blog بالابر متحرک مفصلی | آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱
source this article منبع مقاله
بالابر متحرک مفصلی

بالابر متحرک مفصلی

در این مقاله قصد داریم در مورد بالابر متحرک مفصلی، مزایا بالابر متحرک مفصلی، ایمنی بالابر متحرک مفصلی، بالابر مفصلی و بالابر مناسب برای کار در ارتفاع صحبت کنیم.
آیا شما برای حمل بار در محل کارتان به بالابر متحرک نیاز دارید؟
بالابر متحرک برای حمل بار در ارتفاع و جابه جایی عمودی بهترین وسیله صنعتی است. ما در این مطلب درباره مشخصات و ویژگی­های بالابر متحرک توضیح می­دهیم. در این مقاله درمورد ویژگی­های فنی هر وسیله بالابر چرخدار اطلاعاتی را مطرح می کنیم که هنگام خرید وسیله مناسب به شما کمک خواهد کرد.
مجموعه صنعتی آتی بالابر بهترین عرضه کننده انواع بالابر متحرک در کشور همواره آماده خدمات رسانی به مشتریان و صاحبین کسب وکار برای خرید مرغوبترین بالابر است. این شرکت با توجه به نیاز مشتری و محل فعالیت مناسبترین بالابر را در اسرع وقت تحویل می­دهد. اگر شما به خدمات ما نیازمندید با کارشناسان شرکت برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش بالابر تماس بگیرید.
نشانی : تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر .مدیریت (جناب اقای ساعی) تلفن: 09125462051

بالابر متحرک مفصلی

بالابر متحرک مفصلی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مزایا بالابر متحرک مفصلی

این بخش از مقاله در مورد مزایا بالابر متحرک مفصلی است. در گذشته برای جابه جا کردن بار در ارتفاع از وسایلی مثل داربست، نردبان، و.. استفاده می­شد اما امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی بالابر متحرک دستگاهی بهترین جایگزین برای روش­های سنتی و خطر آفرین است. مدل­های مختلف بالابر شامل: بالابر قیچی چرخدار، بالابر متحرک ریلی، بالابر مفصلی، بالابر پشت خودرو و استاکرها که هر کدام بر اساس نوع بار و فضای کار و نیاز مشتری انتخاب می شوند. انواع بالابر بر اساس شرایط محیطی مجهز به چرخ سالنی، کارگاهی یا خودرویی هستند.
استاکرها نوعی از بالابر متحرک برای حمل بار در ارتفاع و به صورت عمودی است. انواع استاکر در دو مدل برقی و دستی ساخته شده‌­اند و بار با وزن 3 تن را تا حداکثر ارتفاع 3 متر بالا می­برند. استاکرها از تولیدات کشور چین هستند و دارای ضمانت و خدمات نیستد.  بالابر استاکرهای دستی و برقی ایرانی با ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می گردد.

ایمنی بالابر متحرک مفصلی

ایمنی بالابر متحرک مفصلی موضوع این بخش از مقاله است. نحوه استفاده از بالابر متحرک مفصلی شامل نکات فنی و ایمنی است که باید قبل از به کار گیری وسیله با این نکات آشنا شد. بالابر برای استفاده بهتر باید روی سطوح قابل اتکا نصب شود. عملکرد صحیح دستگاه به قدرت، استحکام و ثبات برای حمل بار بستگی دارد. در صورتی که میزان بار مطابق ظرفیت نوشته شده روی بدنه باشد،  دستگاه دقیق کار می کند. اگر میزان بارگیری بیش از حد مجاز باشد، آلارم دستگاه هشدار اضافه بار را اعلام می­کند. در زمان بارگیری دستگاه باید اصل بار و سایر اتصالات بار با قدرت و محکم بسته شده باشد. تجهیزات بالابری باید در برابر خطرات احتمالی مانند له شدن، گیر کردن، و سقوط ایمن باشد. شرایط ایمنی دستگاه باید کاملا رعایت شود و در هنگام عملیات باید وسایل ایمنی مثل جک و وزنه تعادل داشته باشد تا مانع افتادن بار شود. بالابر در اثر وزش باد دچار تکان­های زیاد، واژگونی و عدم امنیت در ارتفاع زیاد می شود وحمل بار با نقصان مواجه می­گردد. برخی ویژگی­های فنی مانند مقاومت بالابر در برابر وزش باد شدید، مکانیزم بالابری و ظرفیت بالابر روی مقاومت کلی بالابر اثر گزارند و بالابرهایی که وزن کمتری دارند، در برابر وزش باد مقاومت کمتری دارند. هنگام مستقر نمودن بالابر در مکان کار باید دستگاه در محیطی ایمن نصب شود تا احتمال سقوط بار یا خطر تصادف با افراد و یا دکل به وجود نیاید. زمانی که دستگاه بالابر با رعایت نکات ایمنی و حفاظتی در محل کار نصب شد قبل از شروع کار دستگاه باید به صورت دوره ای در بازه زمانی مناسب بررسی شود . برنامه ­ریزی زمانی برای بررسی و تست دستگاه بر اساس شرایط نصب ، مونتاژ و نوع کارکرد بالابر است.

ایمنی بالابر متحرک مفصلی

بالابر متحرک مفصلی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر مفصلی

بالابر مفصلی: در برخی از شرایط حمل و جابه جایی باردرراستای افق انجام می­شود. برای مثال در کارخانجات صنعتی، مراکز خرید، فرودگاه ها، مراکز مذهبی، استادیوم های ورزشی، و سایر موارد بالابر مفصلی بهترین وسیله برای جابه جایی افقی وسایل است. سیستم عملکرد بالابرهای مفصلی به گونه ای است که به وسیله نیرو محرکه موتور الکتریکی ، دیزلی یا ترکیبی استفاده کرده و قابلیت جابه جایی بار با سرعت 5 کیلومتر بر ساعت را دارند. بالابرهای مفصلی قابلیت حرکت در ارتفاع را دارند و بدون نیاز به جک کار می­کنند . در این حالت  بدون جک بالابر نیاز به پایین آوردن بوم نیز ندارد و خیلی سریعتر از محلی به محل دیگر جابه جا می شود.
انواع بالابر مفصلی تولید شده در شرکت کندوکاو ماشین با دسترسی افقی به طول 20 متر و ارتفاع 41 متر توانایی کار و جابه جایی انواع با در فضای محدود دارند.

بالابر مفصلی

بالابر متحرک مفصلی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر مناسب برای کار در ارتفاع

بالابر متحرک مفصلی یکی از انواع بالابر مناسب برای کار در ارتفاع به حساب می‌آید. بالابر متحرک مفصلی بر اساس راستای حرکت عمودی یا افقی به دو دسته بالابرهای متحرک مفصلی – تلسکوپی و مفصلی تقسیم بندی می­شود. اپراتور این دستگاه­‌ها امکان کنترل و به حرکت دراوردن دستگاه در مکان های شلوغ را دارند. در فضاهای شلوغ اپراتور به راحتی امکان دسترسی به محل موردنظر را دارد و زاویه حرکت قابل کنترل است. محدوده حرکتی این بالابرها گسترده و کار با آن ها آسانتر است. بالابرهای متحرک مفصلی تولید شده در کشورهای صنعتی و وارداتی با قیمت­های گران هستند.

سخن پایانی

اگر شما در هر محلی مشغول به کار هستید و نیاز به جابه جایی انواع بار دارید باید یک دستگاه  بالابر متحرک بر اساس محیط کار و حجم بار تهیه نمایید. بالابرهای متحرک مفصلی در مدل‌­های عنکبوتی ( بالابر متحرک مفصلی و تلسکوپی) تولید و به بازار عرضه شده است. برای خرید دستگاه بالابر متناسب با شرایط کاری باید تمام نکاتی که در این مطلب درباره مشخصات فنی توضیح دادیم را مطالعه کنید. ما در این مقاله به بیان مواردی از قبیل : بالابر متحرک مفصلی سیستمی بسیار کارآمد در ارتفاع، بالابر مفصلی، ایمنی بالابر متحرک مفصلی  پرداختیم .
در تمام کارخانه‌­ها، مراکز تولیدی و کارگاه های صنعتی یا انبارهای بزرگ و.. نیاز به استفاده از بالابر متحرک داریم . این بالابرها بر اساس نیاز مشتری طراحی وتولید شده­‌اند. گروه صنعتی آتی بالابر یکی از برترین مراکز تولید وفروش انواع بالابرها ولیفتراک در کشور است. این شرکت جهت ارائه خدمات نوین حمل ونقل وسهولت در سیستم جابه جایی بار پیشرفته­ترین دستگاه­های بالابر را به بازار وارد کرده است. برای اطلاع از قیمت نهایی بالابر متحرک و دریافت راهنمایی دستگاه با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.
نشانی آتی بالابر : تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت (آتی بالابر).تلفن مدیریت  ( جناب آقای ساعی):  09125462051

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button