blog جک پالت استیل ضد زنگ + کاربرد | آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱
source this article منبع مقاله
جک پالت استیل ضد زنگ

جک پالت استیل ضد زنگ

در این مقاله قصد داریم در مورد جک پالت استیل ضد زنگ، مشخصات فنی جک پالت استیل ضد زنگ و کاربرد جک پالت استیل ضد زنگ صحبت کنیم.
جک پالت استیل ضد زنگ دارای ابعاد و اندازه‌ای مانند جک پالت استاندارد است اما این امکان وجود دارد که برای موارد ویژه‌ای این اندازه‌ها را بتوان تغییر داد. از این نوع جک پالت در مکان‌های بهداشتی و استریل استفاده می‌شود که بیشتر در انبارهای مواد‌غذایی و دارویی دارای کاربرد می‌باشد. اداره بهداشت به بازدید از این نوع انبار‌ها می‌پردازد و در صورتی که جک پالت آهنی وجود داشته باشد با توجه به اینکه موجب زنگ زدگی، عفونت در مواد‌غذایی و دارویی خواهد شد، به این انبارها نمره منفی خواهد داد.
از نظر نوع ساخت و تولید این امکان وجود ندارد که بدنه جک پالت به صورت کامل از نوع استیل ساخته شود به همین منظور در ابتدا جک پالت از آهن ساخته می‌شود و روی آن یک روکش از جنس گالوانیزه یا استیل قرار داده می‌شود تا این امکان وجود داشته باشد که بتوان در موارد بهداشتی از آن استفاده کرد.
در صورتی که شما قصد دارید برای محیط‌های مرطوب از جک پالت استفاده نمایید، جک پالت ضد زنگ مناسب‌ترین گزینه برای شما خواهد بود.
جک پالت ضد زنگ در دو طبقه‌بندی جای می‌گیرد:
1. جک پالت استیل
2. جک پالت گالوانیزه
جک پالت (پالت تراک) گالوانیزه:  جک پالت گالوانیزه در انواع کارخانه‌های لبنی، کنسرو ماهی و همچنین در تمامی محیط‌های مرطوب قابلیت استفاده دارد.
جک پالت (پالت تراک) ضد زنگ:  در جک پالت ضد زنگ تمام بدنه جک پالت از جنس استیل ضد زنگ است و به عنوان مثال می‌توان از آن در محیط‌های بهداشتی دارویی و غیره استفاده نمود.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع بالابر و جک پالت در مدل‎های مختلف و قیمت‌های گوناگون می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید به جهت اطلاع از انواع مدل‌های دستگاه‌های تولید شده به وسیله این شرکت و نیز اطلاع از قیمت این تجهیزات با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

جک پالت استیل ضد زنگ

جک پالت استیل ضد زنگ - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مشخصات فنی جک پالت استیل ضد زنگ

مشخصات فنی جک پالت استیل ضد زنگ به شرح زیر می‌باشد:

  1. عرض این دستگاه ۵۴ سانتی‌متر می‌باشد و قابلیت تغییر دارد.
  2. شاخک آن ۱۲۰ سانتی‌متر می‌باشد و قابلیت تغییر دارد.
  3. مقدار تناژ بار در این دستگاه 3 تن می‌باشد.
  4. مصارف آن در پزشکی و مواد‌غذایی می‌باشد.
  5. دارای ۲ عدد چرخ عقب می‌باشد.
  6. دارای ۴ عدد چرخ جلو می‌باشد.
  7. سایز چرخ عقب: ۱۸
  8. سایز چرخ جلو:8

کاربرد جک پالت استیل ضد زنگ

کاربرد جک پالت استیل ضد زنگ در زیر نام برده شده است:
1. به جهت حمل گوشت، محصولات دریایی، آشامیدنی‌ها و غیره از این دستگاه استفاده می‌شود.
2. می‌توان در شرایط دمای پایین به جهت انتقال کالا به داخل و خارج سردخانه‌ها و یخچال‌ها از جک پالت استیل ضدزنگ استفاده نمود.
3. می‌توان در محیط‌هایی که نیاز به شستشوی مکرر دارند از این نوع جک پالت استفاده نمود.
4. در محیط‌های غذایی دارای کاربرد می‌باشد.
5. در محیط‌های دارویی و پزشکی دارای کاربرد می‌باشد.
6. همچنین در محیط‌های شیمیایی خورنده دارای کاربرد می‌باشد.

کاربرد جک پالت استیل ضد زنگ

جک پالت استیل ضد زنگ - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

سخن پایانی

در این مقاله از شرکت آتی بالابر در رابطه با جک پالت استیل ضد زنگ مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم. از جمله مطالبی که در این مقاله عنوان شد می‌توان به جک پالت استیل ضد زنگ، مشخصات فنی جک پالت استیل ضد زنگ، کاربرد جک پالت استیل ضد زنگ و غیره اشاره نمود.
توجه داشته باشید که جک پالت استیل ضد زنگ نسبت به جک پالت معمولی دارای قیمت بیشتری می‌باشد. در صورتی که شما در محیط‌های کاملا بهداشتی و استریل نیاز به حمل و جابجایی دارید، لازم است تا حتما از جک پالت استیل ضد زنگ استفاده نمایید. همچنین می‌توان به جهت استفاده در موارد خاص ابعاد جک پالت استیل را تغییر داد. از این نوع جک پالت استیل در محیط‌های گوناگونی همانند محیط‌های شیمیایی خورنده و انبارهای مواد غذایی و دارویی استفاده می‌شود.
شما عزیزان می‌توانید جهت اطلاع از انواع مدل‌های جک پالت و نیز قیمت این تجهیزات با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید تا بتوانید سوالات و ابهامات خود را در این زمینه رفع نمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button