blog بالابر پشت خودرویی تلسکوپی _ آقای ساعی 09125462051

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی

source this article منبع مقاله
بالابر پشت خودرویی تلسکوپی

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی موضوع این مقاله است. در چند سال اخیر که اطراف ما مملو از ساختمان‌ها و برج های بلند می‌باشد از جمله دغدغه‌های مهم کار کردن در ارتفاع بلند این فضاها است که لازم به امنیت بیشتری به جهت تامین ایمنی کار در ارتفاع می‌باشد. به همین دلیل نیاز به وسیله‌ای که بتوان با استفاده از آن به ارتفاع های بلند دسترسی داشت وجود دارد. از انواع نردبان‌های بلند و داربست‌ها در گذشته استفاده می‌شد اما این وسایل دارای مشکلات زیادی بودند برای مثال برافراشتن و آماده به کار کردن آن‌ها بسیار زمان‌بر بود و همچنین برای کار اپراتور امنیت لازم را فراهم نمی‌ساخت. همچنین زمانی که ارتفاع افزایش می‌یابد این وسایل کارایی خود را از دست می‌دهند. به همین دلیل متخصصان به فکر ساختن وسیله‌ای افتادند که دارای امنیت بیشتری برای کار کردن آسان در ارتفاع‌های بلند باشد و در همین زمان اولین نمونه بالابرها تولید شدند که این صنعت تا امروز دارای پیشرفت های بسیاری بوده است. همچنین با بیشتر شدن ارتفاع ساختمان‌ها و برج‌ها بالابرهای تولیدی نیز بلندتر ساخته شدند. قبل از جنگ جهانی اول اولین نمونه از بالابرها تولید شدند که در ادامه یک مدل از آنها را مشاهده می‌نمایید. این مدل مربوط به دهه ۱۹۲۰ میلادی است و به جهت تعمیرات چراغ‌های روشنایی شهر در کشور سوئد مورد استفاده قرار می‌گرفت.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع بالابر ها با کیفیت بالا و قیمت مناسب می‌باشد. این شرکت از جمله فعال ترین شرکت‌ها در تهران در زمینه طراحی و ساخت انواع بالابر می‌باشد و طراحی و تولید بالابرهای شرکت آتی بالابر با توجه به نیاز مشتریان عزیز صورت می‌پذیرد. به جهت اطلاع از انواع مدل‌های بالابر به خصوص بالابر پشت خودرویی تلسکوپی و نیز قیمت آنها می‌توانید با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی تهران -شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مشخصات فنی بالابر پشت خودرویی تلسکوپی یا بالابر نیسانی کلایر

با توجه به اینکه بالابر پشت خودرویی تلسکوپی دارای سرعت زیادی در راه اندازی و آماده به کار شدن است در بسیاری از مواقع از آن استفاده می‌شود و می‌توان از این نوع بالابرها به جهت کار در ارتفاع‌های بلند استفاده نمود اما بالابر پشت خودرویی تلسکوپی دارای قابلیت اجرایی کمی می‌باشد و در واقع توان پل زدن و دور زدن موانع را ندارد.

مشخصات فنی بالابر پشت کامیونی یا بالابر نیسانی کلایر

انواع بالابر پشت خودرویی تلسکوپی

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی مدل PT90 کلایر

این نوع بالابر ۹ متری دارای ارتفاع کاری دقیق 8.8 متر و ظرفیت ۲۰۰ کیلوگرم است.
کوچک‌ترین بالابر در میان انواع بالابرهای پشت کامیونی بالابر تلسکوپی PT90 می‌باشد. این بالابر با توجه به اینکه وزن پایینی دارد می‌تواند بر روی وانت نیسان و وانت‌های دوکابین همانند وانت هایلوکس نصب شود. با توجه به اینکه این نوع بالابر دارای سایز کوچکی می‌باشد و وزن آن نیز سبک است اصطلاحاً به آن بالابر نیسانی نیز می‌گویند.
سازه دکل بالابرنده بالابر تلسکوپی PT90 بسیار سبک وزن می‌باشد و می‌توان به راحتی آن را از روی خودرو جدا نمود و به همین دلیل خودروی شما می‌تواند دارای دو کاربری باشد هم خودروی باری و هم یک بالابر نیسانی.

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی مدل PT140 کلایر

این بالابر ۱۴ متری دارای ارتفاع کاری دقیق ۱۴ متر و ظرفیت ۲۵۰ کیلوگرم می‌باشد.
بالابر پشت کامیونی PT140 سازه های فولادی فوق سبک با کابل ها و زنجیر هایی دارد که به وسیله تکنولوژی پیشرفته درون بوم‌ها کار شده است و به همین دلیل ایمنی و عمر این دستگاه نسبت به سایر شرکت‌ها افزایش قابل توجهی داشته است. کنترل این نوع از بالابر بسیار نرم و روان می‌باشد که می‌تواند کار کردن با آن را لذت بخش تر نماید. نحوه عملکرد این بالابر کامیونی به صورت هیدرولیکی می‌باشد و می‌تواند نیروی خود را ازPTO خود کامیون دریافت کند.

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی مدل PT160 کلایر

این نوع بالابر ۱۶ متری دارای ارتفاع کاری دقیق ۱۶ متر و ظرفیت ۲۵۰ کیلوگرم می‌باشد.
بالابر مدل PT160 با استفاده از به روزترین استاندارد‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته طراحی و تولید شده است. تمامی کابل‌ها و زنجیرها داخل بازوها تعبیه شده اند تا بتواند به افزایش ایمنی و طول عمر دستگاه کمک نماید. از این نوع بالابر کامیونی در صنعت برق و مخابرات ،ساختمان و نیز خدمات شهری استفاده می‌شود. با توجه به اینکه این نوع بالابر دارای سیستم کنترل پیشرفته می‌باشد حرکت بوم‌ها بسیار ایمن و روان صورت می‌پذیرد و اپراتور می‌تواند به راحتی در ارتفاع کار کند. همچنین سیستم های ایمنی موجود در این نوع از بالابرها از بارگیری غیرمجاز، واژگونی بالابر و بروز حادثه جلوگیری می‌نماید. ظرفیت این مدل از بالابر ۲۵۰ کیلوگرم می‌باشد و با توجه به این که دارای سبد بزرگی می‌باشد دو کاربر می‌توانند به صورت همزمان کار کنند.

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی مدل PT180 کلایر

بالابر ۱۸ متری با دارا بودن ارتفاع کاری دقیق ۱۸ متر و ظرفیت ۲۵۰ کیلوگرم ساخت دکل بالابر های کامیونی PT180 با فولاد سبک استحکام بالا صورت پذیرفته است و نیز جوشکاری بازوهای آن نیز با ربات انجام می‌شود. تمامی زنجیر ها و کابل ها در داخل بوم ها تعبیه شده است تا بتواند به ایمنی و عمر طولانی بالابر کمک کند. با توجه به اینکه این نوع از بالابرها دارای سیستم کنترل پروپرشنال هستند اپراتور به هنگام کار با این بالابر دارای احساس آسایش و ایمنی خواهد بود .این نوع بالابر دارای ظرفیت ۲۵۰ کیلوگرمی می‌باشد که با توجه به اینکه سبد بزرگی همراه خود دارد دو نفر به صورت همزمان می‌توانند در ارتفاع ۱۸ متری کار کنند.
ایمنی بالابر
1. این نوع بالابر بر روی سبد حفاظ استاندارد دارد.
2. دارای پمپ اضطراری دستی به جهت پایین آوردن بالابر می‌باشد.
3. کلید توقف اضطراری دارد.
4. دارای شیرهای هیدرولیکی قفل کن و بالانس کننده بر روی سیلندرها می‌باشد.
5. مجهز به قلاب کمربند ایمنی روی سبد می‌باشد.
6. مجهز به سیستم ضد برخورد بوم با بدنه خودرو می‌باشد.
7. دارای پوشش ضد لغزش در کف سبد است.

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی مدل PT200 کلایر

این نوع بالابر ۲۰ متری دارای ارتفاع کاری دقیق ۱۹.۸ متر و ظرفیت ۲۵۰ کیلوگرم است.
بالابر مدل PT20 دیزلی با توجه به اینکه دارای سازه فوق سبک می‌باشد می‌تواند بر روی کامیونت‌های ۳.۵ تن به بالا نصب گردد. توجه داشته باشید که شرکت های محدودی در دنیا قادر به تولید و ساخت بالابرهایی با وزن کم در این ارتفاع می‌باشند. این بالابر کامیونی دارای ظرفیت ۲۵۰ کیلوگرم می‌باشد و می‌تواند دو نفر را تا ارتفاع مورد نظر حمل نماید .ایمنی و کاربری این نوع از بالابر با توجه به اینکه به سیستم کنترل پروپرشنال هیدرولیکی دقیق مجهز می‌باشد به حداکثر مقدار خود می‌رسد.
ایمنی بالابر
1. این نوع بالابر بر روی سبد حفاظ استاندارد دارد.
2. دارای پمپ ضطراری دستی به جهت پایین آوردن بالابر می‌باشد.
3. کلید توقف اضطراری دارد.
4. دارای شیرهای هیدرولیکی قفل کن و بالانس کننده بر روی سیلندر ها می‌باشد.
5. مجهز به قلاب کمربند ایمنی روی سبد می‌باشد.
6. مجهز به سیستم ضد برخورد بوم با بدنه خودرو می‌باشد.
7. دارای پوشش ضد لغزش در کف سبد است.

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی مدل PT230 کلایر

این نوع بالابر ۲۳ متری دارای ارتفاع کاری دقیق ۲۲.۶ متر و ظرفیت ۲۵۰ کیلوگرم است.
این مدل از بالابر ها از جمله جدیدترین محصولات شرکت می‌باشد که با توجه به این که سازه فوق‌العاده سبکی دارد می‌تواند بر روی کامیونت های ۳.۵ تن به بالا نصب شود .کنترل این مدل از بالابر کامیونی از نوع پروپرشنال الکترو هیدرولیکی می‌باشد که کاربری دستگاه را بسیار سریعتر و راحت تر می‌سازد. همچنین می‌تواند باعث شود که از لوله کشی هیدرولیک کمتری در بالابر استفاده شود که همین امر باعث می‌شود نشتی ها به حداقل برسد و تعمیرات آسان‌تر انجام شود. این مدل از بالابر پشت کامیونی ظرفیت ۲۵۰ کیلو گرمی دارد و قابلیت حمل دو نفر را دارا می‌باشد.
ایمنی بالابر
1. این نوع بالابر بر روی سبد دارای حفاظ استاندارد است.
2. دارای پمپ اضطراری دستی به جهت پایین آوردن بالابر می‌باشد.
3. کلید توقف اضطراری دارد.
4. دارای شیرهای هیدرولیکی قفل کن و بالانس کننده بر روی سیلندرها می‌باشد.
5. مجهز به قلاب کمربند ایمنی روی سبد می‌باشد.
6. مجهز به سیستم ضد برخورد بوم با بدنه خودرو می‌باشد.
7. دارای پوشش ضد لغزش در کف سبد است.

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی مدل PTJ270 کلایر

بالابر ۲۷ متری با دارا بودن ارتفاع کاری دقیق ۲۷ متر و ظرفیت ۲۰۰ کیلوگرم این نوع از بالابر پشت کامیونی جیب بسیار بلندی را دارا می‌باشد که به وسیله آن  دسترسی‌های افقی و حتی دسترسی های منفی رو به پایین میسر می‌شود که به جهت بازرسی پل‌ها از بالا استفاده می‌گردد. این مدل از بالابر کامیونی دارای ظرفیت ۲۰۰ کیلوگرمی می‌باشد و می‌تواند دو نفر را تا ارتفاع ۲۷ متری حمل نماید. همچنین به جهت کار کردن در مکان‌های دارای ارتفاع زیاد ، حتی به عنوان بالابر آتش نشانی به جهت امداد و نجات نیز مناسب می‌باشد. سیستم کنترل این نوع از بالابر از نوع پروپرشنال الکتروهیدرولیک است که باعث می‌شود کار کردن با بالابر بسیار آسان تر شود. این نوع از بالابر می‌تواند بر روی کامیون های 12 تن به بالا نصب شود که با توجه به دسترسی های جانبی بالای این دستگاه، در کلاس خود بسیار فوق العاده می‌باشد.
ایمنی بالابر
1. بر روی سبد دارای حفاظ استاندارد می‌باشد.
2. پمپ اضطراری دستی به جهت پایین آوردن بالابر دارد.
3. کلید توقف اضطراری دارد.
4. دارای شیرهای هیدرولیکی قفل کن و بالانس کننده بر روی سیلندر می‌باشد.
5. دارای قلاب کمربند ایمنی بر روی سبد می‌باشد.
6. این نوع از بالابر دارای سیستم ضد برخورد بوم با بدنه خودرو می‌باشد.
7. دارای پوشش ضد لغزش در کف سبد می‌باشد.
8. در صورت بارگیری بیش از حد ظرفیت بالا بری صورت نمی‌پذیرد.

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی مدل PTJJ36 کلایر

این نوع بالابر ۳۶ متری دارای ارتفاع کاری دقیق ۳۵.۷ متر و ظرفیت ۴۰۰ کیلوگرم می‌باشد.
این نوع از بالابر پشت کامیونی دو جیب دارد که یکی از آنها بسیار بلند است و جیب دیگر کوتاه می‌باشد. این مدل از بالابر با توجه به دارا بودن این تکنولوژی می‌تواند دسترسی های افقی بسیار زیادی را ایجاد نماید (۲۹ متر). همچنین دسترسی های منفی که امکان بازرسی نقاطی را که پایین تر از سطح استقرار کامیون می‌باشد را نیز میسر می‌سازد. این مدل از بالابر کامیونی دارای ظرفیت ۴۰۰ کیلوگرمی است که می‌تواند چهار نفر را تا ارتفاع ۳۶ متری حمل نماید. در عملیات امداد و نجات آتش نشانی، دسترسی به تاسیسات بلند مرتبه و بازرسی زیر پل ها زمانی که کامیون روی پل مستقر شود، می‌توان از این نوع از بالابرهای پشت کامیونی استفاده نمود. همچنین در اتوبان ها با پل زنی از روی ماشین ها می‌تواند امکان دسترسی به چراغ ها را بدون مسدود کردن لاین سرعت ایجاد نماید. با توجه به اینکه این نوع از بالابر دارای ۲ عدد جیب می‌باشد نقاط کور آن به حداقل رسیده و دسترسی به مکان‌هایی که بالابرهای دیگر امکان دسترسی به آنها را ندارند فراهم می‌سازد.
ایمنی بالابر
1. بر روی سبد دارای حفاظ استاندارد می‌باشد.
2. پمپ اضطراری دستی به جهت پایین آوردن بالابر دارد.
3. کلید توقف اضطراری دارد.
4. دارای شیرهای هیدرولیکی قفل کن و بالانس کننده بر روی سیلندر می‌باشد.
5. دارای قلاب کمربند ایمنی بر روی سبد می‌باشد.
6. این نوع از بالابر دارای سیستم ضد برخورد بوم با بدنه خودرو می‌باشد.
7. دارای پوشش ضد لغزش در کف سبد می‌باشد.
8. در صورت بارگیری بیش از حد ظرفیت بالا بری صورت نمی‌پذیرد.

انواع بالابر پشت خودرویی تلسکوپی

بالابر پشت خودرویی تلسکوپی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

فروش بالابر پشت خودرویی تلسکوپی

طراحی بالابر های پشت کامیونی به منظور استفاده از آنها در ارتفاع‌های زیاد و نیز جابجایی با مسافت طولانی صورت پذیرفته است. بالابرهای نیسانی و یا بالابرهای کامیونی نیرو محرکه مورد نیاز هیدرولیک خود را از ماشینی که بر روی آن نصب شده اند دریافت می‌کند. وزن خودرو به عنوان وزنه تعادل بالابر در نظر گرفته می‌شود پس بنابراین به جهت بالا روی مناسب بالابر لازم است تا وزن خودرو  به دقت انتخاب گردد. ارتفاع کاری بالابر ها با توجه به نوع و مدل انتخاب شده بین ۸ تا ۲۸ متر است.

سخن پایانی

استفاده از بالابر تلسکوپی با توجه به این که دارای سرعت زیادی در راه اندازی و آماده به کار شدن می‌باشد، بسیار به چشم می‌خورد و به جهت کار کردن در ارتفاع های بلند از این نوع بالابر استفاده می‎شود.
در این مقاله در رابطه با بالابرهای تلسکوپی مطالبی عنوان شد و انواع مختلف این نوع از بالابرها به صورت مفصل توضیح داده شد. این نوع از بالابر ها دارای انواع مختلفی می‌باشند از جمله: بالابر کلایر تلسکوپی مدل PT90،بالابر کلایر تلسکوپی مدل PT140 کلایر، بالابر کلایر تلسکوپی مدل PT160 کلایر، بالابر کلایر تلسکوپی مدل PT180 کلایر، بالابر کلایر تلسکوپی مدل PT200 کلایر، بالابر کلایر تلسکوپی مدل PTJJ36 کلایر و غیره. این نوع از بالابرها دارای ارتفاع کاری و ظرفیت‌های متفاوتی می‌باشند.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع بالابرها با کیفیت بالا و قیمت مناسب می‌باشد. این شرکت از جمله فعال ترین شرکت ها در تهران در زمینه طراحی و ساخت انواع بالابر می‌باشد و طراحی و تولید بالابرهای شرکت آتی بالابر با توجه به نیاز مشتریان عزیز صورت می‌پذیرد. به جهت اطلاع از انواع مدل‌های بالابر و نیز قیمت آن‌ها می‌توانید با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی تهران -شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button