بالابر ثابت عنکبوتی

بالابر ثابت عنکبوتی

بالابر ثابت عنکبوتی

بالابر ثابت عنکبوتی بالابری می‌باشد که دارای چهار پایه مستقر بر روی زمین و ظاهری خاص می‌باشد .این بالابر ساختار بسیار مستحکمی دارد و نیاز به فضای کمی دارد. در سال‌های اخیر و در پی گسترش تکنولوژی های جدید راه آسان‌تری به جهت حمل بارهای سنگین در یک راستا و یا در بین طبقات ایجاد شده است و ابزارآلاتی به نام بالابر وارد بازار شده‌اند. بالابرها که دارای مکانیزمی بر اساس هیدرولیک هستند ابزارهایی را شامل می‌شوند که می‌تواند انسان، بار، تجهیزات و وسایل گوناگونی را که توانایی حمل آنها برای انسان ممکن نمی‌باشد را در شرایط گوناگون جابجا نماید. توجه داشته باشید که بالابرها دارای مکانیزمی مستقل از جرثقیل ها ،لیفتراک ها و یا حتی آسانسورها می‌باشند و با این وسایل دارای تفاوت‌های گوناگونی هستند.
بالابر ها در مدل‌های گوناگونی و با دارا بودن مکانیزم های متفاوتی تولید می‌شوند که می‌توان بالابر های ثابت، بالابر های متحرک و بالابرهای هیدرولیکی را نام برد. از جمله بالابرهایی که مورد استقبال مردم واقع شده است و استفاده از آن در بین مردم زیاد است بالابر عنکبوتی می‌باشد.
در صورتی که شما هم برای کار در ارتفاع نیاز به داشتن یک بالابر دارید ممکن است مشکلات زیادی در رابطه با نحوه تصمیم گیری و انتخاب نوع مناسب بالابر داشته باشید زیرا انتخاب یک بالابر صحیح متناسب با نوع کاربری که مورد نیاز می‌باشد می‌تواند کار شما را بسیار آسان‌تر نماید .شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع بالابرها با قیمت‌های گوناگون و با کیفیت بالا می‌باشد که جهت اطلاع از انواع مختلف بالابر ها و نیز قیمت این ابزار می‌توانید با شماره تماس09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

بالابر ثابت عنکبوتی

بالابر ثابت عنکبوتی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر عنکبوتی

دامنه کاری بالابر عنکبوتی بسیار وسیع و منعطف می‌باشد. در مقایسه با سکوهای کار دیگر در این ارتفاع بالابر عنکبوتی بسیار سبک تر می‌باشد و فشار کمتری را بر روی زمین وارد می‌کند. همچنین این نوع بالابر برای استفاده در فضاهای کم و باریک، مسیرهای سخت ،شرایط نامناسب و سطوح داخلی ساختمان می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
همانطور که گفته شد بالابرهای عنکبوتی دارای ظاهری خاص هستند و به واسطه این طراحی خاص می‌توانند در محیط هایی که بالابر های سنتی مانند تلسکوپی و آکاردئونی دارای کارایی نمی‌باشند مورد استفاده قرار بگیرند و راه اندازی شوند.
بالابر عنکبوتی دارای مزیت‌های گوناگونی می‌باشد همچون عدم آسیب رسانی به سطوح حساس و آسیب پذیر و نیز دارا بودن وزن پایین همچنین قابلیت عبور از ورودی های کوچک و باریک را به سبب دارا بودن اندازه مناسب و کامپکت دستگاه در حالت جمع شده و ایجاد دسترسی به پیچیده ترین نقاط را دارد، به همین دلیل این نوع بالابر جایگزین دیگری ندارد.

کاربرد بالابر عنکبوتی ثابت چیست؟

همانطور که گفته شد بالابر عنکبوتی دارای مزیت‌های گوناگونی در مقایسه با مدل‌های دیگر بالابر می‌باشد. بالابر عنکبوتی مزایای گوناگونی را در رابطه با نحوه عملکرد و تاثیر آن در روند کار به کاربر ارائه می‌نماید. ابزارآلات باربری به جهت کار در ارتفاعات مختلف و کارهای دیگری مانند باغبانی، ساخت و ساز، نگهداری بار هنگام تعمیرات و غیره در محیط های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
با استفاده از این نوع بالابر ها می‌توانید کارهای گوناگونی مانند تعمیر و نگهداری ابزار آلات ساختمان ها ،آرایش و هرس کردن درختان، ساخت و ساز در مکان‌های گوناگون و غیره را به راحتی انجام دهید. مهمترین مزیت و ویژگی بالابرهای عنکبوتی اندازه کم حجم شان می‌باشد که برای استفاده در مشاغل داخلی بسیار پیشنهاد مناسبی است زیرا بالابرهای عنکبوتی می‌توانند در اکثر درهای ورودی استاندارد بدون هیچگونه جابجایی چرخش نمایند و به همین علت می‌توانند در مکان هایی که دارای محدودیت فضا می‌باشند مانند انبارها یا راه های باریک از این بالابر استفاده نمود.
از جمله جایگزین‌های بالابرهای سنتی می‌توان بالابر خودکششی عنکبوتی را نام ببرد که با توجه به کاربردهای وسیعی که دارد می‌توان در مکان هایی که نمی‌توان از بالابر های سنتی استفاده نمود از این مدل بالابر بهره برد به این دلیل که این بالابرها دارای مکانیزم چرخ هایی هستند که می‌توانند در جای خود ثابت بمانند و به جای داربست های سنتی و گران قیمت مورد استفاده قرار بگیرند.

کاربرد بالابر عنکبوتی ثابت چیست؟

بالابر ثابت عنکبوتی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

ویژگی بالابرهای عنکبوتی چیست؟

 1. سرعت آن می‌تواند به وسیله کاربر تنظیم شود.
 2. نحوه حرکت آن به صورت خودکشی می‌باشد.
 3. بالابر عنکبوتی دارای سه نوع سیستم نیرو شامل هیربد، الکتریکی و دیزل می‌باشد.
 4. این نوع بالابر قابلیت دسترسی به نقاط غیر قابل دسترس در هر مکانی را همانند مکان های پر زاویه دار ،گنبدی مانند و غیره را دارا می‌باشد.
 5. می‌توان بارگیری و تخلیه خودکار را بدون دخالت افراد دیگر و یا ابزار آلات دیگر باربری همچون لیفتراک یا استاکر انجام داد.
 6. توانایی جابجایی از ورودی های باریک را دارا می‌باشد.
 7. چهار بازوی هیدرولیکی دارد که باعث مستقر شدن محکم آن بر روی زمین می‌شود.
 8. این نوع بالابر ها به دلیل دارا بودن وزن کم و نیز چرخ های ضد خش به هیچ سطوح و یا دیواری صدمه نمی‌رسانند.
 9. این بالابرها می‌توانند به سیستم تراز اتوماتیک تجهیز شوند.

مکانیزم عملکردی بالابر عنکبوتی ثابت چیست؟

بالابرهای عنکبوتی پاهایی عنکبوتی شکل و محکم را دارا می‌باشند که مانند بالابرهای دیگر دارای مکانیزم هیدرولیکی هستند. در زمانی که عمل بارگیری انجام می‌شود پاهای بالابر عنکبوتی در جای خود محکم قرار می‌گیرد و قفل می‌شود که این کار باعث می‌شود وزن بالابر به صورت ثابت نگه داشته شود و فشار وارده بر زمین کاهش یابد.

مکانیزم عملکردی بالابر عنکبوتی ثابت چیست؟

بالابر ثابت عنکبوتی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

عمده فعالیت بالابر عنکبوتی در کجا می باشد؟

بالابرهای عنکبوتی دارای زمینه کاری وسیعی می‌باشند و استفاده از آنها معمولاً در فضا های باریک و ارتفاعات بالا همانند باغبانی، ساخت و ساز، نقاشی فضای بیرونی ساختمان، تعمیرات و غیره به چشم می‌خورد.

کاربرد بالابر تلسکوپی عنکبوتی

 1. کاربرد در فروشگاه های بزرگ
 2. کاربرد در فرودگاه ها
 3. کاربرد در مساجد
 4. کاربرد در کارخانجات
 5. کاربرد در اداره‌های برق
 6. کاربرد در واحدهای رفاهی و خدماتی
 7. کاربرد در ترمینال ها
 8. مورد استفاده در واحدهای آتش‌نشانی
 9. مورد استفاده در سالن های ورزشی

مزایای بالابر مفصلی_تلسکوپی عنکبوتی

 1. دارای ایمنی بالایی هستند.
 2. طول عمر زیادی دارند.
 3. این بالابرها دارای سیستم فرود اضطراری هستند.
 4. قابلیت‌ یدک کشی و جابجایی به وسیله خودروهای بارکش را دارا می‌باشند.
 5. دارای طراحی زیبا ،بادوام و مستحکمی هستند.
 6. با استفاده از نیروی وزن حرکتی رو به پایین دارند.
 7. سیستم ایمنی کنترل فشار دارند .
 8. دارای چرخ های مقاوم هستند.
 9. می‌توان به وسیله کاربر از بیرون و داخل کابین آن ها را کنترل نمود.
 10. قابل راه اندازی با برق ۲۲۰ ولت یا باتری با شارژ ۲۰ آمپر هستند.

نکات مهم در استفاده از بالابر عنکبوتی ثابت

لازم است همانند هر بالابر و آسانسور دیگری قبل از استفاده از بالابر عنکبوتی نیز نکات ایمنی و مراقبت های لازم و ضروری آن را بشناسیم تا بتوانیم با رعایت این نکات طول عمر دستگاه را افزایش دهیم. باید قبل از استفاده از بالابر عنکبوتی اطمینان حاصل نمایید که همه تجهیزات دارای کارایی مناسبی هستند.
سازنده بالابر معمولاً یک دفتر راهنمای دستورالعمل را به مشتری ارائه می‌دهد که این دفتر دارای جزئیات مربوط به موارد قبل از استفاده می‌باشد. در هنگام استفاده از بالابر عنکبوتی لازم است نکاتی را بررسی نمایید که در ادامه به آنها اشاره می‌شود:
1- مایعات بالابر مانند روغن، بنزین، گازوئیل یا ماده خنک کننده را مورد بررسی قرار دهید. همچنین لازم است تا نشتی مایعات ذکر شده را نیز بررسی نمایید.
2- لازم است تا در صورت وجود، فشار باد لاستیک ها را مورد بررسی قرار دهید.
3- بررسی شارژ باتری
4- بررسی ترمز و فرمان
5- بررسی چراغ های سیگنال و دزدگیر ها
6- لازم است تا از سالم بودن قطعات بالابر اطمینان حاصل فرمایید.
7- حتماً کلیه سیستم هیدرولیکی و الکتریکی را مورد بررسی قرار دهید.
8- در صورتی که پس از بررسی مشخص شد که قطعه ای دارای عیب می‌باشد بهتر است تا زمان تعمیر از آن استفاده نکنید.
آگاهی از آسانسور عنکبوتی و کاربردهای متعدد آن برای هر فردی که به مدت طولانی در کارهای ساخت و ساز باشد به وضوح آشکار است. از جمله ویژگی های اصلی که بالابرهای عنکبوتی دار می‌باشند همه کاره بودن آنها است. از بالابرهای عنکبوتی می‌توان در داخل و خارج از منزل و همچنین برای انواع مختلف پروژه ها استفاده نمود.

نکات مهم در استفاده از بالابر عنکبوتی ثابت

بالابر ثابت عنکبوتی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

سخن پایانی

در این مقاله با بالابر ثابت عنکبوتی آشنا شدید و در رابطه با این بالابر موضوعات گوناگونی ارائه شد. از جمله مطالبی که در این مقاله عنوان شد می‌توان به کاربرد بالابر عنکبوتی، ویژگی‌های بالابر عنکبوتی، مکانیزم عملکردی بالابر عنکبوتی، عمده فعالیت های بالابر عنکبوتی، کاربرد بالابر تلسکوپی عنکبوتی و غیره اشاره نمود.
همانطور که در مطالب پیشین نیز عنوان شد یکی از انواع بالابر هایی که به صورت مکرر مورد استفاده عموم مردم قرار می‌گیرد بالابرهای عنکبوتی می‌باشند که شما می‌توانید با توجه به نیازهای فردی و نیز کاربری دستگاه مورد نظر یکی از این انواع این بالابر ها را انتخاب نمایید تا بتوانید کار های خود را به سهولت و در زمان کمتری به انجام برسانید.
شرکت آتی بالابر از جمله فعال ترین شرکت‌ها در تهران در زمینه تولید انواع مدل های بالابر با کیفیت بالا می‌باشد.
شما عزیزان می‌توانید به جهت اطلاع از انواع مدل های بالابر عنکبوتی و نیز بالابر های دیگر و همچنین برای اطلاع از قیمت انواع بالابر با شماره تماس 09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *