blog بالابر پشت خودرویی آکاردئونی + قیمت بالابر | 09125462051

بالابر پشت خودرویی آکاردئونی

source this article منبع مقاله
بالابر پشت خودرویی آکاردئونی

بالابر پشت خودرویی آکاردئونی

در این مقاله قصد داریم در مورد بالابر پشت خودرویی آکاردئونی صحبت کنیم. امروزه و با توجه به اینکه ساختمان‌ها و برج های بلند در همه جا به چشم می‌خورند ،کار کردن در ارتفاع بلند ساختمان‌ها و برج‌ها تبدیل به یک دغدغه مهم شده است. این کار نیاز به امنیت به جهت انجام کارها در ارتفاع‌های بلند دارد که دارای حساسیت زیادی است. به همین خاطر احساس نیاز به وسیله‌ای ایمن به جهت دسترسی به ارتفاع های بلند وجود دارد . در زمان های گذشته بدین منظور از نردبان‌های بلند و داربست استفاده می‌شد تا بتوان در ارتفاعات کارهای مورد نظر را به انجام رساند که این وسایل دارای مشکلات زیادی بودند مانند اینکه برای راه‌اندازی و آماده به کار کردن آنها زمان طولانی نیاز بوده این و همچنین دارای ایمنی لازم و کافی برای اپراتور نبودند. همچنین هر چقدر ارتفاع بیشتر می‌شد کارایی این گونه از وسایل بسیار کمتر می‌شد. با توجه به دلایلی که ذکر شد متخصصان به فکر تولید وسیله‌ای دارای امنیت برای کار در ارتفاعات بلند افتادند که بتواند کارها را سریع‌تر پیش ببرد. در این زمان  اولین نمونه‌های بالابرها تولید شد و صنعت تولید بالابر روز به روز پیشرفت های چشمگیری داشت. همچنین با بیشتر شدن ارتفاع ساختمان‌ها و برج‌ها طبیعتاً بالابرها نیز بلند تر ساخته شدند. ساخت اولین نمونه بالابر قبل از جنگ جهانی اول انجام شد که در ادامه تصویر یکی از آنها را مشاهده می‌کنید. این تصویر مربوط به دهه ۱۹۲۰ میلادی است و از این وسیله در کشور سوئد جهت تعمیرات چراغ‌های روشنایی شهر استفاده می‌شد.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع بالابر پشت خودرویی آکاردئونی با کیفیت‌های بالا و با مناسب ترین قیمت می‌باشد. جهت اطلاع از انواع مدل های بالابر و نیز قیمت بالابر ها می‌توانید با شماره تماس09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس مجموعه به نشانی تهران -شهرک صنعتی چهاردانگه -شرکت آتی بالابر می‌باشد.

بالابر پشت خودرویی آکاردئونی

بالابر پشت خودرویی آکاردئونی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر پشت کامیونی

 بالابر پشت کامیونی نوعی از بالابر پشت خودرویی آکاردئونی است. به منظور کار در ارتفاع و نیز جابجایی‌های طولانی از بالابر پشت کامیونی استفاده می‌گردد .بالابر های پشت کامیونی با توجه به وزن بالابر و نیروی گشتاور محاسبه شده در هنگام کار در ارتفاع، قابلیت نصب بر روی انواع خودروها از جمله وانت نیسان زامیاد (اصطلاحاً بالابر نیسانی) تا انواع کامیون‌های سنگین را دارا می‌باشد. بالابرهای پشت کامیونی از لحاظ مکانیسم عملکردی درسه نوع بالابر تلسکوپی، بالابر مفصلی و یک مدل جدیدتر مفصلی -تلسکوپی تقسیم‌بندی می‌شوند. همچنین برخی از انواع بالابر های پشت کامیونی با ایجاد نمودن دسترسی منفی به جهت بازرسی پل ها از روی پل ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. امکان استفاده از آنها در امداد و نجات نیز با تجهیز این نوع از بالابر ها به امکانات آتش نشانی وجود خواهد داشت. همچنین برای استفاده در خطوط فشار قوی برق از بالابرهای خط گرم استفاده می‌شود. تراز شدن سبد در بالابر پشت کامیونی به صورت اتوماتیک و به وسیله سیستم هیدرولیکی انجام می‌شود تا شخص اپراتور در ارتفاعات زیاد دارای احساس راحتی بیشتری باشد و ایمنی استفاده از دستگاه به حداکثر مقدار خود برسد.
یک نوع دیگر بالابر پشت کامیونی بالابر آکاردئونی می‌باشد که این نوع بالابر دارای ظرفیت بالا و سکوی کار بزرگی است .به جهت استفاده در فرودگاه ها و تعمیرات تونل‌ها از بالابر پشت خودرویی آکاردئونی استفاده می‌گردد که برای این منظور بسیار مناسب هستند.

بالابر پشت کامیونی

بالابر پشت خودرویی آکاردئونی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر آکاردئونی کامیونی

برای نصب آسان تر تجهیزات، بازرسی‌ها ،شستشو، تعمیرات سنگین، برج مراقبت سیار ،بالابر دیدبانی سیار و غیره از بالابر های آکاردئونی پشت کامیونی در ارتفاعات گوناگون استفاده می‌گردد. بالابر های آکاردئونی پشت کامیونی با توجه به سکوی بزرگی که دارا می‌باشند و همچنین با توجه به ظرفیت بالای آنها تا چندین تن ، می‌توانند انواع تجهیزات راهسازی تونل ها همانند جت فن ها و یا کانتینرهای مختلف فرودگاهی را به ارتفاع مورد نظر برسانند. با استفاده نمودن از بالابر کامیونی آکاردئونی نصب کردن تجهیزات و سازه های سنگین در انواع پالایشگاه ها و پتروشیمی ها به سرعت انجام می‌گیرد و دارای ایمنی حداکثری می‌باشد. بالابر قیچی پشت کامیونی قابلیت نصب بر روی انواع خودروهای مختلف را با توجه به ارتفاع، ظرفیت بالابری و ابعاد مورد نیاز خواهد داشت. امکان نصب این گونه از بالابر صنعتی بر روی وانت نیسان ،خودروی ایسوزو و انواع خودروهای  کاربری وجود دارد.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع مدل های بالابر آکاردئونی پشت کامیونی برای استفاده در صنایع مختلف می‌باشد. این شرکت با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا اقدام به طراحی ، تولید و نصب انواع این بالابر ها بر روی انواع کامیون، کامیونت و وانت‌ها می‌نماید. همچنین امکان سفارش این نوع از بالابر ها با توجه به نیاز مشتری در صنایع گوناگون وجود خواهد داشت. به جهت اطلاع از انواع مدل های بالابر و نیز برای آگاهی ازقیمت انواع بالابر آکاردئونی پشت کامیونی می‌توانید با شماره تماس09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه -شرکت آتی بالابر می‌باشد.

بالابر پشت خودرویی آکاردئونی شرکت آتی بالابر 09125462051 3

بالابر پشت خودرویی آکاردئونی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

خرید بالابر پشت خودرویی آکاردئونی SK150

بالابر پشت خودرویی آکاردئونی مدل SK150 از انواع آکاردئونی یا قیچی می‌باشد که برای نصب کردن به یک کامیونت حداقل 8 تن نیاز دارد. با توجه به اینکه در این نوع از بالابر از مکانیزم آکاردئونی استفاده شده است، این نوع بالابر محصولی با ثبات و پایداری بالا می‌باشد. همچنین ظرفیت سبد این بالابر ۵۰۰ کیلوگرم است که از مزیت های آن به شمار می‌رود. این نوع بالابر دارای مکانیزم هیدرولیکی می‌باشد و نیروی مورد نیاز آن از طریقP.T.O خودروی حامل تامین می‌گردد.
این مدل از بالابر در صنایع هواپیمایی دارای کاربرد های بسیاری می‌باشد. با توجه به اینکه بالابر های پشت خودرویی در فواصل دور و نزدیک قابلیت جابجایی دارند این ویژگی باعث شده است تا این نوع از بالابر ها از انواع بالابر های دیگر متمایز شوند.
مشخصات کلیدی
1- ارتفاع کاری تا ۱۵ متر
2- طول در حالت باز به ۳.۷ متر می‌رسد.
3- ظرفیت مجاز آن ۵۰۰ کیلوگرم است.
ویژگی های کلیدی
1- دارای ظرفیت بالا می‌باشد.
2- امکان استفاده آسان از آن در فضاهای باریک وجود دارد.
3- دارای پایداری و ثبات بالا می‌باشد.
4- سطح وسیع سکو
5- امکان کار همزمان چند نفر وجود دارد.

سخن پایانی

در این مقاله شما عزیزان با بالابر پشت خودرویی آکاردئونی آشنا شدید. استفاده از این نوع بالابر در هنگام کار کردن در ارتفاعات و جابجایی های طولانی به چشم می‌خورد .همچنین این نوع از بالابرها امکان نصب بر روی انواع خودروها را دارا می باشند و از لحاظ عملکردی درسه نوع بالابر تلسکوپی، بالابر مفصلی ، مفصلی – تلسکوپی  وجود دارند.از جمله مطالبی که در این مقال به عنوان شد می‌توان به بالابر پشت کامیونی، بالابر آکاردئونی کامیونی، بالابر آکاردئونی مدل SK150و غیره اشاره نمود.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع بالابر های آکاردئونی پشت کامیونی با بهره گیری از آخرین نرم افزارها و علم روز دنیا می‌باشد. این شرکت از جمله فعال ترین شرکت ها در تهران در زمینه ساخت انواع مدل‌های بالابر می‌باشد. طراحی و ساخت بالابر در شرکت آتی بالابر با توجه به نیاز و سفارش مشتری صورت می‌پذیرد.
جهت اطلاع از انواع مدل‌های بالابر و نیز قیمت انواع بالابر پشت خودرویی آکاردئونی می‌توانید با شماره تماس09125462051  (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی تهران -شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button