blog بالابر مسکونی + مزیت استفاده از بالابرهای مسکونی|۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر مسکونی

source this article منبع مقاله
بالابر مسکونی

بالابر مسکونی

بالابر مسکونی موضوع این مقاله است. از بالابرها برای جا به جایی افراد و وسایل بین طبقات مختلف استفاده می‌کنند.
بالابرها به علت هزینه پایین‌تری که برای ساخت و نصب آن‌ها لازم است نسبت به آسانسورها ارزان‌تر بوده و به صرفه‌تر می‌باشند.
شرکت آتی بالابر در زمینه طراحی و ساخت و نصب و راه‌اندازی کلیه بالابرها مهارت دارد.
شما عزیزان می‌توانید به جهت اطلاع از مدل‌های بالابر مسکونی و همچنین قیمت آن‌ها با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه – شرکت آتی بالابر می‌باشد.

بالابر مسکونی

بالابر مسکونی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مزیت استفاده از بالابرهای مسکونی

نصب سریع و راحت بالابرهای مسکونی از جمله مزیت‌های آن به شمار می‌رود.
به لحاظ ایمنی این بالابرها از امنیت خوبی برخوردار بوده برقی که مصرف می‌کنند به صورت تک فاز است. برای نصب کردن این بالابرها به چاهک نیازی نمی‌باشد.
یکی دیگر از مزیت‌های این بالابرها نیاز نداشتن آن‌ها به آهن کشی به صور جداگانه برای نصب است.

انواع بالابرهای مسکونی

از بالابر مسکونی یا همان بالابر خانگی که در ساختمان‌ها از آن‌ها استفاده می‌کنند برای جا به جایی افراد در طبقات مختلف ساختمان استفاده می‌شود. ظرفیت این بالابرها و مشخصات آن‌ها به تعداد طبقات بستگی دارد. از پرفروش‌ترین بالابرها نوع مسکونی آن می‌باشد. این نوع بالابرها در انواع و اقسام کارکردها در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. مجموعه آتی بالابر، بالابر مورد نیاز شما را بر اساس سلیقه و کارکرد مد نظر شما طراحی کرده و آن را می‌سازد. شرکت آتی ‌بالابر کارشناسان متخصص و خبره در حیطه کاری خود یعنی طراحی، ساخت، نصب و تعمیر دارد. استفاده کردن از بالابرهای خانگی برای جا به جایی افرادی که سالمند کم توان و یا ناتوان هستند بسیار کارآمد و مناسب بوده زیرا باعث آسان‌تر شدن رفت و آمد آن‌ها می‌شود.
1. مسکونی هیدرولیکی
2. مسکونی متحرک
3. مسکونی راه پله
4. مسکونی شیشه ای
5. مسکونی کابین دار
6. مسکونی ساده

انواع بالابر مسکونی

بالابر مسکونی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر مسکونی هیدرولیکی

یکی از پرفروش‌ترین بالابرهای مسکونی همین بالابر مسکونی هیدرولیکی می‌باشد که از امنیت بالایی هم برخوردار است. از این بالابرها علاوه بر منازل مسکونی می‌توان در کارخانه‌ها و فروشگاه‌ها نیز استفاده کرد.
این بالابرها متناسب با سلیقه و کارایی مورد نیاز او طراحی شده و ساختن آن در ابهاد مورد نیاز آغار می‌شود. پس از اینکه مشتریان عزیز با توجه له نیاز خود درخواست سفارش بالابر خود را ثبت کردند متخصصین و کارشناسان مجموعه آتی بالابر به محل شما اعزام می‌شوند و بعد از اینکه ابعاد محل مورد نظر برای نصب بالابر را اندازه‌گیری کردند ساخت آن را آغاز می‌کنند.

بالابر مسکونی متحرک

این نوع بالابر مسکونی ارتفاع‌های مختلفی دارد که بر اساس نیاز مشتری در ارتفاع مورد نظر آن‌ها ساخته می‌شود. همان طور که از نام این بالابرها پیداست می‌شود آن‌ها را در مکان‌ها و ارتفاعات متفاوت حمل نموده و نصبشان کرد. لازم است تا کارشناسان مجرب آتی بالابر برای ساخت این بالابرها به محل مورد نظر شما بیایند و با اندازه گرفتن دقیق ابعاد محل نصب بالابر شروع به ساخت نمایند.
بالابر راه پله این بالابرها مناسب خانه‌هایی است که افراد سالمند و یا کم توان و ناتوان دارند در کنار این‌ها می‌شود برای حمل بار و وسایل نیز از آن‌ها استفاده کرد.

بالابر مسکونی متحرک

بالابر مسکونی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر مسکونی شیشه‌ای

زیبا بودن ساختمان برای تعدادی از افراد اهمیت زیادی دارد بنابراین همیشه به دنبال راهی برای آن هستند. بالابرهای مسکونی شیشه‌ای علاوه بر اینکه خواسته این افراد را براورده می‌کند از امنیت بالایی نیز برخوردار است.

بالابر مسکونی کابین دار

به بالابرهای ساده یا هیدرولیکی که کابین داشته باشند بالابرهای مسکونی کابین دار گفته می‌شود. یکی از مزیت‌های این بالابرها امنیت بالای آن‌هاست ولی همین مزیت روی قیمت این بالابرها به شدت تاثیرگذار است.

بالابر مسکونی کابین دار

بالابر مسکونی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر مسکونی ساده

این بالابرها چون فقط یک بالابر ساده بوده و کابین و هیدرولیک ندارند در مقایسه با بقیه بالابرهای مسکونی قیمت مناسب‌تری دارند.

نصب بالابر مسکونی

زمان مورد نیاز برای نصب کردن این بالابرهای مسکونی بستگی به نوع آن‌ها دارد. هیدرولیکی یا وینچی بودن آن نیز روی زمان تاثیر گذار است. فرایند نصب این بالابرها معمولا به ۱ الی ۲ روز کاری زمان نیاز دارد و قبل از نصب کردن باید شرایط محیط برای نصب فراهم باشد.

فروش بالابر مسکونی در تهران

امروز همه انسان‌ها به دنبال راه‌هایی برای راحت‌تر کردن زندگی ‌خود می‌باشند. در ساختمان‌هایی که بودجه ‌آن‌ها برای نصب آسانسور به اندازه کافی نیست و شرایط هم مهیا نمی‌باشد می‌توان از بالابرهای مسکونی برای حمل و جا به جایی ساکنین استفاده کرد.
بالابرهای مسکونی چون نسبت با آسانسورها هزینه ساخت و نصب کمتری نیاز دارند گزینه بهتری نسبت به آسانسور هستند. نصب آسان صرفه جویی در مصرف برق، نیاز نداشتن به چاهک، نیاز نداشان به عملیات ساختمانی ، نیاز به آهن کشی جداگانه نداشتن و … از دیگر مزیت‌های این بالابرها محسوب می‌شود.

مشخصات فنی بالابر خانگی

مکانیز ساخت این بالابرها مشابه مکانیزم هیدرولیکی هستند و همگی آن‌ها از پاورپوینت هیدرولیکی استفاده می‌کنند و تنها در نوع کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند به همین علت به آن‌ها بالابر فروشگاهی و بالابر رستورانی نیز گفته می‌شود.

ویژگی بالابر خانگی

1. قابلیت کارکردن با برق تک فاز و سه فاز
2. پاوریونیت‌های ایتالیایی
3. امکان کارکرد با برق ups
4. امکان کنترل و فرمان پذیری از روی کابین
5. سیستم امنیتی تشخیص مانع در زیر کابین
6. سیستم ضد سقوط پاراشوت
7. عدم نیاز به حفر چاهک
8. پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته قدرتمند

ویژگی های بالابر خانگی

بالابر مسکونی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

نحوه عملکرد بالابر خانگی

بالابر خانگی که یک نوع بالابر ثابت است و به آن بالابر هیدرولیکی نیز گفته می‌شود جا به جایی بار و افراد را به وسیله جک هیدرولیکی و ریل توسط نیروی پاوریونیت هیدرولیکی که از اجزای اصلی این نوع بالابر نیز به شمار می‌رود، انجام می‌دهد‌.
به کمک سیستم برق تک فاز یا سه فاز دستگاه راه اندازی می‌شود و از طریق فرمان میکروسوئیچ قابلیت ایستان در طبقات مختلف را پیدا می‌کند.

تعمیر و نگهداری بالابر خانگی

برای افزایش طول عمر بالابر خانگی خود به نکات زیر دقت کنید:
1. در سیستم هایی که گیربکسی
دارند، گیربکس همیشه در حال بازدید باشد تا بدون داشتن صدای اضافی کار کند.
2. گیربکس همیشه و در همه حال دارای واسکازین باشد.
3. در بالابرهای هیدرولیکی شیلنگ‌های متصل به جک هر یه ماه یک بار مورد بازدید قرار بگیرد.
4. ریل‌های استفاده شده در بالابر خانگی بدون له شدگی و کج شدن لبه‌ها نصب و مورد استفاده باشد.
5. سوئیچ‌های استفاده شده در بالابرهای خانگی دور از آب و رطوبت باشد.
6. بازدید دو ماهه از سنسورهای استفاده شده در بالابر خانگی
7. سرویس جامع سالیانه توسط سرویس کار مجرب
8. استفاده متعارف از بالابرهای خانگی

کاربرد بالابر خانگی

از بالابر خانگی در امور مختلفی استفاده می‌شود مثل بالابر خانگی کابین دار که برای جا به جایی ایمن‌تر از آن استفاده می‌شود می‌توان به صورت سفارشی امکان بهره‌گیری از بالابر خانگی شیشه‌ای را نیز فراهم کرد.
از بالابر خانگی معلولین برای جا به جا کردن افراد معلول استفاده می‌شود.
در بالابر خانگی ساده از کفی و جک هیدرولیک برای جا به جا کردن استفاده می‌شود اما ضریب ایمنی پایینی دارد به همین دلیل استفاده کردن از آن توصیه نمی‌شود.
در فضاهای محدود و کوچک خانگی نیز می‌توان از بالابرهای خانگی کوچک استفاده کرد.

مزایای بالابر خانگی

1. صدای کم
2. امنیت بالابری
3. صرفه جویی در مصرف برق (عدم استفاده از نیروی برق درهنگام پایین آمدن)
4. ظرفیت بالابری دلخواه

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با بالابر مسکونی، مزیت استفاده از بالابرهای مسکونی، انواع بالابرهای مسکونی، نصب بالابر مسکونی، فروش بالابر مسکونی در تهران، مشخصات فنی بالابر خانگی، ویژگی های بالابر خانگی، نحوه عملکرد بالابر خانگی، تعمیر و نگهداری بالابر خانگی، کاربرد بالابر خانگی، مزایای بالابر خانگی و… صحبت کردیم.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع بالابر مسکونی در مدل‌های گوناگون و کیفیت بالا می‌باشد. به جهت اطلاع از انواع مدل های این دستگاه و نیز اطلاع از شرایط و قیمت این نوع دستگاه می‌توانید با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه – شرکت آتی بالابر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button