blog بالابر کارخانه + بالابر متحرک قیچی | آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱
source this article منبع مقاله
بالابر کارخانه

بالابر کارخانه

در این مقاله قصد داریم در مورد بالابر کارخانه، بالابر کارخانه هیدرولیک، بالابر متحرک مدل قیچی، انواع بالابر کارخانه، مراحل ساخت بالابر کارخانه، ویژگی بالابر کارخانه و قیمت بالابر کارخانه صحبت کنیم.
یکی از راه حل‌های ساده و راحتی که برای جا به جایی افراد، اسباب و وسایل و بار میان طبقات و ارتفاع‌های متفاوت وجود دارد بالابر است.

برای کاربردهای متفاوت و گوناگون بالابرهای مختلفی وجود دارد که بر اساس شرایط و نیاز می‌شود از آن‌ها استفاده کرد. یک از بالابرهایی که امروزه کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است بالابر ثابت کارخانه است. همانطور که از نام این بالابر پیداست از آن برای جا به حا کردن بارهایی که وزن زیادی دارند و افراد در کارخانه و صنعت استفاده می‌شود.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع بالابرهای گوناگون با کیفیت بالا می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید جهت سفارش و تهیه انواع بالابر و همچنین بالابر جکی با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

بالابر کارخانه

بالابر ثابت کارخانه - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر کارخانه هیدرولیک

این بخش از مقاله در مورد بالابر کارخانه هیدرولیک است و به بررسی موضوعاتی پیرامون بالابر هیدرولیک خواهیم پرداخت. یکی از انواع بالابرهایی که امروز طرفداران پرشماری در صنعت و کارخانه‌ها پیدا کرده است بالابر هیدرولیک می‌باشد. در بیشتر کارخانه حجم زیاد کارها باعث شده است تا صاحبان آن از بالابرهای کارخانه هیدرولیک برای جا به جایی راحت‌تر و سریع‌تر وسایل مابین طبقات و ارتفاع‌های زیاد استفاده کنند.
بالابرهای آکاردئونی به علت اینکه ساختمان و شیرازه فولادی به شدت قدرتمندی دارند عمر زیادی می‌کنند و توانایی حمل وسایل و بار با وزن‌های بسیار زیاد هم دارند‌ بنابراین این بالابرها بهترین نوع مکانیزه ای که برای عملکرد بالابرهای کاراخانه ای مورد نیاز است را دارا هستند.
با استفاده از قیچی‌های هیدرولیکی می‌توان این بالابرها را در ابعاد و ظرفیت‌های متفاوت ساخت.

بالابر کارخانه هیدرولیک

بالابر ثابت کارخانه - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر متحرک قیچی

بالابر متحرک قیچی چرخ‌های متحرک دارد. به علت ابعاد کمی که دارد و جای کمتری را اشغال می‌کنو و همچنین به علت خرابی کمتری که دارد از جمله بالابرهای پرطرفدار به شمار می‌رود. تعداد قیچی‌هایی که در این بالابر استفاده می‌شود به ابعاد کفی بالابر بستگی دارد یعنی هرچه کفی بالابر کوچک‌تر باشد تعداد قیچی‌های به کار رفته بیشتر می‌شود و به طبع به قیمت آن نیز افزوده می‌شود.
نصب بالابرهای کارخانه ای که کفی بزرگ‌تری دارند چون قیمت بالابر متحرک بیشتر است افزایش خواهد یافت. بالابرهای متحرک قیچی امکان دسترسی پیدا کردن افراد تا ارتفاع ۲۲ متری را فراهم می‌کنند.
بیشترین مراکزی که از این بالابرها استفاده می‌کنند مراکز صنعتی و کارخانه‌ها هستند.
ایتفاده کردن از بالابرها باعث می‌شود سرعت جا به جایی اسباب و وسایل بالاتر برود.
آتی بالابر یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه بالابرها بسیار فعال است. مجموعه ما از اولین مرحله تا اخرین مرحله یعنی طراحی تا ساخت و نصب و راه‌اندازی بالابر مورد نیاز شما آمادگی کامل داشته و شما عزیزان می‌توانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان مجرب ما از خدمات این مجموعه به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شوید تا بتوانید بهترین گزینه را با توجه به نیاز و شرایطتان انتخاب کنید.

انواع بالابر کارخانه

انواع بالابر کارخانه به شرح زیر است:
1. متحرک
2. هیدرولیکی
3. شیشه ای
4. کابین دار
5. ساده

انواع مدل های بالابر کارخانه ای

بالابر متحرک کارخانه - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مراحل ساخت بالابر کارخانه

مراحل ساخت بالابر کارخانه مراتبی دارد که به شرح زیر است. مجموعه ما یک تکنسین و کارشناس مجرب را برای اندازه‌گیری‌های ابعاد مورد نیاز برای بالابر به محل شما اعزام می‌کند بعد از این بررسی‌ها و اندازه‌گیری  مورد نیاز وارد مرحله طراحی و ساخت بالابر می‌شویم. مدت زمان لازم برای ساخت این بالابر ۱۰ روز کاری می‌باشد یعنی بعد از گذشت ۱۰ روز کاری بالابر شما آماده نصب می‌شود. بعد آماده شدن بالابر تکنسین ما بار دیگر به محل مورد نظر رفته و در مدت زمان کمتر از یک روز بالابر را نصب می‌کند.

ویژگی بالابر کارخانه

ویژگی بالابرهای کارخانه شامل موارد زیر است:
1. ریل آسانسوری دارد
۲. حرکت روان و آرام دارد
۳. لرزش ندارد و کم صدا است
۴.  بالابر مخصوص حمل بار دارد
۵.  نصب آن راحت و سریع است
۶. با گرمای تولیدی پکیج شوفاژکار سازگار است
7. تا ۱۲ متر ارتفاع توانایی جابجایی دارد
۸. ظرفیت آن بالا است
۹. بـرق مصرفی سه فاز دارد

بالابر کارخانه آتی بالابر 09125462051 4 e1674575767391

بالابر متحرک کارخانه - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

قیمت بالابر کارخانه

در این بخش از مقاله قصد داریم مواردی را که قیمت بالابر کارخانه را معین می‌کنند بررسی کنیم. هزینه لازم برای بالابر ثابت کارخانه به عوامل مانند ابعاد، جنس و امکاناتی که شامل می‌شود بستگی دارد به عنوان مثال بالابر ساده نسبت به نوع بالابر متحرک کارخانه هیدرولیک هزینه کمتری لازم دارد.
هزینه ایاب و ذهاب را نیز باید به مجموعه هزینه‌ها اضافه کنید.
برای مشاوره با کارشناسان ما می‌توانید از طریق شماره تماس‌هایی که در سایت موجود است با ما در ارتباط باشید.

سخن پایانی

در این مقاله ما به بررسی موضوعاتی از قبیل بالابر ثابت کارخانه هیدرولیک، بالابر متحرک مدل قیچی، انواع بالابر کارخانه، مراحل ساخت بالابر کارخانه، ویژگی بالابر کارخانه و قیمت بالابر کارخانه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
دستگاه‌های بالابر که به آن‌ها استاکر نیز گفته می‌شود در دو مدل متفاوت برقی و دستی تولید می‌شوند این نوع بالابرها توانایی جابه جا کردن بار با تناژ اسمی ۳ تن را تا ارتفاع ۳ متری دارند. برد بالابرهای استاکر تولیدی داخل  کشور چین ساخته می‌شوند و متأسفانه گارانتی و خدمات پس از فروش ندارند همچنین کیفیت آن‌ها نیز خیلی قابل قبول نیست. البته بالابر برقی و دستی کارخانه مجموعه آتی بالابر خدمات پس از فروش داشته و به همراه گارانتی و ضمانت سلامت سیستم تقدیم شما خریداران عزیز می‌کند. برای اینکه بالابرهای کارخانه ای را در مدل‌های مختلف و متفاوت به گونه اب تولید کنند که باعث افزایش طول عمر آن بشود و کارایی آن را بهبود ببخشد از مواد مختلفب استفاده می‌کنند بنابراین قیمت بالابرهای کارخانه براساس موادی که در ساخت آن به کار رفته و امکاناتی که دارد متفاوت است. برای مثال همانطور که پیش از این ذکر کردیم بالابرهای ساده نسبت به بالابرهای هیدرولیکی قیمت پایین‌تری دارند. هزینه ایاب ذهاب و دستمزد نصب بالابرها را نیز به کلیه هزینه‌ها باید اضافه کرد.
مشتریان محترم به جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع مدل‌های مختلف بالابر در شرکت آتی بالابر و نیز آگاهی از قیمت مدل‌های گوناگون بالابر می‌توانند با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایند.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button