blog جک پالت باسکول دار - آتی بالابر

جک پالت باسکول دار

source this article منبع مقاله
جک پالت باسکول دار

جک پالت باسکول دار

جک پالت به نام‌های کامیون پالت، کامیون پمپ یا بالابر نیز شناخته می‌شود. بالابر پالت ابزاری است که برای بلند کردن و جابه‌جایی پالت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرخ‌ها در قسمت‌های جلویی و انتهایی شاخک نصب می‌شوند و وقتی جک هیدرولیک بالا می‌آید، شاخک‌ها به طور عمودی از چرخ‌های جلو جدا می‌شوند و با بالا رفتن بار، کف دیده می‌شود. جک پالت انواع مختلفی دارد که هر کدام بسته به نیاز کارخانه، انبار یا تولید می‌تواند متفاوت باشد. دو نوع جک وجود دارد: برقی و دستی. جهت دریافت راهنمایی و اطلاعات تکمیلی با کارشناسان شرکت آتی بالابر در تماس باشید. شماره تماس: 09125462051

جک پالت باسکول دار

جک پالت باسکول دار شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

جک پالت باسکول دار چیست؟

جک پالت توزین یا جک پالت ترازودار (جک پالت باسکول دار) برای توزین بار روی شاخک‌ها استفاده می‌شود. این نوع جک پالت در دو نوع جک پالت توزین دار با چاپگر و جک پالت توزین معمولی  تقسیم می‌شود برای نوع دارای پرینتر می‌توانید رسید وزنی را از چاپگر متصل به جک پالت باسکول دار را دریافت کنید. این نوع جک پالت باسکول دار دارای صفحه دیجیتال یا آنالوگ نیز می‌باشد که وزن بار وارد شده به جک پالت را نمایش می‌دهد.
ترازو پالت یا ترازو کامیون پالت، یک چرخ دستی ساده با استفاده آسان که حمل و نقل کالا از جمله توزین آن­ها را انجام می‌دهد. جک اسکالر با اندازه گیری وزن به راحتی پاروها را حرکت می‌دهد. به طور معمول ارتفاع شاخک‌های آن حدود 31.3 اینچ در هنگام بسته شدن است. 71.2 اینچ در صورت باز شدن است. زاویه فرمان آن 220 درجه است و شامل یک باتری با حداکثر عملکرد تا 60 ساعت است. در حالت استاندارد، این جک دارای حفاظت حرارتی داخلی برای وزن حمل و نقل در محل است. مدل باریک باسکول برای پالت‌های باریکی که دارای صفحه نمایش LCD بزرگ و قابل خواندن در اندازه 2 اینچ هستند استفاده می‌شود. قیمت یک دستگاه پالت باسکول با ترازو را می‌توان حدود 60 میلیون تخمین زد.
جک پالت توزین دار (پالت تراک سنگین) نوعی پالت دستی و برقی است که مجهز به استپر که می‌تواند سرمایه گذاری خوبی در بین جک‌های پالت به حساب آید. بسته به نیازهای توزین شما و صنعتی که در آن هستید، این کامیون پالت در سری‌ها و مدل‌های متعددی ارائه می‌شود که از گزینه‌های مختلف توزین تجاری پشتیبانی می‌کند. این مدل پالت‌های بارگذاری شده را در حین جابه­جایی با استفاده از دستگاه کامیون پالت ترازو توزین می‌کنند. کامیون پالت دار با ترازوی  دیجیتال ابزاری صنعتی است که برای بلند کردن و جابجایی بارهای سنگین بر روی پالت‌ها و توزین مستقیم آن‌ها در حین حرکت استفاده می‌شود. لازم نیست پالت‌ها را به طور جداگانه روی ترازو پلت فرم ایستا وزن کنید. کامیون دستی یا پمپ الکتریکی راه حلی ایده آل برای جابه­جایی و توزین مقوا یا ضایعات در اطراف تأسیسات شماست.
جک پالت باسکول دار را می‌توان به دو صورت قابل ارائه به مشتری می‌باشد: جک پالت باسکول دار وارداتی  که دارای ظرفیت 3 تن وزن با دقت 100 گرم هستند، این جک پالت‌ها دارای بار بر روی شاخک‌ها از پارچه ساخته شده‌اند و به این دستگاه توانایی اندازه گیری و نمایش بار در حال حمل را می‌دهند. در حالت دوم می‌توانید از جک پالت‌های دستی معمولی به همراه تیغه‌های ترازو استفاده کنید و این مجموعه قابلیت چاپ را نیز دارد تا میزان بار روی جک پالت بر روی ترازو چاپ شود. وزن شاسی این نوع جک پالت 3 تن بوده و به دلیل استفاده از ورق‌های باسکول ارتفاع کم این دستگاه 100 میلی متر می‌باشد که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد. جک پالت توزین دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

ویژگی‌های جک باسکول دار

 1. توزین با جک پالت (با ترازو) بهترین و ارزان‌ترین راه حل برای توزین در انبار است.
 2. امکان وزن‌گیری بار در هر زمان و هر مکان
 3. اندازه گیری وزن با دو واحد بر حسب پوند و کیلوگرم
 4. باتری و شارژ داخلی با جریان بالا و عمر طولانی
 5. حداکثر خطای 0.1% مقیاس ظرفیت
 6. دقت بالا در زمین‌های ناهموار (تلورانس +100 گرم)
 7. پرهیز از اتلاف وقت، افزایش کارایی و کاهش نیروی انسانی
 8. نمایشگر LCD ضد آب با وضوح و کیفیت و زاویه دید وسیع
 9. صفحه ‌کلید با کلیدهای بزرگ با احساس کلیک (حتی با دستکش)
 10. امکان نمایش وزن خالص، وزن کل، شمارش عددی و تابع تارا (توزین بدون محاسبه وزن ظرف)
 11. وجود چاپگر برای گزارش­های عملکرد
ویژگی‌های جک باسکول دار

جک پالت باسکول دار شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مشخصات فنی جک پالت توزین دار

وزن جک پالت توزین بدون بار حداکثر 130 کیلوگرم و ظرفیت بار دستگاه از 1000 تا 3000 کیلوگرم قابل سفارش و طول دوشاخه جک پالت توزین حداکثر 1220 میلی متر می‌باشد. حداکثر خطای توزین جک پالت 0.1 درصد ترازو ظرفیت است و دارای تحمل +/- 100 گرم خاک و بارهای ناهمگن است. جک پالت توزین دارای یک صفحه نمایش LCD بزرگ، باکیفیت و اریب با وضوح تصویر و صفحه کلید بزرگ برای لمس راحت حتی هنگام پوشیدن دستکش است. این دستگاه همچنین دارای قابلیت نمایش وزن خالص، وزن ناخالص، محاسبه عددی و تابع تارا (توزین بدون محاسبه وزن ظرف) و چاپگر گزارش عملکرد است که محاسبات وزن را چاپ می‌کند.

مشخصات فنی جک پالت توزین دار

کاربرد جک پالت توزین دار (جک پالت باسکول دار)

 1. حمل بارهای تحویلی بر اساس وزن آن‌ها
 2. جابجایی محموله در فواصل کوتاه در انبارها و مناطق صنعتی
 3. کارخانه‌های تولید مواد اولیه و صنعتی که نیاز به توزین دقیق پالت دارند.
 4. میادین تره بار
 5. سردخانه‌ها و یخچال‌های صنعتی برای مواد غذایی
 6. شیلات
کاربرد جک پالت توزین دار (باسکول دار)

جک پالت باسکول دار شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مزایای استفاده از جک پالت توزین دار (جک پالت باسکول دار)

 1. قابلیت اندازه گیری وزن محموله در محل بارگیری و تخلیه
 2. قابلیت اندازه گیری وزن بار بر حسب پوند و کیلوگرم
 3. امکان چاپ یک سند کاغذی از وزن دقیق بار به طور هم‌زمان با اندازه گیری وزن
 4. امکان مشاهده وزن روی صفحه دیجیتال دستگاه
 5. امکان محاسبه عددی
 6. قابلیت اندازه گیری وزن خالص بار بدون توجه به وزن پالت (تابع تارا)
 7. امکان تنظیم مجدد وزن جک و اضافه کردن بار و اندازه گیری مجدد وزن جدید بدون تخلیه بار قبلی وجود دارد.

نحوه استفاده کردن از جک پالت توزین (باسکول دار)

برای استفاده صحیح از جک توزین دار باید به ظرفیت بار و اندازه گیری وزن دستگاه توجه کرد تا با استفاده از ترازوی پالت به سیستم اندازه گیری نصب شده بر روی دستگاه آسیبی وارد نشود. برای اندازه‌گیری وزن بار بر حسب واحد اندازه‌گیری، در انواع مختلف موجود است و دستگاه امکان چاپ داده‌های وزن پالت حمل‌شده را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. دریافت وزن خالص بار توسط کاربر بدون محاسبه وزن پالت تجهیزات و همچنین تنظیم مجدد وزن باسکول تجهیزات برای کاربر امکان‌پذیر است.
جک پالت باسکول دار نیازی به برق ندارد. قابلیت مانور چرخ ماشین باعث می‌شود بار به سرعت جابه‌جا شود. لازم است کاربر آموزش‌های لازم برای استفاده از دستگاه را دیده باشد تا به دستگاه و کاربر در حالت کار آسیبی وارد نشود.

نحوه استفاده کردن از جک پالت توزین (باسکول دار)

جک پالت باسکول دار شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

نکات سرویس دهی و نگهداری از جک پالت توزین دار (جک پالت باسکول دار)

جک پالت باسکول دار سنگین به دلیل حساسیت سیستم ترازو حائز اهمیت است و بهتر است پس از هر بار استفاده در محل مناسب قرار گیرد تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری شود. در صورت لزوم، تجهیزات را با دقت تمیز کنید و برای بهترین استفاده از دستگاه پمپ بالابر با توجه به ظرفیت بار دستگاه احتیاط کنید و در صورت آسیب دیدن بالابر و دستگاه پمپ هیدرولیک، تجهیزات آسیب دیده باید در اسرع وقت تعویض یا تعمیر شوند. باتری‌های ترازو باید به موقع بررسی و تعویض شوند تا به دقت اندازه گیری دستگاه لطمه‌ای وارد نشود. رول کاغذ دستگاه چاپ را قبل از اینکه به انتها برسد بررسی کنید و به موقع آن را تعویض کنید.

سایر نکات ایمنی استفاده از جک پالت توزین دار (باسکول دار)

هنگام استفاده از جک پالت باسکول دار، کاربر باید از تجهیزات ایمنی مانند دستکش ایمنی و کفش ایمنی با کلاهک فلزی استفاده کند. باید مراقب بود که دست و پای کارگران به عنوان تکیه گاه برای تحمل بار استفاده نشود و از بارگذاری نامتناسب با ارتفاع زیاد و نقطه تکیه‌گاه کم روی پالت‌ها جلوگیری شود زیرا خطر واژگونی جدی برای کاربر ایجاد کند و به دستگاه آسیب جدی وارد شود.

سایر نکات ایمنی استفاده از جک پالت توزین دار (باسکول دار)

جک پالت باسکول دار شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

جک پالت توزین دار دست دوم

با توجه به ابزار دقیق نصب شده در تجهیزات جک پالت باسکول دار، این تجهیزات از حساسیت بالایی برخوردار است و در صورت تصمیم به خرید دست دوم این محصول باید در نظر داشت که در صورت از کار افتادن تجهیزات و یا عدم کالیبره بودن تجهیزات توزین، هزینه تعمیرات به عهده خریدار بوده و باعث می‌شود خریدار نتواند به درستی از دستگاه خریداری شده استفاده کند.

سخن پایانی

شرکت آتی بالابر به خریداران محترم توصیه می‌کند جک پالت باسکول دار دست دوم نخرند. جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد جک پالت باسکول دار و انواع بالابرها می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. شماره تماس:09125462051

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *