب‌دیدگی دستگاه شود.

نحوه استفاده از جک پالت نفربر

جک پالت برقی با جایگاه اپراتور - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مزایای جک پالت برقی با جایگاه اپراتور

با توجه به مزایای جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، این دستگاه یکی از پرکاربردترین محصولات در زمینه کاربردی خود بوده و استفاده از آن در محیط‌های صنعتی وکارخانه‌ها بسیار رواج یافته است. مهم‌ترین عواملی که در محبوب شدن دستگاه جک پالت برقی نقش دارند به شرح زیر می‌باشند:
1. دستگاه کارایی بسیار بالایی داشته و استفاده از آن نیز بسیار آسان می‌باشد.
2. در هنگام کار با دستگاه به نیروی انسانی خاصی نیاز نیست.
3. دستگاه دارای قدرت و ظرفیت بسیار بالایی است.
4. دستگاه می‌تواند به‌طور همزمان بار و راننده را حمل کند.
5. امکان حمل دستگاه به مکان‌های مختلف وجود دارد.
6. برای جا‌به‌جایی بار در انبارهای بزرگ قابل استفاده می‌باشد.

نکات نگهداری جک پالت برقی نفربر

نکات نگهداری جک پالت برقی نفربر شامل رعایت موارد زیر است:
1. به هیچ عنوان دستگاه را در مجاورت رطوبت قرار ندهید.
2. از شارژ بیش از حد باتری دستگاه خودداری کنید.
3. برای جلوگیری از آسیب دیدگی موتور دستگاه، به هنگام تمام شدن شارژ دستگاه به موقع آن را به برق متصل کنید.
4. متصدی دستگاه از مهارت کافی برای کار با دستگاه برخوردار باشد.
5. برای جلوگیری از اختلال در عملکرد دستگاه، حتما به‌صورت متداوم توسط افراد متخصص سرویس شود.
6. چنانچه دستگاه به تعویض باتری نیاز داشت، به سرعت، قبل از این‌که آسیبی به آن برسد اقدام کنید.

نکات نگهداری جک پالت برقی نفربر

جک پالت برقی با جایگاه اپراتور - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

نکات ایمنی استفاده از جک پالت تمام برقی

به هنگام کار با دستگاه رعایت نکات ایمنی استفاده از جک پالت تمام برقی زیر بسیار ضروری می‌باشد:
1. هرگز از دستگاه جک پالت تمام برقی در محیط خیس و گل آلود استفاده نکنید.
2. به میزان ظرفیت باربری دستگاه دقت کنید. چرا که حمل بار بیش از ظرفیت دستگاه موجب آسیب دیدن موتور و سایر قطعات برقی آن می‌شود.
3. متصدی دستگاه حتما آموزش دیده باشد تا از اعضای بدن خود به عنوان تکیه‌گاه بار استفاده نکند. همچنین به هنگام کار با دستگاه نیز حتما دستکش، کفش مناسب ایمنی و لباس کار بپوشند.
4. برای جلوگیری از واژگون شدن دستگاه علاوه بر دقت زیاد و رعایت اصول ایمنی، لازم است که نقطه اتکای بار و بلند کردن صحیح بار نیز توسط متصدی دستگاه بررسی شود.

سخن پایانی

در این مقاله با جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، نکات خرید جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، کاربرد جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، ‌ویژگی جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، نحوه استفاده جک پالت نفربر، مزایای جک پالت برقی با جایگاه اپراتور، نکات نگهداری جک پالت برقی نفربر و نکات ایمنی استفاده از جک پالت تمام برقی آشنا شدیم.
امروزه دستگاه‌های جک پالت برقی به دلیل سرعت عمل بالا و قدرت مانور فوق‌العاده‌ای که دارند جایگزین بسیار مناسبی برای لیفتراک‌ها شده‌اند. این دستگاه‌های کاربردی که در انبارهای متوسط و بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند مجهز به پلت‌فرم یا سکوی مخصوص ایستادن اپراتور به همراه گارد محافظ هستند و می‌توانند به راحتی تخلیه و بارگیری محموله‌های سنگین چند تنی را بدون وقفه، با بیشترین میزان سرعت انجام دهند و زمان جابه‌جایی بار و چیدمان آن‌ها را به کم‌ترین میزان ممکن رسانند.
شرکت آتی بالابر با بهره‌گیری از دانش روز و ساخت باکیفیت‌ترین ابزار صنعتی متناسب با نیاز روز جامعه یکی از مطمئن‌ترین مجموعه‌ها جهت خرید انواع ابزارآلات صنعتی می‌باشد. شما خریداران محترم می‌توانید جهت تهیه جک پالت برقی با جایگاه اپراتور به مجموعه ما مراجعه کنید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان متخصص در هر ساعت از شبانه روز و در تمام روزهای، هفته علاوه بر خریدی راحت و بدون دغدغه از مزایایی همچون تامین قطعات، خدمات پس از فروش، نصب و تعمیرات دستگاه بهره‌مند شوید. چنانچه می‌خواهید این دستگاه را خریداری کنید می‌توانید با شماره تلفن: 09125462051 «جناب آقای ساعی» تماس بگیرید. یا به‌صورت حضوری به آدرس شرکت: تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه – شرکت «آتی بالابر» مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button