بالابر ثابت خانگی

بالابر خانگی ثابت آتی بالابر

بالابر ثابت خانگی

بالابر وسیله‌ای برای جابه‌جایی وسایل و افراد است. بالابر انواع مختلفی دارد که هر کدام مکانیزم خاص خود را دارند. یکی از انواع بالابرها، بالابر ثابت است. چنین بالابرهایی برای جابه‌جایی بارهای سنگین یا انتقال بار، وسایل نقلیه در خطوط تولید، انبارها استفاده می‌شود. بالابرهای ثابت نیاز به یک گودال برای جمع آوری تجهیزات دارند. شرکت آتی بالابر با هدف به‌کارگیری نیروهای مجرب با ارائه خدمات ارزنده به مشتریان، سابقه خوبی در این صنعت دارد. جهت تماس و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالابر ثابت خانگی می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.
مشاوره رایگان: 09125462051

بالابر خانگی ثابت

بالابر ثابت خانگی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر ثابت چیست؟

بالابر ثابت وسیله‌ای است که برای حمل و نقل افراد و اجسام سنگین استفاده می‌شود و انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. بالابرهای ثابت برای جابه‌جایی بارهای سنگین مانند خودرو استفاده می‌شوند و در انبارها نیز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای این نوع بالابرها، چاهی برای تا کردن دستگاه  مورد نیاز است.

بالابر خانگی ثابت

آسانسورهای خانگی یا بالابر ثابت خانگی (Home Lift) به دلیل استفاده در مناطق مسکونی به عنوان بالابر هیدرولیک طبقه بندی می‌شوند. باید سروصدای کم و ایمنی بالا داشته باشند، بنابراین از واحد درایو هیدرولیک استفاده می‌کنند. آسانسورهای خانگی برای افراد مسن و کم توانی که نمی‌توانند از پله‌ها بالا و پایین بروند مناسب است. آسانسورهای خانگی همچنین برای جابه‌جایی افراد و اشیا بین طبقات در رستوران‌ها، منازل و مغازه‌هایی که قابلیت استفاده از آسانسور را ندارند، بسیار عالی هستند.

مشخصات بالابر ثابت خانگی

مکانیزم ساخت بالابر ثابت خانگی یا همان آسانسورهای خانگی و رستورانی بر اساس مکانیزم هیدرولیک بوده و از واحد محرک هیدرولیک استفاده می‌کند و نوع کاربری آن‌ها متفاوت است. در نتیجه با نام‌‌هایی مانند آسانسور فروشگاهی، بالابر رستوران و بالابر مغازه نیز شناخته می‌شوند.

ویژگی‌های بالابر ثابت خانگی

 1. همچنین قابلیت کار کردن با برق تک‌فاز و سه فاز
 2. واحدهای برق (پاورپوینت‌های) ایتالیایی
 3. قابلیت کار با برق یو پی اس
 4. قابلیت کنترل و رانندگی از کابین
 5. سیستم ایمنی تشخیص موانع زیر کابین
 6. سیستم ضد سقوط چتر نجات (پاراشوت)
 7. نیازی به حفر چاه نیست
 8. پشتیبانی فنی قوی 24 ساعته
ویژگی‌های بالابر خانگی

بالابر ثابت خانگی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

نحوه عملکرد بالابر ثابت خانگی

بالابر ثابت خانگی به عنوان بالابر ثابت که به آن بالابر هیدرولیک نیز گفته می‌شود، با کمک جک هیدرولیک و ریل و با کمک یک واحد محرک هیدرولیک که مهم‌ترین قسمت این است از مکانی به مکان دیگر حرکت می‌کند. با استفاده از سیستم برق تک فاز یا سه فاز، امکان راه اندازی و توقف دستگاه در طبقات با کنترل میکروسوئیچ ایجاد می‌شود.

بالابر ثابت خانگی ریل پنهان

در زمینه آسانسورهای خانگی علاوه بر جنبه فنی و سازنده، زیبایی و آرامش آسانسور و سازگاری با طراحی منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو آتی بالابر برای اولین بار در ایران آسانسوری را به عنوان آسانسور ریلی مخفی ساخت و عرضه کرد که تمامی ریل‌ها و اتصالات آسانسور در آن مخفی است که علاوه بر زیبایی محیط اطراف، امنیت و آرامش بیشتری را به کاربر ارائه می‌دهد. به‌طوری‌که تماشاگران یا مهمانان فقط در لحظه استفاده از این آسانسور متوجه حضور آن می‌شوند.
بالابرهای ثابت خانگی ریل مخفی در دسته آسانسورهای هیدرولیک قرار می‌گیرند، علاوه بر اینکه تمامی وظایف آسانسورهای هیدرولیک را دارا می‌باشند، ایمنی و زیبایی بیشتری نیز دارند زیرا بالابرهای ریلی و هیدرولیک پشت تخته ام دی اف قرار دارند و دیگر خطراتی همچون نیشگون گرفتن دست کودکان یا پیچیده شدن اقلام لباسی مانند شال و چادر دور سرجک و زنجیر اتفاق نمی‌افتد. همچنین رنگ و طرح تخته چوبی یا ام دی اف کاملاً تغییر یافته و مطابق با سلیقه و میل مشتری قابل انتخاب می‌باشد؛ بنابراین بالابر ریل مخفی برای منازل، رستوران‌ها و ادارات که ظاهر خاصی دارند مناسب هستند.

تعمیر بالابر خانگی

 1. برای افزایش طول عمر بالابر ثابت خانگی خود به نکات زیر توجه کنید:
 2. در سیستم‌های انتقال، انتقال باید همیشه در حرکت باشد تا بدون نویز اضافی کار کند.
 3. گیربکس باید همیشه واسکازین داشته باشد.
 4. برای بالابرهای هیدرولیک، شیلنگ‌های متصل به بالابر باید هر 3 ماه یکبار بررسی شوند.
 5. ریل‌های مورد استفاده در بالابر ثابت خانگی باید بدون له شدن یا کج شدن لبه‌ها نصب و استفاده شوند.
 6. کلیدهای مورد استفاده در آسانسورهای خانگی باید دور از آب و رطوبت نگهداری شوند.
 7. بازدید دو‌ماهه از سنسورهای مورد استفاده در آسانسور منزل
 8. خدمات جامع سالانه توسط خدمات کار مجرب
 9. استفاده رایج از بالابر ثابت خانگی
تعمیر و نگهداری بالابر خانگی

بالابر ثابت خانگی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر خانگی دست دوم

از آنجایی که بسته به شرایط محیطی و درخواست مشتری از قطعات مختلفی برای نصب آسانسور مسکونی استفاده می‌شود و نحوه استفاده و نگهداری آن بر عمر مفید تجهیزات تأثیر می‌گذارد، می‌توان نتیجه گرفت که هر اتاقی نیاز به آسانسور مسکونی دارد؛ بنابراین آسانسور خانگی دست دوم به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

کاربرد بالابر خانگی

آسانسورهای خانگی برای مقاصد مختلف مانند بالابرهای خانگی با کابین برای جابه‌جایی ایمن‌تر که می‌توان آنها را با آسانسورهای شیشه‌ای خانگی، آسانسورهای معلول برای جابه‌جایی افراد دارای معلولیت و همچنین بالابرهای خانگی ساده با استفاده از کف و جک‌های هیدرولیک برای جابه‌جایی سازگار کرد ممکن است ضریب ایمنی پایینی داشته باشد و استفاده از آن توصیه نمی‌شود. در فضای محدود خانه، امکان استفاده از آسانسور کوچک خانگی نیز وجود دارد.

 1. نویز پایین
 2. افزایش امنیت
 3. صرفه جویی در مصرف برق (در حالت خاموش از برق استفاده نمی‌کند)
 4. ظرفیت بالابری مورد نیاز
 5. راه اندازی بسیار سریع
 6. . جنس آن‌ها خیلی بادوام است
 7. دقت کنترل بالایی دارند.
 8. صدای کمی دارند
 9. . آن‌ها دارای عملکرد بالا و قیمت مناسب هستند.
 10. این آسانسورها دارای پلکان اضطراری هستند.
 11. دارای رنگ در برابر خوردگی و پوسیدگی هستند.
 12. امکان نصب کابین تمام استیل وجود دارد.
 13. نصب این بالابرها ساده و آسان است
 14. تعمیر و نگهداری و مدیریت آسانسورهای ثابت آسان و ساده است.
 15. اکثر انواع بالابرهای ثابت به جز مدل‌های زنجیری و طناب دار ایمنی بالایی دارند.

قیمت بالابر خانگی

جهت اطلاع از قیمت بالابر خانگی نو و دست دوم می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. پس از بررسی نیاز شما، بهترین پیشنهاد‌‌ها را خدمتتان ارائه می‌کنیم.

سخن پایانی

تعهد شرکت تولیدی آتی بالابر در بخش پس از فروش ارائه بهترین پشتیبانی و احترام به مشتریان عزیز می‌باشد. ما همچنین می‌دانیم که این وظیفه ماست که سطح دانش مشتریان را در حوزه محصولات خود ارتقا دهیم تا از استفاده بهینه و کارآمد آن‌ها اطمینان حاصل کنیم. کارشناسان حرفه‌ای ما 24 ساعت شبانه روز در کنار شما هستند. شماره تماس: 09125462051

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *