blog بالابر خانگی کششی + ویژگی‌های بالابر خانگی کششی

بالابر خانگی کششی

source this article منبع مقاله
بالابر خانگی کششی

بالابر خانگی کششی

بالابر خانگی کششی موضوع این مقاله است. جا‌به‌جایی اشیاء، اشخاص و … در برخی از مکان‌ها بنا به دلایلی از جمله مسافت، سنگین بودن اشیا و نا امن بودن مسیر موردنظر، لازم است با ماشین‌آلاتی از جمله بالابرها صورت بگیرد. بالابرها انواع مختلفی دارند. اما آنچه که در این مقاله می‎خواهیم شمارا با آن آشنا کنیم بالابرهایی است که برای ساختمان‎ها (چه مسکونی و چه غیرمسکونی) استفاده می‎شود بنابراین دراین‎جا بالابرهای کششی یا وینچی را به شما معرفی می‎کنیم. از جمله خصوصیات بالابرهای کششی یا وینچی عبارتند از:
1. بالابرهای کششی دارای قیمت مناسب‌تر از انواع دیگری چون بالابرهای هیدرولیکی هستند
2. امنیت این بالابرها از انواع دیگر به دلیل نوع و کاربردی که دارد پایین‌تر می‌باشد.
3. این بالابرها قدرت کششی پایین‌تری دارند در نتیجه بهتراست برای اشیاء و بارهای خیلی سنگین به‌کار گرفته نشود.
معمولا از این نوع بالابرها در امورات مربوط به داخل ساختمان‌ها، منازل، مغازه و فروشگاه‌ها، رستوران و هتل‎ها، مراکزخدماتی و … می‌توان استفاده کرد. لازم به ذکر است که بالابرهای خانگی کششی در لیست پرطرفدارترین بالابرها می‌باشد و دارای استفاده‌های متعددی یرای اشیاء و اشخاص است.
بالابرهای کششی خانگی را در انواع طرح‌ها و شکل‌های مختلفی می‎توان تولید و طراحی کرد، بنابراین خریداران و متقاضیان بالابرهای کششی می‌توانند برحسب سلیقه شخصی و نیاز، آن‌را در طرح‌ها وسایزهای مختلفی سفارش دهند. لازم است متقاضیان گرامی به این نکته توجه نمایند که بهتراست از بالابرهای کششی غالبا برای جابه‌جایی بار (نه خیلی سنگین) استفاده کنند نه اشخاص. چرا که توان و بازدهی طراحی‌هایی که منحصرا برای جابه‌جایی بار ساخته شده، برای نقل ‌و انتقالات افراد مناسب نیست و به‌عبارتی نیرو و مقاومت آن‌ها منحصرا برای جابه‌جایی بار تولید و طراحی شده‌است بنابراین لازم است افراد با توجه به شناخت از ویژگی‌های مختلف بالابرها، آن‌هارا تهیه کنند. از ویژگی های دیگر بالابرهای کششی، کفی بودن آن است، کفی بودن بالابرها کار را برای نقل و انتقالاتی چون: اشیاء سنگین، افراد معلول و … آسان‎تر می‎کند. همچنین قیمت این‌دسته از بالابرها بسیار ارزان‌تر از انواع بالابر‌های دیگری چون هیدرولیکی است. اما بالابرهای کششی به دلیل نداشتن معیارهایی مثل راپچر ولو و پاراشوت امنیت کم‌تری نسبت به دیگر بالابرها دارد. لازم به ذکر است راپچر ولو سرعت بالابر را تغییر می‎دهد و پاراشوت تنظیمات مربوط به متوقف کردن دستگاه را برعهده دارد.
از انواع بالابرهای کششی که اشخاص می‌توانند در ساختمان‌های مسکونی استفاده کنند بالابرهای نیم‌کابین نام دارند معمولا افراد این‌نوع بالابرها را برای انتقال و جابه‌جایی در بین طبقات می‌توانند سفارش دهند. بالابرهای کششی در منازل برروی پله‌های ساختمان طراحی و ساخته می‌شود. بالابرهای کششی از مقاومت و نیروی خیلی بالایی برخوردار نیستند و در حد همان انتقال‌دهنده اشیاء و اشخاص می‌باشد. بنابراین شما با صرف هزینه‌ای پایین می‌توانید کنید.‎ آن‎را در طراحی‌هایی مطابق با سلیقه شخصی و نیاز خود سفارش داده و از آن استفاده برای ثبت سفارش بالابرهای کششی و کسب اطلاعات بیشتر از شرکت آتی ‎بالابر می‏توانید با شماره 09125462051 که توسط آقای ساعی اداره می‏شود تماس حاصل فرمایید. آدرس شرکت: تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه شرکت آتی بالابر می‏باشد.

بالابر خانگی کششی

بالابر خانگی کششی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

ویژگی‌های بالابر خانگی کششی

1. می‌توان کفی بالابرهای‌ خانگی کششی را استیل‌کاری کرد.
2. از ویژگی‌های بالابرهای خانگی این است که می‌تواند تا ارتفاع 10 متر نقل و انتقال انجام دهد به‌طوری‌که در 4 بار امکان متوقف شدن دارد.
3. از دیگر ویژگی‌‎‌های این دستگاه داشتن کلید فرمان و همچنین سیستم اطاعت خودکار برای به حرکت درآوردن فرمان موردنظر می‎باشد. این کلید قابلیت قفل‎ شدن دارد بنابراین از این لحاظ امنیت دستگاه حفظ می‎شود.
4. سرعت بالابرهای کششی خانگی را می‎توان به‌دلیل برخورداری از قابلیت نسبت‌های پایین‎تر گیربکس تغییر داد و به‎ عبارتی می‎توان سرعت دستگاه را کنترل کرد. ازاین‏رو بالابرهای کششی خانگی را می‏توان متناسب با زمان موردنیاز حرکت داد.
5. بالابرهای کششی خانگی دارای درایو تغییر سرعت می‌باشند. سرعت این دستگاه‌ها را به وسیله کلیدهای start و stop  می‌توان بدون آن‌که به آن شکی وارد شود و باعث خلل و ناامنی شود، تغییر داد به عبارتی طراحی دستگاه‌های کششی به ‏گونه‌‏ای می‏باشد که بسیار نرم و کارکردن با آن‏ها بسیار آسان می‌باشد.
6. تولیدکنندگان این دستگاه‌ها را با قابلیت نصب موتور گیربکس به متقاضیان ارائه می‌دهند. دراین راستا نصب موتور گیربکس می‌تواند براساس طراحی تقاضا شده برروی دستگاه ساخته و ارائه شود.
7. این دستگاه دارای سنسور نوری می‌باشد. سنسور نوری می‌تواند اشیاء را در زیر کیفی در زمان پایین آمدن شناسایی کند.
8. دستگاه‌های بالابر خانگی کششی را می‌توان طوری طراحی کرد که علاوه بر استفاده از برق سه فاز از برق تک‌ فاز نیز استفاده کند و همچنان از امنیت بالایی برخوردار باشد.
9. حداکثر توان استفاده از این دستگاه‌ها برای انتقال و جابه‌جایی بار و اشیاء تا وزن 1500 کیلو‌گرم می‌باشد. بنابراین در استفاده از بالابرهای کششی لازم است از همان اول شرایط آن را رعایت کرد تا در آینده مشکلی ایجاد نشود.

ویژگی های بالابر خانگی کششی

بالابر خانگی کششی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

نصب بالابر خانگی کششی

بعداز آن‌که دستگاه‌های بالابر توسط متقاضیان سفارش داده‌شد کارشناسان و مسئولان نصب بالابر به در محل حاضر خواهند شد تا با اندازه‌گیری محلی که متقاضی خواهان نصب در آن قسمت است، اندازه دقیق محل نصب را بدست آورد. لازم است کارشناسان مربوطه از مهارت و تخصص بسیاربالایی در این زمینه برخوردار باشند. بنابراین بعداز اندازه‌گیری دقیق محل نصب، تولید و طراحی بالابر کششی خانگی، کارشناسان متخصص اقدام به نصب بالابر می‌کنند. همچنین لازم به ذکر است که شرکت‌ها نصب و راه‌اندازی بالابر را به‌صورت رایگان برای متقاضیان انجام می‌دهند. به‌این صورت شرکت آتی بالابر با برخورداری از کارشناسان و کارکنان حرفه‌ای می‌تواند عملیات نصب و راه‌اندازی بالابر را در مدت زمانی یک روزه برای متقاضیانش انجام‌ ‌دهد.

قیمت بالابر کششی خانگی

در پرداخت هزینه جهت راه‌اندازی بالابر خانگی کششی لازم است معیارهایی مثل: 1. اندازه و ابعاد بالابر
2. توان و مقاومت موتور آن
3. ارتفاع بالابر
4. جنس کفی و اندازه آن درنظر گرفته شود.
در این‌جا لازم است مشتریان گرامی‌ جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و تولید، نصب و هزینه تمام‌شده برای تهیه بالابرهای خانگی کششی با شماره‌تلفن مندرج شده در سایت آتی‌بالابر یا با شماره‌تلفن 09125462051 تماس حاصل بفرمایید و جهت راهنمایی‌های بیشتر با کارشناسان و مشاوران شرکت آتی بالابر در ارتباط باشید. لازم به ذکر است مدیریت این مجموعه توسط آقای ساعی، اداره می‌شود. همچنین برای مراجعه حضوری لازم است به آدرس تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، شرکت آتی بالابر مراجعه نمایید.

قیمت بالابر خانگی کششی

بالابر خانگی کششی - شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

تفاوت بالابر هیدرولیک یا بالابر کششی

در مورد این‌که بالابر کششی بهتر است یا بالابر هیدرولیکی بسیاری از کارشناسان با یکدیگر به اتفاق‌نظر نرسیده‌اند چرا که این دو بالابر هریک از جهت‌هایی مزایا و معایب خود را دارد و هر یک از آن‎ها کارکرد خاص خودرا دارند.
نوع کاربرد بالابرهای هیدرولیکی و کششی از آن جهت باهم تفاوت دارد که هریک برای شرایط و مکان‌ و زمان متفاوتی طراحی شده است به‌همین جهت برای انتخاب بالابر ابتدا باید با این بینش که از قبل نوع کاربرد را تشخیص داده و بعد برای نصب آن اقدام کنیم.
معمولا در شرایط زیر از بالابر هیدرولیک و آسانسور هیدرولیک استفاده می شود:
1. اولین شرط این است فضایی که قرار است در آن بالابر یا آسانسور نصب شود کوچک باشد و به عبارتی مکان نصب، فضای کوچکی را اشغال کند. چنین ویژگی می‏تواند در اشغال فضا خصوصا در محوطه‏های کوچک صرفه‏جویی کند. بنابراین می‏توان در کنار نصب بالابر استفاده‌‏ای بهینه از فضای اطراف بالابر کرد.
2. آسانسور و بالابرهای هیدرولیک دارای طراحی‌های متنوعی می‌باشد ازجمله این‌که برای نصب بالابر یا آسانسور‌ها برای خانه‌های لوکس می‌توان نمای آن‏را شیشه‌ای طراحی کرد.
3. از این آسانسورها می‌توان در ساختمان‌هایی که دارای 4 طبقه هستند و یا کمتر از 4 طبقه دارند از بالابرهای هیدرولیکی استفاده کرد.
4. از این بالابر‌ها برای زیباسازی و ایجاد نظم در فضا معمولا به ‏کار می‏رود. برای خلق و ایجاد ظاهری شکیل‏تر و مدرن‏تر در مکان‌ها و ساختمان‏‌هایی که زیبا کردن فضا دارای اهمیت باشد می‌توان این نوع از بالابرها را به‌کار گرفت.
5. در صورتی‌که مکان نصب طوری باشد که نمی‌توان برای آن عملیات حفر چاه انجام داد می‌توانند از این آسانسور استفاده کنند.
6. یکی دیگر از مزیت‌های این آسانسور بی‌صدا بودن آن است بنابراین برای مکان‌هایی کاربرد دارد که صدا نداشتن آسانسور مهم است. مکان‏هایی همچون: بیمارستان‏ها و منازل مسکونی از این دسته می‏باشند.
معمولا در شرایط زیر از آسانسورهای کششی استفاده می شود:
1. برای مکان‌های کاری و مکان‌هایی داشتن سرعت بالا در آن‌ها اهمیت دارد.
2. از دیگر کاربردهای بالابر کششی برای ساختمان‌هایی است که می‌توان گفت تراکم نسبتا بالایی دارند.
3. برای ساختمان‌هایی که بیشتر از 4 طبقه را به خود اختصاص داده‌اند.

مزایای بالابر و آسانسور کششی

1. این آسانسورها برای جابه‌جایی سرعت بسیارخوبی دارند و از صرف زمان و انرژی غیرضروری جلوگیری می‌کند. بنابراین برای مکان‌‏هایی که وقت و به ‏موقع انجام دادن کارها اهمیت زیادی دارد نصب بالابرهای کششی لازم و ضروری می‏باشد.
2. برای ساختمان‌ها و یا مکان‌هایی که بیشتر از 5 طبقه داشته باشند بسیار کاربردی می‌باشد. چنین ویژگی در مصرف زمان و انرژی بیهوده صرفه ‏جویی می‏کند و از بسیاری از زیان‏های جانی و مالی جلوگیری می‎کند.

سخن پایانی

در این مقاله ما با سفارش وثبت آسانسور و مواردی چون: ویژگی‌های بالابر خانگی کششی یا وینچی، نصب بالابر خانگی کششی، قیمت بالابر خانگی کششی، تفاوت بالابر هیدرولیکی با بالابر خانگی کششی، شرایط استفاده از بالابر هیدرولیکی و مزایای بالابر کششی آشنا شدیم اما اگر قصد دارید بالابر کششی یا هیدرولیکی برای ساختمانتان نصب کنید لازم است مراحل 0 تا 100 کار را به‌دست کارشناسان مجرب و متخصص شرکت آتی بالابر بدهید بنابراین جهت هماهنگی و اطلاع از شرایط ثبت سفارش لازم است با شماره تلفن 09125462051 تحت مدیریت آقای ساعی تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت مراجعه حضوری می‌توان به نشانی تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه شرکت آتی بالابر حاضر شوید وبه ‏صورت حضوری در صحنه ازاین ‏دسته از بالابرها دیدن فرمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button