استاکر تمام برقی

استاکر تمام برقی

استاکر تمام برقی

در استاکر تمام برقی (electric stacker) کلیه عملیات‌های باربری و حرکت دستگاه توسط باطری ۲۴ ولت ۲۲۵ آمپر ساعت صنعتی تغذیه می‌شود. همچنین الکتروموتورهای حرکتی و پمپ دستگاه نیز از طریق بردهای الکترونیکی و دسته فرمان کاملا ارگونومیک قابل کنترل و هدایت هستند. این نوع بالابر(استاکرstacke)یک سکوی مخصوص دارد که اپراتور به همراه گارد محافظ می‌تواند روی آن بایستد که مخصوص عملیات تخلیه و بارگیری سنگین تا ۲ تن و با بیشترین سرعت در انبارهای بزرگ و متوسط می‌باشد. در صورتی که اپراتور مهارت بیشتری داشته باشد، سرعت عمل استاکر ها از لیفتراک بیشتر می‌شود. همچنین در مکان هایی که لیفتراک معمولی از لحاظ ابعاد و اندازه نمی‌تواند به‌خوبی مانور دهد می‌تواند به راحتی حرکت کند و زمان چیدمان و جابجایی کالا در انبار های مختلف را به حداقل می‌رساند. استاکر تمام برقی دارای نام‌های دیگری مانند لیفتراک برقی، بالابر برقی ،پالت برقی و جک برقی نیز می‌باشد و با این اسامی در صنعت ایران شناخته می‌شود.
شرکت آتی بالابر تولید کننده انواع استاکرهای برقی می‌باشد که شما عزیزان به جهت اطلاع از انواع مدل‌های استاکر برقی و نیز قیمت این دستگاه‌ها با شماره تماس09125462051(آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهار دانگه – شرکت آتی بالابر می‌باشد.

استاکر تمام برقی

استاکر تمام برقی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مزایای استاکر برقی

 1. دارا بودن باطری میداک که به مدت سه سال گارانتی دارد.
 2. دارا بودن سنسورهای هوشمند
 3. سنسور حضور اپراتور استاکر: سنسور حضور اپراتور استاکر را به این صورت می‌‎توان تعریف نمود که در صورتی که ارتفاع با بار بیش از 1.40 باشد و گارد نیز بسته باشد استاکر برقی بالابری ندارد. سایر دستگاه های شرکت های دیگر نیز اگر پلتفرم به صورت باز باشد دستگاه دارای حرکت نمی‌باشد . پس بنابراین می‌توان سنسور حضور اپراتور را اینگونه تعریف نمود.
 4. سنسور وزن بار: در صورتی که بار روی دستگاه بیش از مقدار استاندارد وزن دستگاه باشد موجب از کار افتادن عملیات لیفتینگ می‌گردد.
 5. سنسور شعاع گردش فرمان: اگر چرخشی به صورت ناگهانی اتفاق بیفتد حرکت دستگاه به صورت لاک پشتی خواهد بود.
 6. سنسور سرعت حرکت و ارتفاع بالا بری: چنانچه ارتفاع بار تا ارتفاع دکل آزاد باشد دستگاه دارای سرعت عادی خواهد بود و با سرعت عادی حرکت می‌کند. در صورتی که ارتفاع به ۱.۲۰ برسد دارای ۲۰ درصد کاهش سرعت خواهد بود. همچنین اگر ارتفاع به حدود ۳ متر برسد در مقدار سرعت ۵۰ درصد کاهش مشاهده می‌گردد. همچنین اگردر بالاترین ارتفاع استاکر برقی (electric stacker)بخواهد استفاده شود دارای ۷۰ درصد کاهش در سرعت خواهد بود که نام این گونه حرکت حرکت لاک پشتی می‌باشد.
 7. سنسور روی فرمان: با استفاده از این سنسور هنگامی که دستگاه با مانع از پشت برخورد می‌کند و اپراتور به فرمان دستگاه میخورد دستگاه به صورت اتوماتیک متوقف خواهد شد.
 8. ارتفاع شاسی استاکر برقی: شاسی دستگاه‌های شرکت آتی بالابر از زمین دارای ارتفاع ۸ سانتی متری می‌باشند اما سایر استاکرها ۶ سانتی متر است.
 9. یکپارچه بودن شاسی
 10. استاندارد بودن وزن استاکر برقی
 11. کلیه قطعات دستگاه با یکدیگر دارای هماهنگی کامل می‌باشند همانند هماهنگی برد موتور و برد فرمان.
مزایای استاکر برقی

استاکر تمام برقی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

قیمت استاکر برقی

انواع استاکر برقی دارای قیمت های متفاوتی می‌باشند و با توجه به سال تولید استاکر برقی، مدل استاکر ، قدرت جابجایی استاکر ،ارتفاع بالابری استاکر، دارابودن گارانتی استاکر ،شعاع گردش استاکر برقی ،سرعت بالا بری استاکر، سرعت پایین روی استاکر برقی، طول شاخک استاکر ،ارتفاع دستگاه استاکر و موارد دیگر می‌توان قیمت استاکر برقی را تعیین نمود.

موارد استفاده از استاکر برقی

در شرکت هایی که مسئله محیط زیست بسیار مهم است و دارای حساسیت نسبت به آلایندگی‌های محیطی هستند معمولاً از استاکر به جهت جابجا نمودن کالاها استفاده می‌شود. از جمله آن‌ها می توان انبارها، سردخانه ها، شرکت های دارویی و شرکت های تولید کننده مواد غذایی را نام برد. این گروه از شرکت‌ها به وسیله یک استاکر می‌توانند جابجایی کالاهای خود را به درون قفسه های انبار انجام دهند.

موارد استفاده از استاکر برقی

استاکر تمام برقی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

تعمیرات استاکر برقی

پس از اینکه به مدت یک هفته از استاکر برقی استفاده نمودید، لازم است به نگهداری معمولی از آن بپردازید. کارایی دستگاه ،عمرمفید استاکر و همچنین ایمنی استاکر به نگهداری روزانه وابسته می‌باشد.
استاکر تمام برقی قابلیت تعمیر را دارد و به جهت مطمئن بودن از کیفیت قطعات تعویضی باید این کار توسط یک شرکت معتبر انجام بگیرد. پیشنهاد می‌شود پس از خرید استاکر برقی با واحد خدمات پس از فروش شرکت آتی بالا بر تماس بگیرید تا بتوانید استفاده ایمن تر و اقتصادی تری از استاکر تمام برقی خود داشته باشید.
طبق قوانین ایمنی به جهت نگهداری از استاکر های برقی، تنها پس از آموزش و یادگیری سیستماتیک می‌توان کار تعمیر و نگهداری استاکر های برقی را انجام داد.
توجه داشته باشید هنگامی که سیستم الکتریکی استاکر تمام برقی را تعمیر می‌نمایید در صورتی که فلز با قطعات الکترونیکی برق دار تماس داشته باشد ممکن است موجب ایجاد اتصال کوتاه و یا سوختگی گردد بنابراین لازم است وسایل خود مانند ساعت، گوشواره و دیگر لوازم جانبی خود را از خود دور کنید. قبل از اینکه به تعمیر استاکر تمام برقی بپردازید لازم است پریز برق را جدا نمایید و همچنین منبع تغذیه را نیز قطع کنید.
کلید استاکر را قبل از باز کردن درب جعبه چپ و راست و یا سیستم الکتریکی باید خاموش نمایید. در صورتی که می خواهید سیستم هیدرولیک را بررسی نمایید باید قبل از این عمل چنگال را به پایین بیاورید تا موجب آزاد شدن فشار سیستم گردد.
زمانی که به بررسی نشت روغن بدنه خودرو می‌پردازید بهتر است روغن را با استفاده از یک تکه کاغذ و یا مقوا پاک کنید و به هیچ وجه آن را با دست خود لمس نکنید. حتماً به این نکته توجه داشته باشید که دمای روغن در دستگاه انتقال و یا سیستم هیدرولیک ممکن است بسیار بالا باشد پس بنابراین لازم است استاکر تمام الکتریکی ابتدا خنک گردد و سپس روغن دنده یا روغن هیدرولیک عوض شود. در این صورت می‌توانید از سوختن دمای بالای روغن جلوگیری نمایید. سیستم هیدرولیک لازم است تا با روغن تمیز جدید پر شود. توجه داشته باشید که اگر روغن هیدرولیک تمیز نباشد، ممکن است بر روی هیدرولیک دارای تاثیراتی باشد.
اجزاء و کاهش ظرفیت سیستم هیدرولیک کل استاکر الکتریکی. در صورتی که برای مدت طولانی از روغن های هیدرولیک دارای مارک‌های متفاوت استفاده نمایید، ممکن است اجزای هیدرولیک دچار آسیب گردند که این امر موجب تحت تاثیر قرار گرفتن قابلیت‌های سیستم می گردد بنابراین لازم است هنگام اضافه نمودن و یا عوض کردن روغن هیدرولیک به استفاده از مارک‌های یکسان روغن توجه داشته باشید.
در رابطه با تعمیرات استاکر برقی لازم است اقداماتی صورت ‌گیرد که در زیر به این موارد اشاره شده است:
1- رفع ایرادات الکترونیکی مربوط به بردهای حرکتی و بالا بری و برد مرتبط باEPS فرمان و ماژول کنترل شیرهای برقی
2- رفع نمودن ایرادات مرتبط با شیرهای کنترل جریان روغن هیدرولیک بالابری. در مدل های قدیمی استاکر شیر مکانیکی می‌باشد.
3- رفع ایراد و تعمیر و سرویس موتور استاکر که شامل موتور حرکت، موتور بالابری و موتور فرمان می‌باشد.
4- تعویض کلکتور و ایرادات مرتبط با سیم پیچی آرمیچر و انواعف سیلد الکتروموتور (در صورتی که صدمه زیادی دیده باشد از سیم پیچ استاندارد استفاده می‌شود و سیم پیچ استاندارد جایگزین می‌گردد)
5- تعویض سیستم(رتروفیت) مدل‌های قدیمی با سیستم هایی با بازدهی بیشتر و خرابی کمتر
6- رفع ایرادات مرتبط با شاسی، پلتفرم، اپراتور، نقاشی، صافکاری و بازسازی کامل دستگاه مورد نظر
7- تولید مدل‌های گوناگون پلتفرم( سکوی اپراتور) جایگاه اپراتور دستگاه
8- رفع نمودن ایرادات هیدرولیک، تعمیر کردن جک ها، عوض کردن شکندهای آسیب دیده

تعمیرات استاکر برقی

استاکر تمام برقی شرکت آتی بالابر ۰۹۱۲۵۴۶۲۰۵۱

مقایسه استاکر برقی و لیفتراک برقی

استاکرهای تمام برقی دارای یک پلتفرم یا سکوی ویژه به جهت ایستادن اپراتور به همراه یک گارد می‌باشند که با استفاده از این گارد می‌توان از اپراتور محافظت نمود. از این نوع بالابر به جهت تخلیه و بارگیری بارهای سنگین تا وزن دو تن و همچنین با بیشترین سرعت می‌توان در انواع انبارهای بزرگ و متوسط استفاده نمود که دارای کاربردهای زیادی می باشند. لیفتراک‌های برقی دارای سرعت مانور بسیار کمتری از استاکر های تمام برقی می باشند. البته توجه داشته باشید که این موضوع به اپراتور دستگاه نیز وابسته می‌باشد.
ممکن است در انبار های مختلف که دارای فضای کوچکی هستند و یا محصولات زیادی داخل انبار وجود دارد، لیفتراک‌های برقی نتوانند به خوبی ما نور داشته باشند که در این صورت می‌توان از استاکر های تمام برقی استفاده نمود.
استفاده از استاکر های برقی موجب صرفه جویی در زمان نیز می‌شود. در صورتی که از استاکر های تمام برقی استفاده نمایید می‌توانید چیدمان محصولات خود را نیز بهتر انجام دهید.
استفاده از این نوع از استاکر ها با توجه به قیمت مناسبی که دارند و همچنین عملکرد و کاربرد بسیار زیاد آن‌ها مورد توجه انبارداران و صنعتگران قرار گرفته است که به وسیله آن می‌توانند نیازهای خود را برطرف سازند. استاکر های تمام برقی به خوبی می‌توانند اقدام به جابجایی بارهایی نمایند که در ارتفاع قرار دارند.
مهم‌ترین زمان و مکانی که می‌توانید از استاکر تمام برقی استفاده کنید ، زمانی است که شما قصد داشته باشید یک بار را به داخل ماشین بارگیری نمایید و یا بار را از داخل ماشین تخلیه و جابجایی کنید. همچنین از استاکر های تمام برقی در محیط های دیگری مانند فروشگاه های بزرگ ،کارگاه ها ، کارخانه ها و غیره نیز استفاده می‌شود.

سخن پایانی

هدف از نگارش این مقاله آشنایی شما با استاکر تمام برقی می‌باشد. این نوع از استاکر ها را می‌توان به جهت سهولت در جابجایی و چیدمان انواع کالا در انبار های مختلف استفاده نمود که با دارا بودن قیمت مناسب و کاربردهای فراوان می‌تواند انتخاب مطلوبی برای انواع کارخانه داران، صنعتگران و سایر افراد باشد.
در این مقاله شما با مزایای استاکر برقی ،قیمت استاکر برقی، موارد استفاده از استاکر برقی، تعمیرات استاکر برقی و غیره آشنا شدید. در صورتی که شما قصد دارید به جهت جابجایی بار ها و نیز چیدمان بهتر کالاهای خود از استاکرهای تمام برقی استفاده نمایید ،بهتر است تا این دستگاه را از شرکت‌های معتبر تهیه نمایید.
شرکت آتی بالابر با دارا بودن تجربیات فراوان در زمینه تولید انواع بالابر می‌تواند شما عزیزان را در جهت انتخاب مناسب‌ترین استاکر برقی به جهت رفع نیازهای شما راهنمایی نماید.
شما عزیزان می‌توانید جهت ارتباط با شرکت آتی بالابر با شماره تماس09125462051 (آقای ساعی) تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس مجموعه به نشانی: تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه- شرکت آتی بالابر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *