blog بالابر ثابت آکاردئونی + قیمت بالابر آکاردئونی | 09125462051

بالابر ثابت آکاردئونی

source this article منبع مقاله
بالابر ثابت آکاردئونی

بالابر ثابت آکاردئونی

در این مقاله قصد داریم با بالابر ثابت آکاردئونی آشنا شویم . به شما خواهیم گفت مزایای بالابر ثابت آکاردئونی چیست و با کاربرد بالابر ثابت آکاردئونی آشنا می‌شویم.  بالابر ثابت آکاردئونی در کارخانه‌ها، انبارها، فرودگاه‌ها و به طور کلی در جاهایی که بارهای سنگین مورد نیاز است استفاده می‌شود. یکی از پرکاربردترین مکان‌ها برای بالابرهای قیچی صنعتی ثابت، در خطوط تولید است. همچنین بالابرهای فروشگاهی آکاردئونی بسیار محبوب هستند. ایمنی، طول عمر و سرعت بالابرهای قیچی همیشه بر سایر انواع بالابر ترجیح داده می‌شود. بالابر پارکینگ نیز یکی از کاربردهای این آسانسورها می‌باشد. با توجه به ظرفیت زیاد آسانسورهای آکاردئونی ثابت عموماً از برق سه فاز استفاده می‌شود.
آتی بالابر با مهر و موم‌ها تجربه در طراحی و ساخت این بالابرها، اولین و بزرگ‌ترین تولیدکننده بالابر قیچی در خاورمیانه است که محصولات متنوعی را در ابعاد و ظرفیت مختلف تولید می‌کند. جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد بالابر ثابت آکاردئونی و سایر بالابرها می‌توانید با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید. دریافت مشاوره رایگان: 09125462051

قیمت بالابر ثابت آکاردئونی

 جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد قیمت بالابر ثابت آکاردئونی و سایر بالابرها می‌توانید با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید. دریافت مشاوره رایگان: 09125462051

بالابر آکاردئونی ثابت

بالابر ثابت آکاردئونی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

بالابر آکاردئونی چیست؟

بالابر آکاردئونی یا بالابر قیچی یکی از پرکاربردترین انواع بالابرهای هیدرولیک در دنیا می‌باشد. این نوع بالابرها به دلیل ساختار فولادی و استحکام بالا، عموماً دارای ظرفیت بیشتر نسبت به سایر بالابرها، لرزش کمتر و ارتفاع کلی به دلیل مکانیسم بالابری کم است. همچنین به عنوان بالابر ایمن در کلیه پروژه‌های صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سکوی کار بزرگ بالابر سیزری به افراد زیادی امکان کار هم‌زمان یا جابه‌جایی وسایل بزرگ را می‌دهد. آکاردئون به صورت متحرک، خود کششی یا ثابت استفاده می‌شود. این بالابرها با برق یا باتری و یا حتی موتور دیزل کار می‌کنند. عدم استفاده کردن از کابل و زنجیر در بالابر قیچی باعث افزایش ایمنی می‌شود. آتی بالابر اولین و بزرگ‌ترین تولید کننده بالابر سیار و قیچی ثابت در ایران است. بالابر سیار اگر برای جابه‌جایی افراد طراحی و ساخته شده باشد، بالابر نفربر نیز نامیده می‌شود. استفاده از قطعات هیدرولیک و الکتریکی استاندارد، رنگ با کیفیت، طراحی دقیق با فاکتورهای ایمنی بالا، طی سالیان متمادی رضایت تمامی مشتریان را جلب کرده است. قیمت بالابر قیچی به عوامل زیادی از جمله کیفیت ساخت، میزان امکانات ایمنی، قطعات برقی و هیدرولیک استاندارد و … بستگی دارد.

انواع بالابر ثابت آکاردئونی

 1. بالابر خودروبر پارکینگی یک طبقه
 2. بالابر خودرو بر پارکینگی دو طبقه
 3. بالابر خط تولید
 4. بالابرهای ظرفیت بالا
 5. بالابر تراز بار کامیون برای تخلیه لیفتراک
 6. بالابر انبار طبقه اول
 7. بالابر انبار طبقه دوم
 8. و سایر بالابرها

ویژگی‌های بالابر قیچی

 1. انرژی مورد نیاز برای حرکت این بالابرها برق یا باتری و یک موتور است.
 2. از آنجایی که در بالابر قیچی از کابل و زنجیر استفاده نمی‌شود، ایمنی تجهیزات به حداکثر می‌رسد.
 3. همچنین به دلیل اینکه بالابر قیچی ایمنی خوبی دارد در کلیه کارهای صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لرزش و ارتعاش کمتری دارند و چون مکانیسم خاص خود را دارند طولشان کوتاه‌تر است.
 4. این نوع بالابر به دلیل ساختار و استحکام فولادی از ظرفیت بیشتری نسبت به سایر بالابرها برخوردار است.
 5. این بالابرها با سکوی کار بزرگ می‌توانند برای افراد زیادی به طور هم‌زمان کار کنند و بسیاری از تجهیزات را جابه‌جا کنند.
 6. ویژگی‌هایی مانند قطعات هیدرولیک و الکتریکی استاندارد، رنگ با کیفیت، طراحی دقیق با ایمنی بالا، در مدت زمان کوتاهی رضایت مشتری را جلب می‌کند.
ویژگی‌های بالابر قیچی

بالابر ثابت آکاردئونی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

کاربرد بالابر ثابت آکاردئونی چیست؟

بالابر ثابت آکاردئونی در انواع کارخانه‌ها، انبارها، فرودگاه‌ها و سایر مکان‌هایی که نیاز به حمل بارهای سنگین دارند استفاده می‌شود. بالابر مغازه‌ای آکاردئونی نیز طرف‌داران زیادی دارد.
قابلیت اطمینان بالا، دوام و طول عمر بالا از مزایای بالابرهای آکاردئونی ثابت است که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد. نمونه دیگری از این بالابرها مدل پارکینگی فندار که برای حمل خودروها از آن استفاده می‌کنند. از آنجایی که ظرفیت این آسانسورها زیاد است، از برق سه فاز استفاده می‌کند.

مزایای بالابر ثابت آکاردئونی

 1. این نوع بالابرها قابلیت تا شدن را دارند، بنابراین مدل 12 متری این دستگاه تا 160 سانتی متر قابل جمع شدن است، بنابراین فضای کمتری برای نگهداری نیاز دارد. برای عبور از ارتفاع و عرض محدود، مدل‌های 6، 8، 10 متری با چرخ‌های کارگاهی با عرض 90 سانتی متر طراحی شده‌اند.
 2. از دیگر مزایای این آسانسورها قابلیت نصب کابین‌های کشویی با کابین دوقلو می‌باشد. 60 سانتی متر طول آسانسور اضافی برای دسترسی بهتر به کابین اصلی اضافه شده است. همچنین، بخش نرده کابین دارای انبار، بازشوی جانبی و قابلیت خواب روی بالابر دارد.
 3. سیستم تغذیه قیچی بالابر به صورت پیشرفته یعنی با برق شهری 220 ولت و در صورت لزوم با باتری کار می‌کند.
 4. مصرف آکاردئونی بسیار کم است زیرا موتور خودرو برای بلند کردن کابین به سیستم هیدرولیک خودرو متصل است. هنگام فرود، توزیع کننده هیدرولیک باز می‌شود و پس از آن روغن هیدرولیک به دلیل وزن کابین و افراد به مخزن روغن ریخته می‌شود.
 5. اگر بالابر با باتری کار کند با هر بار شارژ 180 بار بالا می‌رود و در زمان پایین آمدن از باتری استفاده نمی‌کند.
 6. برای ایمنی بالای آسانسور آکاردئونی دو مدار کنترل 24 ولتی برای کابین و بدنه دستگاه طراحی شده است.
 7. یک کلید اضطراری در مدار کنترل طراحی شده است که با فعال شدن این کلید، سایر کلیدهای کنترل غیرفعال می‌شوند و در نتیجه ایمنی اپراتور افزایش می‌یابد.
 8. همچنین سیستم فرود اضطراری در انواع بالابرها وجود دارد. در صورت قطع برق، کشش آسانسور در بالا متوقف می‌شود و دستگاه توسط یک شیر پایین آورنده دستی به داخل پاور پک‌ها پایین می‌آید.
 9. در بالاترین و کمترین ارتفاع، بالابر دارای سنسورهایی است که به طور خودکار مدار را قطع کرده و دستگاه را متوقف می‌کند.
 10. همچنین این دستگاه مجهز به اینورتر است، بنابراین حرکت به سمت بالا می‌تواند روان باشد.
مزیت‌های بالابرهای آکاردئونی

بالابر ثابت آکاردئونی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

انواع چرخ‌های بالابر

 1. چرخ‌های خودرویی
 2. چرخ‌های کارگاهی

چرخ‌های خودرویی

چرخ‌های اتوماتیک 13 اینچی در بالابرهای آکاردئونی وجود دارد که باعث پایداری و دوام بیشتر تجهیزات و همچنین ایمنی بالا می‌شود. این چرخ‌ها از لرزش دستگاه و بالا نرفتن بالابر جلوگیری می‌کنند. این چرخ‌ها دارای یک محور اکسل و یک فرمان هستند که قابلیت چرخش 45 درجه به طرفین را دارد. فرمان نرم و حرکت آسان، جابه‌جایی یک تا دو نفر را آسان می‌کند. در عین حال، فرمان امکان بکسل کردن آسانسور با کمک ماشین را فراهم می‌کند.

چرخ‌های کارگاهی

چرخ‌های کارگاهی ارتفاع و عرض بالابر را کاهش می‌دهند. مناسب برای فضاهای تنگ، چرخ‌ها در عقب ثابت و در جلو چرخان هستند و تحرک و جابه‌جایی بسیار خوبی دارند.

جک‌های استقرار

 1. این جک‌ها متحرک بوده و در چهار طرف بالابر قرار گرفته‌اند تا تعادل و پایداری دستگاه حفظ شود. لطفاً توجه داشته باشید که هرگز نباید از بالابر بدون جک در جای خود استفاده کنید.
 2. حداکثر ارتفاع قابل استفاده برای آکاردئون 12 متر است.
 3. جک‌های هیدرولیک به دلیل آبکاری سخت مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش و خوردگی دارند.
 4. شاسی کف کابین از ورق فلزی آج‌دار ساخته شده است.
 5. جک هیدرولیک دارای چک فولی است که در صورت وجود مشکل یا شکستگی شیلنگ دستگاه را متوقف می‌کند.

سخن پایانی

شرکت آتی بالابر با سال‌ها تجربه در طراحی و ساخت انواع بالابرها اولین و بزرگ‌ترین تولید کننده بالابرهای قیچی در ایران است که طیف وسیعی از محصولات را در اندازه‌ها و ظرفیت‌های مختلف تولید می‌کند. برای دریافت مشاوره رایگان در مورد بالابر ثابت آکاردئونی و سایر بالابرها می‌توانید با متخصصین این شرکت تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان: 09125462051

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button